273 Shares 6381 views

Przygotować lody w domu

Jest to uczta po prostu uwielbiam zarówno dzieci jak i większość dorosłych. Na czym to polega? Oczywiście, o lody. A co może być bardziej smaczne lody przygotowane to własnymi rękami? Jakość lodów jest bardzo łatwo stworzyć swój własny, nie kupić go w sklepie. W tym przypadku, będzie w pełni zagwarantowane, że wszystkie składniki są świeże i naturalne. Więc przejdźmy do jak zrobić lody w domu.


Zadowolić siebie i rodziny pyszne lody domowej roboty jest bardzo prosta. To wystarczy, aby nauczyć się gotować standardową wersję lodów. Biorąc to za podstawę, w przyszłości będzie można dodać różne jagody, owoce, soki, dżemy i kolorowe polewa. Można również użyć i barwniki żywności, ponieważ są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Ten przepis lody w domu jest najbardziej proste. Będziesz potrzebował litr świeżego mleka, 1 łyżeczka skrobi, 5 żółtek jaj, 100 g masła i kilka szklanek cukru. To jest cała lista. Jak widać, przygotować lody w domu jest bardzo korzystna.

Rozpoczynamy proces tworzenia pyszne lody domowej roboty. Mleko musi zostać wlana do naczynia i umieszczono w gazie. Natychmiast dodać olej. mleko doprowadzić do wrzenia, ale nie usunąć z ciepła. Natomiast zawartość naczynia ogrzewa się, konieczne jest mieszanie skrobi ziemniaczanej cukier. Istnieje również dodać żółtka kurczaka. Mash z łyżką aż do uzyskania gładkiej pasty wszystko stanu. Pamiętaj, że lody w domu jest gotów wybaczyć, ale ważne jest, każdy szczegół. Wszelkie guzek może znacznie wpłynąć na smak wynikających traktuje. Do powstałej pasty jest gorący, dodać trochę mleka. Wszystko wymieszać z łyżką, aż do czasu, aż zawartość naczyń nie zamieni się w cieczy na jego spójność nie przypomina bardzo gęstej śmietany.

Gdy mleko ogrzewa się do wrzenia, to jest konieczne, w celu stopniowego dodawania powstałą mieszaninę. Pamiętaj, aby wymieszać. W przeciwnym razie, dostać masę niejednorodny lub w ogóle będzie się palić do ścianek naczynia. Jesteś prawie gotowy do gotowania lody. W domu, nie potrzeba żadnego specjalnego sprzętu. Po tym wszystkim, jesteś gotowania
Lody nie jest dostępny na rynku, ale tylko dla własnej przyjemności.

Pula powinny gotować ponownie. Następnie, mieszaninę można usunąć z ciepła. Następnie, wiele fajnych trzeba lekko. Aby to zrobić, należy umieścić miskę w misce wypełnionej zimną wodą. Nadal mieszać lody jest prawie gotowy (w domu cały proces trwa około trzydziestu minut bez zamrażania żywności). Zawartość garnka powinna być gorąca z coraz ciepły. Dopiero po tej mieszaniny można umieścić cool. Następnie wlewa się ją do przygotowanych form porcje i umieścić w zamrażalniku. Jest również możliwe ustalenie z całą masę w jednym dużym płaskim pojemnika.

Lody w domu gotowania jest bardzo prosta, nawet jeśli jesteś miłośnikiem różnych smakach. Na przykład, wykaz składników z kolei skondensowane mleko lub proszek kakaowy. Podawać ze świeżymi owocami i bitą śmietaną. Wszystko zależy wyłącznie od preferencji twojej rodziny lub gości.