631 Shares 8867 views

Jak znaleźć swój styl ubierania się?

Każdy stara się być indywidualne. W całym. I styl odzieży – też. Są to, w każdym razie na ich wygląd. Następnie zaprowadzono do umysłu. A żeby spotkać się na odpowiednim poziomie, konieczne jest, aby wiedzieć, jak znaleźć swój styl ubierania się – ich własny, wyjątkowy, niepowtarzalny. Odzież jest nie tylko w stanie powiedzieć o osobie, ale także ukrywając wady podkreślają godność. Ale jak znaleźć swój własny styl ubierania, a my staramy się zrozumieć.

I zacznijmy z małym, test zabawy. Łatwe. Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania i dowiedz się, jak znaleźć swój styl.

1. Kwiaty są zawsze miłe dla oka. Co bukiety wolisz?

a) delikatny, wyrafinowany, wolą piękny design – 1 punkt;
b) storczyk – 3 punktów;
c) różne ogrodzie – 2 punktów;
g) dzikich kwiatów – 4 punktów.

2. Każde słowo sprawia nam Association. Słowo „północ” kojarzy się ze sobą:

a) zabawa, taniec, bary – 2 pkt;
b) interesujący długotrwały rozmowa – 3 punktów;
c) uśpienia – 4 punktów;
g) niezapomnianych godzin – 1 punkt.

3. udanych par związkowych, wśród wielu czynników, a opiera się na wzajemnym wzbogacaniem, vzaimostimulyatsii do działań i czynów. Że kobieta może wnieść do Unii?

a) proponują nowy sposób rozrywki – 2 punkty;
b) wspieranie bliskiej osoby w jego planach, aby stać Advisor – 4 punkty;
c) wsparcie komfortu w domu (w szczególności w komfortu schronienia i spoczynku) – 1 punkt;
g) zachować dokładne wszystkie gospodarstwa, nie ingerując w sprawy bliskiej osoby (nie biznesowego kobiety) – 3 punkty.

4. Załóżmy znajomego (kolega), nowy strój. Styl lubisz, a kolor nie jest. Państwo:

a) nie stają się zdenerwowany dziewczynę i powiedzieć co za wspaniały strój – 1 punkt;
b) jej powiedzieć, że to nie jest strój do wyboru – 3 punkty;
c) znaczy, że nie jest kolor – 4 punktów;
g) oferują powrót suknię, czy wziąć ten sam styl, ale różne kolory – 2 pkt.

5. Załóżmy, że zaoferowano psa i się zgodził. Istnieją cztery rasy do wyboru. Co wolisz?

a) opłata – 2 punkty;
b) spaniel – 4 punktów;
g) terier – 1 punkt;
e) Chart – 3 punktów.

A teraz spójrz, ile jeszcze wybrany w odpowiedzi. Numer odpowiada jednemu z następujących typów.

1. Dreamers. Nawet jeśli jesteś w życiu – realistą i działać racjonalnie, twoja dusza jest pełna romantyzmu. Sam na sam z siebie można łatwo porwać w świat swoich marzeń i fantazji. Co jest dobre, ponieważ usuwanie jest zawsze potrzebna. Być może główną wartością dla ciebie – przyjaźni i miłości. Wszystko inne można kupić. Ci doskonale zrozumieć emocje innych i są w stanie wczuć, same są podatne. Myśląc o tym, jak znaleźć swój styl, niech wolność wewnętrzne impulsy. Poczujesz się jak w domu w klasykę. Romantyczny styl może pokazać swój bogaty świat wewnętrzny. Będziesz bez zarzutu, stosując się do stylów włoskich, niemieckich i francuskich.

2. Pełna życia. Tak – jesteś osobą dokładnie zna swoją wartość. Czy to możliwe, aby poskromić swój temperament lub swoją wolność? Dzięki tego daru, jak intuicja, jesteś zawsze w zasięgu wzroku, „droga” i na czas. Zbyt szybka oczywiście nie są przeszkodą. I będzie pasował Ci najbardziej styl sportowy-elegancki styl wampira (zbudowany na kontrastach), sportowo-elegancki.

3. Panie i panowie. Och, co za fajny wygląd! Ale to, co leży pod wulkanem! Jest mało prawdopodobne, że będzie otworzyć pierwszy przybysz lub nieznane. Ukryć swoje emocje doskonale spokojny maski. Jesteś pewien, że to irytujące, głośno, gwałtownie gestykulując ludzi, szczerze wyrażania emocji. Przeciwnie, może być zainteresowany rozmówcy, zdolne do wyrażania idei, kompetentny, taktowny. Czy wiesz, że prawdziwą wartość elegancji trzeźwości. I wyrazić siebie pomoże Ci styl: rzeczowy, konstruktywne, klasyczny. W niektórych przypadkach – kraju, jak i wojskowych.

4. Sport. Czy jesteś jednym z tych, którzy różnią się od codziennego życia indywidualnego kojącej harmonii. Nie rozwiązać problemy „na wysokich obrotach”. A twój własny uspokajający wpływ na innych. Czy jesteś jednym z tych „prostaczków”, który jest główną atrakcją. Wiesz dokładnie, co „zdrowego rozsądku”. Ty prosta i bezpośrednia komunikacja, tak – może, jak magnes przyciągać ludzi. Najwygodniejsze dla Będziesz style: safari, sport, dżinsy, i, oczywiście, klasyczny.

Oto interesujące podejście do tego, jak określić swój styl ubierania. Być może nawet nietypowe, ale, według psychologów, nie jest pozbawiony zdrowego rozsądku …