705 Shares 8481 views

Irina Apeksimova: biografia, osobiste i twórcze życie rosyjskiej aktorki

Na początku lat dziewięćdziesiątych odważnych widzów przestrzeni postsowieckiej odkryli na ekranach telewizyjnych młody, nieznany i bardzo ciekawy aktorką. Irina Apeksimova nie było jak ktoś z jego kolegów kobiet, trudno było nazwać pięknem, ale też nie można zapominać, że jest bardzo oryginalny. Ona zagrał rolę w niezbyt wyraziste melodramatów i seriali, ale robi to wspaniale stworzyć jakiś szczególny sposób, stylowe i prowokacyjne.


dzieciństwo

Irina rozpoczęła biografia Apeksimova w bohatera miasta Wołgograd, czyli zaledwie pięć lat wcześniej urodziła nadal nazywa Stalingrad. Stało się to na znaczną zdarzenia – narodzin przyszłej aktorki – w 1966 roku, w rodzinie osób, które są bezpośrednio związane ze sztuką. Wiktor Nikołajewicz Apeksimov pracował w dziedzinie edukacji muzycznej, to samo jest zrobione i przyszła matka aktorka Swietłana Y., dawny mieszkaniec Odessy. Starszy brat, Valery (on ma inne nazwisko, światło), był muzykiem, pianistą i jazz, a następnie udał się do Ameryki, gdzie zdobył sławę.

Sama atmosfera w rodzinie został podziurawiony promieniami kreatywności, a to nic dziwnego, że Irina wzrosła niezwykłą dziewczynę, dziecko stara się ignorować zasady dominacji w społeczeństwie. Studia w Wołgograd numer szkolnej 9, nie było gorsze od chłopców w ilości i jakości trądu może łatwo uczestniczyć w walkach, jest on uważany za największy awaria każdy losowo otrzymali doskonały wynik.

Odessa i mama

W wieku trzynastu lat, moja matka rozwiodła się z ojcem i, zabierając ze Irina, wrócił do rodzinnej Odessie. Następnie w tym mieście była szkoła z teatralnym zacięciem i dał dziewczynie.

Odessa prilipchiv mówić w ogóle, a szczególnie do tych, którzy niedawno przybyli do tego południowego miasta. Rdzennych mieszkańców lub przyzwyczaić się do niego i zrobić to „nie ostrość usłyszeć” czy są odporne na nacisk tej odporności. Odessizmy wylądował Irina wydawało ciasno, a najgorsza rzecz – sama nie zauważyła tego. Okoliczność ta wynika z pierwszego niepowodzenia, gdy próbuje wejść Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Ale twórczy biografia Iriny Apeksimovoy tylko początek, wiedziała, że za ciężką pracę, ale dlatego, że wewnętrznie na to gotowy. W Odessie operetki zawsze traktowany pobłażliwie przez obecność pewnego rodzaju nagany, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że wiele z jego twórców, a nawet samych liderów mu grzech. Tym bardziej, że praca miała w corps de ballet.

Ciężka praca, zwłaszcza gdy jest ona prowadzona na siebie, daje rezultaty. Zdolność do kontrolowania własnych treningi ciała osiągnięte do siódmego potu krwi. W następnym roku, nastąpiła kolejna próba, niestety, jest także nieskuteczne, a dla tego samego powodu.

Wołgograd i wstęp do Moskiewskiego Teatru Artystycznego Szkoły

W przyszłym roku Irina Apeksimova odbyła się w jego rodzinnej Wołgograd, Odessa starając się go zapomnieć. Nad Wołgą skarcić ją, a także różni się od ideału, ale rezultatem wysiłku dedykowany był udany przezwyciężenie trudności. Wołgograd udało muzkomedii pozbyć złym akcentem, a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności etapu gry.

Niepowodzenie otrzymania Irina przygnębiające, ale jest to szczególnie frustrujące Kobieta niewiara w jej powołaniu ojca. Wiktor apelował do rozumu, proponuję spojrzeć w lustro i zrobić coś bardziej praktycznego lub, co najmniej, niezawodny. Jednak sen to sen. Sam przyznaje Apeksimova, chęć osiągnięcia sukcesu w karierze aktorskiej była pod wieloma względami próba udowodnić ojcu, że ma talent i wolę. Czas pokazał, że oba z nich brakuje.

Moskiewski Teatr Artystyczny nazwany Czechowa

Trzecia próba zakończyła się sukcesem. Szczęście z innymi studentami, którzy stali się Jewgienij Mironow Władimir Maszkow i Valery Nikolaev, kogo Irina Apeksimova nawet żonaty. Sukces był fakt, że szef samego procesu edukacyjnego był Oleg Tabakov.

Po ukończeniu college'u, weszła do trupę Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Czechow, w którym służył do 2000 r. Miała okazję do pełnienia roli Mary Mnishek w „Borys Godunow”, Sofia w „Biada z Wit”, Elena Aleksandrowna w „Wujaszek Wania”, baronową Strahl w spektaklu „Maskarada” i wielu innych.

Praca w filmie

Najwcześniejsze filmy z Iriną Apeksimova (od 1987 roku) były ciekawe, szczęście aktorka. Ksyusha grając w dramacie „The Tower” dyrektor Trigubovich, natychmiast swoją pozycję i wykazał niezwykły talent. W „dysydenci” Jereghi sukces został wzmocniony. Potem przyszła seria: „Urodzony Bourgeois” „drobiazgi z życia” Ale były też prawdziwe szczęście, takie jak „Mu-Mu” (Irina Apeksimova grać obcokrajowiec, Francuzka Justine), „Czechow i spółka” (doskonała adaptacja wielkiego rosyjskiego pisarza opowiadań), „Klatka”, „objawienie męska”, nakręcony na podstawie powieści, napisany przez Renata Litvinova.

Bardzo schludne filmy Serial „Upadek imperium”, „Northern Lights” i „Jesienin” Dozwolone do ujawnienia tożsamości talentu aktorki, korzyści z jej znaków odpowiadają już wypracowane stereotyp silnej woli i celowe kobiet rodzaju przygód z pewną nutą bitchiness, poparte cech wyglądu i jakości makijażu.

Pragnienie, aby wydostać się z zwykle na cały obrazek, aby stać się kimś innym, z wyjątkiem wampira ekranem, aktorka spodviglo temat kierowania. Ukraińsko-rosyjski projekt „Sen i Beauty” to pierwsze doświadczenie w tej dziedzinie.

Wszechstronność talentu

Życie osobiste Irina Apeksimova utknęły w 2000 roku. Aktorka rozwiodła się z mężem, Valeriem Nikolaevym, z którą żył przez pięć lat. Współpraca w „Dzień narodzin burżuazyjnej” stała się niemożliwa, a więc postać, której rolę zagrała, scenarzyści „zabity”. Że nie wstrząsać zaufanie Irina w jego talent, i to właśnie w tym okresie jest wzrost jej karierze.

Theatre Company „Ball-Ast”, później przemianowany na cześć właściciela, jest kolejnym potwierdzeniem wielopłaszczyznowej osobowości Apeksimova. Roman Wiktiuk wyraził chęć współpracy z zespołu kreatywnego, włożyli kilka przedsiębiorstw teatralnych, wśród których była „Nasza Decameron XXI» (sztuka Edvarda Radzinskogo) i «Carmen».

Nagle Irina Apeksimova śpiewał również. To zaczęło się od transferu „dwóch gwiazd”, a kiedy stało się jasne, że to ona, też okazuje się, że poszedł. Szczególnie udane nagranie stoczni piosenek, niektóre z nich uznana aktorka w Odessie. Brzmią świeże i zuchwały, jak młodzież, osoby starsze przypominać wiele ….

Czy Apeksimova żonaty?

Losy tej niezwykłej i wieloaspektowy artysty, oczywiście, jest w interesie publicznym. Wiele ciekaw, jaki rodzaj ludzi mężowie Irina Apeksimova, ilu ich było, jaki jest aktualny stan cywilny gwiazdy. Dobre lub złe, ale mówić o żony w liczbie mnogiej nie jest jeszcze konieczne. Aktorka rodzina – to jej córka Daria. Będąc człowiekiem samowystarczalnego i silne Apeksimova nowych małżeństw nie spieszy, choć nie ulega wątpliwości, że od czasu do czasu wnioski są składane. Obecnie jest ona „panieński”. Jak długo? Czas pokaże. Sama o tym mówić nie chce.