501 Shares 6556 views

Ryby kostium dla dziewcząt z ich rąk: rekomendacja do produkcji

Piękne podwodne zwierzęta zawsze przyciąga uwagę dzieci. Dlatego kostium ryby dzieci zachwyci i pozytywne emocje. W oczekiwaniu na wakacje, każdy rodzic myśli o opcje stroju karnawałowego dla dziecka. Najprostszym sposobem – jest kupić gotowy zestaw ubrań w sklepie. Ale jeśli nie są używane do prostych sposobów, a chcesz, aby święto szczególne dla swojego dziecka, zalecamy, aby garnitur rybę w domu.

różnorodność gatunków

Wybierając podstawę stroju dziecięcego tematu rybackiego, można korzystać z wielu zdjęć podwodnych mieszkańców. Ryby są w różnych kolorach – to duży plus, jeśli nie szyć. Dla chłopca, można wybrać niebieski, brązowy, zielony lub fioletowy. Ryby kostium dla dziewcząt z ich rąk może być uszyty z najjaśniejszych tkanin: czerwony, żółty, magenta i innych.

Ale to nie wszystkie zalety tego stroju. Kolory mogą i powinny być łączone. Oznacza to, że będziesz w stanie odebrać garnituru tak wiele odcieni, które można myśleć. Koniecznie poproś dziecko, jakie ryby chce być. Zobacz zdjęcia i wybierz paletę i tworzą razem.

Jaki jest garnitur?

„Goldfish” wygląda bardzo ładny garnitur. Dla dziewczynek to jest możliwe, aby się jasnożółty tkaniny. Nie jest to zła opcja – wraz Flądra z „Małej Syrenki”. Baby Love Ariel i jej mały podwodnych przyjaciół. Niezależnie od wybranej opcji, najważniejsze, kombinezon powinien wyglądać harmonijny i realistyczny. Maska na twarz w ten sposób nie uda. Musimy starannie pracować nad wszystkimi szczegółami. Kostium dla dziewczynek powinna składać się z spódnicy lub sukienki, nakrycia głowy, wakacje makijażu i kilku części. Dalsze prace w każdej części stroju.

Dla najmłodszych

Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania w Kostiumy karnawałowe dla dzieci co najmniej trzech lat. Ale żeby zanurzyć się w świąteczną atmosferę i są małe dziecko młodsze. Utwórz obraz ryb dla dziewczynki może być w domu improwizowanego materiału. Jako podstawę używamy stare ciało i lekkie ślady. Każdy odpowiedni barwiących, jak również towary materiału. W celu przekształcenia garnitur w rybie łuski, konieczne jest, aby wyciąć kręgi tkaniny. Materiał jest pożądane stosowanie mocno trzymać kształt. Idealny dla tej sprawy odczuwalne. Wybierz kolory do gustu. Może to być kilka odcieni, czy tylko jeden. okręgi tkaniny cięte na pół i rozpocząć szycie.

Może to być wykonane z zastosowaniem konwencjonalnej igły i nici koloru dopasowane półkola. Pomaga uporać się z zadaniem i gorącego kleju silikonowego. Przywiązujemy szczegóły wierszy w kolorze, więc udali się na siebie. Możemy założyć, że ryby mini strój dla dziewczynki wykonany własnymi rękami. Pozostaje dodać jeden szczegół – bandaż na głowie, my zadekoriruem pod okiem ryby. Można użyć stół do ping ponga, przeciąć na pół. I przyklejone do bandażem na obu stronach, podczas gdy w środku każdego markera narysować źrenicę. Na zdjęciu pokazano poniżej, można zapoznać się z jedną z opcji kostium.

Postać z bajki

Jak już wspomniano, bardzo piękny i kolorowy strój będzie wyglądać „złotą rybkę” dla dziewczynek, wykonane własnymi rękami. W tym celu musimy:

  • żółty Koszulka lub strój;
  • kawałki tkaniny złota, pomarańczowy i żółty;
  • nakrętka lub opaska;
  • Igła, nici, klej, nożyce.

Jako podstawę weźmiemy kombinezon lub koszulę strój żółtą barwę, korzystnie wykonany z materiału naturalnego. Do produkcji skala może wymyślić starych rzeczy pomarańczowe odcienie. Cut koła od nich. Średnica jednocześnie dostosować się: można wyciąć dużych lub małych części.

Po one ścięte, zaczynają konsolidować je na wyciągnięcie ręki. Aby to zrobić, należy użyć nici z igłą. Można szyć kręgi całkowicie, ale można zostawić dolną część wolna. Jeśli masz wystarczająco dużo tkanki, pokroić ogon, i przymocować ją w tej samej drodze powrotnej do bazy. Dziecko kostium ryby gotowy. Pozostaje do dekoracji kapelusz.

Nasze zadanie – stworzyć efekt rybnych oczu w opatrunku lub czapki. Obligatoryjnym warunkiem jest wybór kolorów, odpowiedni do naszego stroju. Aby utworzyć oka za pomocą filcu, z wełny lub gruby biały materiał, który jest dołączony do nagłownej. Na rysunku, który można zobaczyć poniżej, są szyte z żółtej tkaniny makiety ryb. Możesz używać tej samej metody ani jednym z tych, który został wychowany.

jasny ryby

Jeśli chcesz szyć stroje świąteczne ryby, to należy wybrać jasny kolor podstawy. Zamiast sukienki i koszulki można stosować puszystego tiulu spódnicy. można go kupić z półki, ale można tworzyć własne z starego tiulu. Aby podnieść harmonijny obraz T-shirt lub koszulce z jasnym wzorców kolorystycznych. Udekoruj górną część stroju montowanego jeśli jasnym nadrukiem.

Jak widać, ta opcja jest łatwiejsze. Ryby kostium dla dziewcząt z ich ręce mogą tworzyć dość szybko. Warto zwrócić uwagę na nakryciu głowy. Jego sposób, trzeba wyciąć z kartonu, kleju w formie korony i dekoracji. Aby to zrobić, należy ponownie przykleić oczu i inne ozdoby zamocowane na zamówienie. Można użyć pióra, sztuczne kwiaty, liście i inne materiały.

z tektury

Kostium ryba wyjęta z kartonu – to prawdziwy szok dla innych. Jednak, aby stworzyć to nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli zdecydujesz się zaskoczyć swojego dziecka i rodziny kartonowe garnitur, to warto spróbować. Najpierw musimy zdecydować się na podstawie. T-shirty, sukienki i inne ubrania nie nadają się do tego wariantu. Najlepszym materiałem będzie trzymać na siatce światła lub innego przezroczystego materiału.

Karton kostium ryby dla dziewcząt z rękami zrobić i każdy może, jeśli słuchać następującą radę. Tektura jest przymocowana do podłoża tylko za pomocą kleju, najlepiej jest gorący. Gotowych kostiumów szkic: z ilu części będzie. Jeśli wybierzesz otwartą górę, to musi być zabezpieczona gumek lepiej utrzymane na szyję. Część główna składa się z podziałką do tej samej zasady, jak opisano powyżej. Wyciąć okrąg, a następnie pokroić na pół i kleju do podłoża. Można zobaczyć przykład strój na zdjęciu.

Jak można zauważyć, dolna część ryb można również ozdobić. W tym celu, cienkie paski są cięte i zwija w górę. Główną zaletą jest to, że ten garnitur może być pomalowane na dowolny kolor. Ale należy pamiętać, że musi to być zrobione przed klejeniem części.

pomocnych wskazówek

Aby strój ryb dla dziewcząt z ich rąk, jak widać, nie trzeba dużo kosztów. Wszystkie materiały, które są potrzebne można znaleźć w domu. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wyróżnia się spośród reszty, nie tylko kostium, wskazane jest, aby dodać akvagrimm. Można rysować trochę twarz dziecka motywem obrazów.

Dobry odebrać buty i rajstopy dla dziewczynek w strojach ryb. Oni, nawiasem mówiąc, jest również możliwe do dekoracji lub paski farby. A głównym rada brzmi: nie bój się eksperymentować i próbować nowych opcji, a następnie popełnił Nowy Rok kostium ryby zachwyci dziecko.