81 Shares 4102 views

Utrzymanie rzeczy w domu: pomysły, podejmowania własnych rąk, zdjęcia

Nawet jeśli są minimalistyczne, a następnie będzie można jeszcze znaleźć sporo różnych rzeczy, które muszą być gdzieś i jakoś sklep. Można to zrobić z kreatywnym podejściem, przez który nie można raz na zawsze do przywrócenia porządku w domu. Kilka sposobów, aby zorganizować kolejność gry jest nie tylko rolę funkcjonalną, ale również służyć jako dekoracja. Proponujemy, aby dowiedzieć się, jak zorganizować przechowywanie rzeczy w domu. Idee zawarte w tym artykule, mogą być realizowane za pomocą własnych nabytych lub wytworzonych organizatorów. Można zrobić to samo w domu, spędziwszy minimum czasu i pieniędzy.


Utrzymanie rzeczy i ubrania w domu: pomysły

, Pudełka, koszyki, pudełka – wszystko to może być przekształcony w składowisku. Te same organizatorzy mogą być wykorzystywane do dokładnych biurach opuszczanymi, naczynia, zabawki, ubrania, buty. Na tym ostatnim przypadku szczególnie ważne jest, aby kupić specjalny dom przechowywania organizator z tworzywa sztucznego. jego wykorzystanie pomysłu polega na tym, że buty nie są kurz, ale jest doskonale widoczna. Również jeden taki pojemnik jest w stanie zastąpić dziesięć pudełek. A widok jest znacznie bardziej estetycznie.

Spróbuj wszyscy organizatorzy lubię siebie lub wykonane w tym samym stylu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy nie kryją się za drzwiami szafy.

sklep bielizna, skarpetki, paski i inne małe rzeczy, prawo

Jeśli chodzi o organizację magazynowania, a następnie od razu przychodzą na myśl, organizatorom pudełko z komórek. Mogą być one wykonane z różnych materiałów, zawierają pewną ilość separatorów. Najczęściej są organizator materiał, który może być składany. Sprzedawane są prawie wszystkie sklepy sprzętu. Ale można zrobić jak organizator kartony.

mamy organizer

Będzie to wymagało pustych opakowań, tektura i wystrój: papier żelaza i metali klej, tapety. Umieść pole wewnątrz skrzynki, gdzie będą organizowane utrzymanie rzeczy w domu. pomysły rozmieszczenie pakietów zależy od rozmiarów i proporcji szuflady. Przyklej wszystkie pola razem. Jeśli nie masz gotowych ramek, masz dwie opcje, aby rozwiązać ten problem:

 • Aby zmierzyć długość i szerokość pudełka do przechowywania. Na podstawie wielkości, należy żądaną liczbę pól, tę samą wysokość.
 • Tektura zrobić ściany, które zostaną umieszczone w polu. Przyklej dno. Następnie zrób tekturowych przekładek.

Gotowy organizator okleyte kolorowe papierniczej, papieru lub samoprzylepne wewnątrz i na zewnątrz.

Schowek jest gotowy! Może być wykorzystywany do organizacji bielizna, skarpety, paski, biżuteria, apaszki, i różne akcesoria i tak dalej. Najważniejsze – zawsze wszystko jest na wyciągnięcie ręki i delikatnie rozszerzony.

Kabel Organizacja Storage

Nawet jedna osoba ma kilka gadżetów, które chcesz rozdzielić przewody. Co możemy powiedzieć o rodzinie kilka osób, gdzie każdy ma przynajmniej jeden telefon i ładowarkę do niego. A potem są kable z kamer, tablety, laptopy i komputery, zestawy słuchawkowe, i tak dalej. Jeśli wszystko jest przechowywane w różnych miejscach lub w jednym pudełku, ale slajd, nie można mówić o prawidłowym przechowywaniu rzeczy w domu.

Pomysły własnymi rękami wykonane organizator rozważy poniżej:

 1. Zrobić pudełko z komórek, jak opisano powyżej.
 2. Make-organizator komórki. Bo to jest zobowiązany do podjęcia karton cylindrów, papieru toaletowego, ręczników papierowych, folii, folii spożywczej lub pergaminu. Zaznacz pole pojedynczego kabla lub skrzynkach. Wyciąć wymaganą liczbę identycznej wysokości cylindra. Ich wartość musi być mniejsza niż pudełko wielkości centymetra lub szuflady. Liczba cylindrów zależy od tego ile masz kable. Połącz ze sobą komórki Dwustronna taśma lub pistoletu do klejenia. Gotowe butle mogą być malowane farbą w sprayu. Pozostaje wstawić organizer w pudełku i wypełnić go starannie skręconych przewodów.

Prawidłowo przechowywać dekoracji

Masz dużo kolczyków, bransoletek, wisiorków i innej biżuterii, ale nie wiesz jak zorganizować przechowywanie rzeczy? Pomysły dla domu może wyglądać następująco:

 1. Kupić specjalny przypadek, po obu stronach którego znajdują się liczne kieszenie. Można go powiesić w szafie. W takim przypadku nie jest miejscem wielu różnych biżuteria i akcesoria, które nie będą mylone ze sobą, a dzięki przezroczystej kieszeni zawsze będziesz w stanie natychmiast znaleźć żądany obiekt.
 2. Kupić pojemnik na tabletki na tydzień. To taka długa, ale wąska piórnik, w którym siedem komórek. Będzie to wygodne do przechowywania małych ozdób.
 3. Kolczyki, szpilki mogą być zapisane na taśmie. Wystarczy włożyć biżuterię parach i umieścić go w trumnie.
 4. Zrób okno, w którym należy umieścić wszystkie swoje kolczyki. Aby to zrobić, należy wziąć miły niski pudełko z pokrywką, filc, pistolet do kleju i ołówek. Wyciąć te same kawałki wielkości tkaniny. Wiatr odczuwalne ołówka do rury. Koniec kleju tkaniny. Wyjąć ołówek. Zrobić kilka z tych rur. Włóż półwyrobów wewnątrz pudełka, tak aby pasował razem. Pęknięcia mogą być przechowywane kolczyki.

Przechowywanie w kuchni

Do ulubionych przypraw i akcesoria kuchenne były zawsze pod ręką, spróbuj tych pomysłów:

 • Weźmy taką samą słoika i zalać przypraw w nich. Każdy znak. Caps połączyć z półki za pomocą śrub. W ten sposób można również zaoszczędzić miejsce.
 • Do szuflady z akcesoriów kuchennych, użyj dzielniki. Domowej roboty wykonane z kartonu lub cienkich arkuszy sklejki.
 • Użyj przestrzeni wewnętrznej drzwi szafek. Na przykład, powiesić za pomocą śrub lub haków kosze na gąbki domowego, opakowań.
 • Przyprawy mogą być również zapisane na tablicy magnetycznej. Tylko w tym przypadku stosować małe słoiki z pokrywkami metalowymi.

Utrzymanie rzeczy w domu: pomysły (zdjęcia) Łazienka

W łazience jest zawsze małe miejsce, i chcę tak, aby dopasować. W tym celu należy użyć sztuczek:

 • Że wszystko jest pod zlewem, był w swoim umyśle, użyj pionowy system przechowywania. Aby to zrobić, należy umieścić wszystkie pojemniki na zawiasach.
 • Sortowanie pędzle do makijażu, waciki i tarcze, inne niezbędne szczegóły na różnych słoików. Przechowywać je można na półkach lub w szafce. Słoiki zadekoriruyte jakoś lubić, należy użyć tej farby, dekoracyjne wstążki lub po prostu wlać ziaren kawy, piasku, koralików.
 • Nad WC wiszące kosze. W zależności od wielkości mogą przechowywać papier toaletowy, dodatkowy zestaw ręczników, suszarkę do włosów i tak dalej.
 • Korzystać z różnych półek (na przykład nad drzwiami).