860 Shares 8894 views

Modny kolor włosów (dla średnich włosów). Nowe techniki barwienia włosów

Współczesne panie kochać i wiedzieć, jak zaskoczyć innych z nietypowych rozwiązań w swoim własnym stylu. Ekspresyjne, grube brwi – trend ten jest od dawna znany wszystkim, więc jeśli chcesz zaskoczyć – zaskoczony niezwykłą urodę jej włosów!


Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie: jak modne farbowanie włosów na włosy średniej powinien wybrać nowoczesną dziewczynę, najlepiej zbadać wszystkie opcje ściśle barwienia, które są u szczytu popularności, aby wybrać naprawdę najbardziej godne rozwiązanie. Możemy Ci w tym pomóc, bo w tym artykule krótko opisano najciekawsze trendy „świecie zamków i loki.”

Barwienie technologii Shatush – idealne rozwiązanie dla tej pani

Jeśli nie są skłonni do radykalnej zmiany wizerunku i kosmyki niezwykła (np różowy) Kolor dla ciebie jest biust, należy sprawdzić za pomocą wyrażenia takie jak „techniki barwienia Shatush”. Shatush profesjonalni styliści są również nazywane „podkreślając styl California”, ponieważ ma dużo fanów gwiazd Hollywood słońcu.

W prostych słowach, technika barwienia Shatush polega na tworzeniu na nici naturalnego efektu wypalenia, to znaczy, że włosy u nasady są ciemniejsze, ale rozjaśnia wskazówki w atrakcyjnym i odpowiedni dla Ciebie kolor, który jest kilka odcieni jaśniejszy niż włosów na koronie. Shatush na piękne, zadbane włosy nie tylko wygląda bardzo naturalnie, ale także bardzo atrakcyjne jako płynne przejście między tonów sprawia, że włosy, przynajmniej wizualnie, bardziej obszerne. Shatush będzie dobrze wyglądać na proste włosy i miękkie loki.

Balayazh jako alternatywny Shatush

Efekt spalonych nici można osiągnąć, jeśli wybierzesz dla siebie modne farbowania włosów średnie włosy, jak balayazh. Jest to też popularne barwienie, ale tylko w „wariant klasycznego” barwiony nici pionowo i stosując technikę barwienia balayazh występuje poziomo. Dlatego takie modne farbowania średniej długości wymaga użycia trzech odcieni barw, przejście było najbardziej naturalne i atrakcyjne.

Zuchwały, śmiały i „smaczne” kolor włosów

Z uwielbianych klasyków przenieść naprawdę niezwykły umysł barwienia. Tegoroczne modne kolory barwienia włosów wciśnięty oryginalny blond truskawkowy, stał się prawdziwą bombą, bo to jest preferowane przez współczesnych kobiet, które nie boją się wysokiego poziomu uwagi ze strony innych.

Wcześniej wszystkie dziewczęta przyciemniane końcówki włosów lub jako nici miodu, brzoskwini, karmelu i innych „smacznych” kolory, ale tonowania Strawberry – to nowość od nowego sezonu. Truskawkowy blond – to modne włosy farbowanie włosów na średniej. Który jest idealny dla młodych dziewcząt z doskonałej porcelany skórze, jak dodatkowo podkreślają delikatne zarysy ich lalek twarzy. Styliści polecić ten zabarwienie używać tylko miękkich odcieniach różu, przypominający słodkie cukierki. Chociaż ten rodzaj kolorystyki czyni jego posiadaczem wizualnie bardziej młodzieńczy, konieczne jest, aby wybrać tylko te panie, które nie osiągnęły jeszcze wieku trzydziestu lat, to jest po prostu nie wyglądać głupio.

Włosy szary kolor – to rozwiązanie dla odważnych i pewnych siebie piękności

Następny modne farbowania włosy średnie włosy, które chciałbym wspomnieć, twoja kolej, każdy obraz na obraz nowoczesnego Królowej Śniegu, więc radzimy eksperymentować i farbować włosy w jednym z niezwykłym, ale takie atrakcyjne popiołu lub platynowe odcienie. Odpowiednio dobrany odcień pozwala cieszyć się srebrzyste nici jak dziewczyna z ciemną skórę i ciemne brwi wymawiane i dziewcząt, którzy są dumni ze swojego arystokratycznego bladość skóry.

Ash, choć nie wszyscy do twarzy

Ale najbardziej znanych stylistów zalecamy wybranie tego rodzaju przebarwienia tylko do dziewczynek w wieku poniżej trzydziestu, jak srebro na włosach może po prostu z wiekiem bardziej dojrzałej pani. Jeśli nadal płoną chęć zostania platynowy blond, szukać profesjonalnej pomocy, i określić, że chcesz korzeni włosów były w dwóch lub trzech odcieniach ciemniejszych niż na końcach, więc kontrast zagra na swoją korzyść.

Bogaty czekolada jest zawsze w modzie

Niech trendy świata mody zmieniają i nowe trendy przychodzą i kolorowanie w odcieniach głębokiej czekolady będzie zawsze u szczytu popularności. Ten modny kolor włosów dla brunetek uczynić prawdziwego piękna, jak głębokość dobrze wybranym kolorze jest fascynujący i sprawia, że zazdroszczę tak piękne i zadbane włosy. Styliści mówią, że odcienie czekolady pasuje niemal do każdego przedstawiciela płci pięknej, trzeba tylko wybrać dźwięk w zależności od tsvetotipa skóry. Jak ciemny nimfa, a blady arystokrata z zadbaną włosów, bogatym kolorze czekolady, zawsze postrzegane przez mężczyzn jak brzemienne w skutki i bardzo atrakcyjne kobiety.

Nie zapomnij o Ombre i jego interpretacji

Ci, którzy mówią, że technika barwienia Ombre – relikt minionych sezonów są niestety w błędzie, bo jest teraz u szczytu popularności, i jest wybrany dla siebie wiele dziewcząt i kobiet.

Wcześniej uznane przez nas i Shatush balayazh znaczy miękki i bardzo płynne przejścia między odcieniami, ale jest wyrazisty, a nawet kontrastujące z zabarwieniem przejścia Ombre. Klasyczny Ombre – ciemne korzenie na koronie i końce. Być znacznie lżejsze. Linia przejście zazwyczaj znajduje się gdzieś w połowie długości pasm, chociaż, aby poprawić kształt twarzy, styliści polecam go lekko przesunąć w górę lub w dół. Wiele pięknych dziewcząt pozostać wierny klasycznej wersji barwienia Ombre, ale śmiały wolą swoje odwrócone interpretację.

Odwrócony Ombre – wszystko w twarz?

Niezwykle szuka średniej długości do farbowania włosów, takie postaci, jak odwrócony Ombre. Tytuł staje się jasne, że proces farbowania odbywa odcienie zastępczych, czyli od korzeni do zastosowania lżejszego tonu, a końcówki zrobić ciemniejsze. Wiele pań wolą nawet bardzo kontrastujące różnice kolorystyczne, takie jak „złoty blond” i bogatej kolorze węgla drzewnego. Jest oczywiste, że taki malowania nadaje się tylko do dziewcząt o jasnej karnacji i wyrazistymi cechami. Dziewczyny z okrągłym kształcie twarzy ten rodzaj barwienia nie jest zalecane, ponieważ jaśniejszy odcień blisko kości policzkowych sprawi, że twarz więcej rundy.

„Po prostu Kosmos” lub kolor Ombre

Jeśli przed dziewcząt z nietypowym kolorem włosów, takich jak niebieski, fioletowy lub zielony, po prostu zszokowany przechodniów. Jest teraz coraz częściej wiele mówią z podziwem tego rodzaju barwnika jako kolor Ombre. To jest wybór ekstrawaganckich i kreatywnych ludzi, którzy są tak może czuć się komfortowo. Zastosowanie dwóch lub większej liczby niezwykłych odcieni farb i umiejętne ręka mistrza może zrobić na swojej grzywy prawdziwy cud, a na pewno nie będzie pozbawiony uwagi od innych.

I wreszcie, to należy powiedzieć, …

Wszystkie nowoczesne modne fryzury i kolorystyka – to kolejny sposób ekspresji przedstawicieli płci pięknej. Jeśli zawsze marzyłeś, aby farbować włosy w niezwykły sposób – jest to okazja, aby zrealizować marzenie, ponieważ obecne społeczeństwo postrzega te trendy mody. Nie powinno się odmawiać sobie chęć zmiany. Po innym czasie i innym życiu do realizacji pragnień, nie będziemy.