578 Shares 9558 views

Posłuchać tej rady, a będziesz spać jak niemowlę

Złe sny powodować negatywne emocje, pełne ludzkiego strachu, lęku i stresu. Kiedy budzisz się po złym śnie, i czujesz skutki fizyczne, takie jak kołatanie lub pocenie się. Kiedy nagle tracą swoją spokój ma szansę stać się przyczyną jest stres, skutki uboczne leków, brak snu, nadmierne spożycie alkoholu, lub ostre zaprzeczenie od niego. Przekonajmy się, jak dostać swoje dzieci i siebie głębokiego snu!


Jak pomóc dziecku po złym śnie?

Złe sny są często śni małych dzieci. Budzą się w nocy krzyki i łzy. Następujące proste kroki pomogą Ci rozwiązać problem i uspokoić dziecko.

Zachowanie przed snem

Zanim dziecko pójdzie do łóżka, zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. Dzieci boją się ciemności, więc nocne światła obok pozycji łóżku. Ponieważ dziecko nie będzie musiał spać w ciemności. Niech na łóżku jest ulubiony pluszak, które pomogą poradzić sobie z samotnością w czasie snu. Myśleć o takich szczegółach, a potem dziecko będzie znacznie bardziej komfortowe, a sytuacja ta dostarczy i dobry sen.

rytuały

Stworzyć rytuał przed snem, aby pomóc dziecku, aby myśleć o czymś pozytywnym. Powtórz to co noc, tworząc odpowiednią atmosferę. Na przykład, można przeczytać książkę razem, modlić się i mówić o przyjemnych chwilach dnia. Znajdź coś, że jesteś szczęśliwy, i sprawiają, że nawyk.

objąć

Jeśli dziecko miał zły sen, trzeba dać mu poczucie komfortu. Objąć dziecko i powiedzieć im, że są gotowi go wesprzeć. Skok rękę na plecach, więc można pokazać swoją obecność fizycznie. Szybko pomaga uspokoić i dostosowuje się do spokojnego snu.

Opowieść o koszmarze

Pozwól dziecku powiedzieć, co śnił. Pomoże pozbyć się stresu. Słuchaj uważnie i nie obwiniaj dziecka. Nie śmiej się koszmar, że powiedziano. To może zranić uczucia dziecka, a następnym razem nie chce podzielić się z wami moje obawy. Nie należy tworzyć tę sytuację, zachowują się ostrożnie i spokojnie.

Zachowanie po koszmarze

Gdy dziecko się uspokoiło, starają się pokazać mu, że w rzeczywistości jest całkowicie bezpieczny i nie ma nic blisko niego przerażające. Rozejrzyj się wokół i pod łóżkiem, otworzyć szafkę, aby wykazać, że nie ukrywa. Pomoże to dziecku szybko zrealizować to marzenie – to tylko złudzenie, ale w rzeczywistości jest w pełni chroniony.

Jak pozbyć się koszmarów?

Wielu dorosłych też stale nękane przez koszmary, z których chciałbym się pozbyć. Z jakiegoś nieznanego powodu, kobiety są bardziej prawdopodobne, aby śnić koszmary niż mężczyźni. W każdym razie, istnieją wskazówki, które pracują dla członków obu płci. Skontaktować się z nich odzyskać zdrowy sen.

Tworzenie harmonogramu

Daj sobie codzienną rutynę i trzymać się go usunąć w każdej sytuacji. Oznacza to, że zawsze należy iść do łóżka o tej samej porze dnia. Ponadto, trzeba wstać rano i po pewnym czasie. Pomaga to stworzyć zdrowe otoczenie dla snu.

Odmowa TV

Staram się nie oglądać telewizję przez godzinę przed pójściem do łóżka. Scary filmy lub smutna wiadomość może doprowadzić do ciężkich myśli, które prowadzą do złych snów. Lepiej zrobić przed pójściem do łóżka z czymś przyjemnym, sen i sen. To skutecznie eliminuje negatywne i pomaga mniej koszmary.

analiza koszmary

Jeśli ciągle mam koszmary, należy je analizować. Zanotuj wszystkie szczegóły koszmaru, które można zapamiętać. Spróbuj zrozumieć, co może być przyczyną to, analizować sen. Jeśli uważasz, że powodem jest stres i niepokój, rozmawiać z przyjaciółmi lub rodziną. Spowoduje to zmniejszenie stresu, a sen w naturalny sposób będzie znacznie silniejszy i spokojniejszy.

ograniczanie stresu

Staraj się ograniczyć stres. Medytacja przed snem – to świetny sposób na relaks umysłu. Można po prostu liczyć od zera do setki koncentrując się na oddechu. Regularne cardio pomaga także dobrze radzić sobie ze stresem. Pozbyć się wszystkich czynników zewnętrznych, które powodują stres. Czasami w tym celu może być dość trudne, jednak należy dołożyć wszelkich starań w celu ustalenia sytuacji.