302 Shares 9005 views

Jak pić wodę, aby schudnąć? Wskazówki i sztuczki

Woda jest niezbędna do wszystkich żywych istot. Dzięki niej, przeprowadzone wszystkie procesy metaboliczne i reakcje w każdym organizmie.


Gdy nie ma wystarczającej stosowanie czystej wody wpływa na wszystkie układy organizmu, to nie jest najlepszy sposób wpływa na wygląd: włosy stają się suche i matowe, skóra traci swoją elastyczność i łuskane, paznokcie stają się łamliwe. I ogólnie dobre samopoczucie pogarsza się: częste bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie i osłabienie występuje, obniżoną sprawność i aktywność.

Doskonałe zdrowie, zdrowy i piękny wygląd, witalność – to wszystko staje się rzeczywistością, trzeba tylko powinni zrozumieć, jak prawidłowo pić wodę. Aby schudnąć, picie reżim jest również bardzo ważne.

Woda wspomaga utratę wagi, a oto dlaczego:

  • Doszli do biochemicznego procesu przetwarzania tkanki tłuszczowej w organizmie potrzebuje wody. Rozpuścić komórki tłuszczowe są zdolne tylko nasycone wodą.

  • Woda pomaga wyeliminować toksyny.

  • Dzięki szybkiej utraty wagi można zaobserwować wiotki i zwiotczenie skóry. Obserwując właściwego reżimu picia, można mieć pewność, że skóra jest napięta i elastyczna.

  • Przestrzeganiu ścisłej diety też może wystąpić zmęczenie, apatia, bóle głowy, jest to dowód na brak minerałów (magnez, jod, żelazo, wapń). Pomoże rozwiązać problem czystej wody mineralnej.

Ile wody należy pić? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć spędzając kilka obliczeń.

W dniu 450 g ciężaru zaleca się do picia z co najmniej 14 g wody. Masy ciała, na przykład, – 80 kg, podzielenie tej liczby przez 450, wynik pomnożyć przez 14, aby uzyskać wynik – co najmniej 2,5 litra na dobę. Ci, którzy chcą schudnąć, należy pić dodatkowe 500 ml.

Jak pić wodę, aby schudnąć? Według wielu doświadczonych dietetyków, szklanka ciepłej wody, pijany na pusty żołądek, przyspiesza metabolizm, co sprzyja utracie wagi. Będzie to przydatne na 20 minut przed jedzeniem żywności wypić szklankę wody oczyszczonej. Przyspiesza to nasycenie i zapobiega przejadania się.

Należy pamiętać, że czasami i uczucie pragnienia jest mylone z głodem, więc przed posiłkiem z czegoś pożywnego, spróbuj wypić niewielką ilość wody. Należy jednak pamiętać, że zastąpienie pełnego posiłku z wodą może spowodować poważne problemy zdrowotne.

Kiedy ćwiczenia fizyczne jest również ważne, aby pamiętać o tym, jak do picia wody, aby schudnąć, co mogłeś bez odwodnienia i przegrzania organizmu.

Podczas szkolenia płyn jest uwalniany w postaci potu, z uwagi na temperaturę ciała jest normalna, oraz korpus nie przegrzewa.

Odpowiednie spożycie płynów podczas treningu jest bardzo ważna dla wytrzymałości i zwiększenia efektywności mocy i ćwiczeń aerobowych. Ponadto, odwodnienie obniża przeguby amortyzujące, dzięki czemu są bardziej podatne na uszkodzenia.

Ile wody do picia podczas treningu? Zaleca się, w ciągu 2 godzin, po treningu napoju w przybliżeniu 0,8 litra wody na 10-20 minut – 1 inne szkła. Podczas treningu, po upływie każdych 10-20 minut następuje pić około 0,3 litra wody. Po płynu klasy wpływem alkoholu (1,5 litra) w celu skompensowania utraty wilgoci w wyniku fizycznego wysiłku.

Wiedząc, ile i jak pić wodę, aby schudnąć, to jest możliwe, aby osiągnąć skuteczne i trwałe rezultaty w stosunkowo krótkim czasie.