800 Shares 4860 views

Oczyszczanie ciała ryżem, owsem i wodą

Współczesne osoby mają skłonność do utraty wagi, stosując różne diety. Ale niektóre z tych metod są skuteczne, ponieważ można naprawdę stracić na wadze tylko wtedy, gdy wszystkie toksyny i żużle, które uniemożliwiają prawidłowe metabolizowanie z niego.


Jedną z metod, przez które wiele się udało, jest nie tylko spadanie nadmiaru funtów, ale również wzmacnianie zdrowia, czyni ciało ryżu. W ten sposób zakorzeniona w nas, pochodząca z krajów wschodnich, gdzie rysunek ryżowy stanowi szczególną kulturę żywności. Japończycy i Chińczycy są bardzo święci, gdy jedzą ryż. Taka postawa ma prawdziwy grunt, ponieważ ryż jest nie tylko przydatny do jego właściwości odżywczych, ale jest również doskonałym środkiem czyszczącym, który usuwa żużel.

Oczyszczanie ciała ryżu odbywa się najlepiej przy pomocy brązowych odmian zbóż. To jest ten rodzaj roślin, który jest powszechny we wschodnich krajach. Ten ryż, który jest sprzedawany od nas, jest uważany za wyrafinowany i nie ma takich użytecznych właściwości jak brąz. Jeśli kupisz brązowy ryż nie jest możliwe, dietetycy powinni używać drugich gatunków, które zawierają nierafinowane ziarna.

Co się dzieje, gdy człowiek zaczyna oczyszczać organizm z ryżem? Faktem jest, że to zboże jest uważane za unikalny adsorbent. W procesie wchodzenia do przewodu pokarmowego ziarna ryżu przyspieszają aktywność wątroby i nerek – organów odpowiedzialnych za procesy metabolizmu i eliminacji nadmiaru pierwiastków z organizmu. Ukierunkowane przestrzeganie diety ryżu usuwa obrzęki, normalizuje wagę, sprzyja hamowaniu procesów starzenia się, odmładzając organizm. Cierpią na ból stawów, wchodzą w normę czynności moczowo-płciowej, wyciekły szkodliwy cholesterol i żółć.

Aby oczyścić ciało ryżu doprowadziły do pożądanego efektu, musisz zacząć dzień od śniadania namoczonego zimnym ryżem, a następnie przez 4 godziny w ciele nie powinieneś dostać kawałka innego rodzaju żywności. Kurs trwa w zależności od kondycji osoby od 2-3 tygodni. W tym czasie należy ograniczyć spożycie soli i całkowicie porzucić alkohol.

Skuteczna do wzmacniania zdrowia i utraty wagi to również oczyszczanie ciała z owsa. To zioło od dawna stosowane jest jako środek zapobiegawczy przeciwko wielu chorobom narządów wewnętrznych, w tym przewodu pokarmowego i układu sercowo-naczyniowego. Owies jest dobry, ponieważ jest to zakład pozbawiony odpadów. W celu oczyszczenia ciała owsa, zbóż, mąki, słomy i łusek. Taka dieta może powodować cuda w krótkim okresie czasu. Bóle z owsa oczyszczają wątrobę, nerki, prowadzą do idealnego stanu przewodu pokarmowego, wzmacniają odporność, wydalają objawy przeziębienia, mają korzystny wpływ na aktywność układu sercowo-naczyniowego. Szczególnie użyteczne są owsiane kiełki.

Cóż, najprostszym, najtańszym, wygodnym i niedrogim sposobem czyszczenia ciała jest woda. Metoda ta jest zawarta w porannej recepcji wody na pusty żołądek. Faktem jest, że najpierw "obudzimy" nerki i jelita. Im szybciej dojdzie do "porannej umywalki", tym lepiej dla ciała. Musisz pić wodę, a nie inne napoje. Dobrze jest oczyścić ciało wodą bez zapachu. Wchodząc do żołądka, pobudza do żołądka, wydziela sok, który jest zmuszany ze względu na brak składników żywnościowych do "trawienia" resztek na ścianach. W ten sposób ciało czyści toksyny i szkodliwe substancje. Cała woda jest usuwana z organizmu wraz z elementami, które zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych.