650 Shares 8273 views

Recenzje "Fear The Walking Dead": tego gatunku, aktorów i znaków

Kolejna seria o apokalipsie zombie był prezent niespodzianka dla fanów „The Walking Dead” przez jego twórców. Projekt TV, pierwszy sezon, który został wydany w 2015 roku, przyjęty przez publiczność i krytyków bardzo mieszane recenzje. „Fear The Walking Dead” – pokaz Od pierwszej serii, która była w stanie nabyć zarówno fanów i nienawidzą. W artykule przedstawiono argumenty i te, i inne.


Gatunek i działka

Serial „The Walking Dead” dał widzom możliwość oglądania świata, który już przyszedł apokalipsa zombie, a nieliczni ocaleni walczą o przetrwanie. Nowa sam projekt zombie TV pozwala nam zobaczyć pierwszych dniach epidemii. Widzowie będą mogli oglądać show drodze nocny upadek życia zwykłych ludzi.

W samym środku akcji będzie zwykły nauczycielka manawa Travis i jego dziewczyna Madison życie brutalnie wyrwane z ich znanego świata i zmuszony ratować siebie i swoje dzieci, stopniowo przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Dramat, thriller, horror – gatunek należący do fascynujący show "Fear The Walking Dead".

Opinie o wystawie

Jak już wspomniano, nowy projekt TV otrzymała zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. „Fear The Walking Dead” – pokaz że zawieść widzów, którzy chcieli poznać przyczyny, które doprowadziły do rozprzestrzeniania się epidemii. Twórcy po raz kolejny opuścił przedmiot za kulisy, pozostawiając publiczność budować własne domysły. Ale wśród fanów „The Walking Dead” mają okazję zapoznać się z pierwszych dni apokalipsy zombie, które zostały docenione przez wielu z nich.

Jakie inne zalety serii pokazują widzom, pozostawiając pozytywną opinię? "Fear The Walking Dead" – show, według wielu fanów, ma niepowtarzalną atmosferę. Atmosfera nie jest beznadziejna, jak to się dzieje w uniwersum „The Walking Dead”, i nadziei, która nie jest jeszcze oddzielone bohaterów projektu telewizyjnego. Świat rozpada się na ich oczach, ale postacie centralne nie przestają, aby przekonać się, że wszystkie problemy są tymczasowe i będą radzić sobie z nimi, jeśli nadal walczyć.

Przekonujące argumenty wyrażane a ludzie pozostawiając negatywne opinie. „Fear The Walking Dead” – serię, która ma zbyt wiele znaków klisze, jeśli zaufać ich opinii. Wielu widzów nie lubił takiego jak standardowe urządzenie działki wyglądu na koniec sezonu pierwszy człowiek w garniturze z tajemniczego planu, obecność zła w show wojskowych rozrzuconych sąsiadów paranoję. Te typy postaci, przeciwników uwierzyć show, zbyt często spotykane w nowoczesnych serii.

Recenzje znaków

Bohaterami „The Walking Dead” (Rick, Shane, i wiele innych) są w stanie poradzić sobie broń, posiadać umiejętności sztuk walki, innymi słowy, gotowy do apokalipsy, jeśli nie moralnie, fizycznie. Bardzo różne postacie centralne publiczność jest show "Fear The Walking Dead". Aktorzy są tak dobrane, że nikt nie wątpił, że ich bohaterowie – zwykli ludzie, którzy uważają, że trudno jest przetrwać w świecie, z tajemniczej epidemii.

To rozwiązanie twórcy serii znaleźć zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Negatywne nastroje widzowie wierzą, że obserwując, jak walczyć o życiu zwykłych ludzi, stale popełniania błędów i oddanie śmiertelne niebezpieczeństwo siebie i bliskich, nudne. Fani projektu telewizyjnego z drugiej strony wierzę, że to jest to, że różni się od „trupy”, gdzie większość postaci naraz stanie strzelać i walczyć.

Kliff Kertis i jego bohater

Nauczyciel Travis – jeden z głównych bohaterów w serii. Twórcy rozważyć kilka pretendentów do roli, w rezultacie było Kliff Kertis. Aktor gra zwykłego człowieka, który uczy języka angielskiego dzieci w świecie „do apokalipsy”. Travis ma byłą żonę i syna, który nienawidzi swojego ojca, ponieważ porzucił rodzinę.

Nie wszystko poszło gładko i nowej rodziny: syn jego dziewczyną Madison życia – narkomana, który ciągle musiał wycofać się z trudnymi sytuacjami. Jednak wszystkie problemy cofać się w tło, gdy epidemia prowadzi do stopniowego zaniku znanego świata.

Kliff Kertis mówi, że natychmiast lubiłem jego charakter. Aktor był zafascynowany ideą gra człowieka, który zmuszony jest do wykonywania bohaterskich czynów, które nie posiadają niezbędne cechy dla tego produktu. Travis jest zmuszony dostosować się do otaczającego ich świata i zmiany z nim, ale pragnienie, aby pomóc ludziom wszystko również w nim żyć.

Cliff pochodzi z rodziny Nowej Zelandii Maorysów. Urodził się w 1968 roku w Nowej Zelandii. Stan gwiazda aktor kupił długo przed występem. Widzowie mogą pamiętać go w takich popularnych filmach jak „Szklana pułapka 4”, „Sunshine”, „The Last Airbender”.

Kto grał Madison

Jeśli aktor w roli Travisa poszukiwanej wystarczająco długo, kandydatura aktorki, która zagra jego żonę, Madison, twórcy show „Fear The Walking Dead” postanowił niemal natychmiast. Wybór padł na uroczej Kim Dickens, który można zobaczyć w wielu popularnych serialach. Najbardziej uderzające role były grane przez aktorki w projektach takich jak „Lost”, „House of Cards” i „Synowie Anarchii”. Rok gwiazda urodzenia – 1965. Kim jest pierwotnie z Alabamy.

Madison Clark – psycholog szkolny, a pojedynczy matką wychowującą syna i córkę. Jej romans z kolegą Travis zaczął po rozwodzie, a wkrótce zaczął żyć razem w miłości. Madison życie było bezchmurne i początek apokalipsy. Jego głównym problemem jest syn Nicka, uzależniony od narkotyków. Clark zmartwiony również zadłużenie z tytułu pożyczek i od czasu do czasu pojawiają się kłótnia z mężem. Oczywiście, wszystko to przestało wydawać się ważne na początku epidemii.

Kim Dickens przekonany, że jej postać jest jedną z najbardziej barwnych postaci w serialu. To Madison stale bierze na siebie rolę lidera, dbając o zbawieniu rodziny. Ona jest w stanie podjąć zdecydowane działania, szybko uczy się przetrwać w świecie po apokalipsie, walka zombies i innych ocalałych ludzi.

Frenk Dilleyn i jego charakter

Nick – nastolatek ze względu na problemy w rodzinie uzależnionych od narkotyków. Na początku pokazu wszystkie jego myśli są oddany do problemu znalezienia nowej dawki, a do tego jest on gotowy do podjęcia wszelkich działań, w tym i poza prawem. Jednak bohater ma jasny umysł, zdolność do szybkiego zorientowania się w sytuacji, aby przetrwać w ekstremalnych warunkach. To on pierwszy uświadamia sobie, że zainfekowane osoby nie żyją, a nie chory. Sympathy również powodować jego cechy takie jak optymizm i wielkim poczuciem humoru.

Nick – bohater, którzy lubią niemal wszystkich fanów serii "Fear The Walking Dead". Sezon 2 serii pozwala aktor wykazać najlepsze cechy jego charakteru, negatywne cechy Clark pójść w zapomnienie.

Rola był młody aktor Frenk Dilleyn, urodził się w 1991 roku w Wielkiej Brytanii. Udział w wystawie – nie jest to pierwszy profesjonalny osiągnięcie Frank. Publiczności aktor będzie pamiętał o takich filmach jak: „Harry Potter i Książę Półkrwi” oraz „Serce na morze.” Zagrał także w popularnym programie telewizyjnym „The ósmej uczuciem”.

Alicia Clark

Alycia Debnam Carey – aktorka, która grała w serialu Alisiyu Klark, córka Madison i siostra Nicka. Kobieta, urodzona w 1993 roku w Australii, nie wiadomo seria „Fear The Walking Dead”. Do czasu, gdy pierwszy sezon serialu miała już fanów, którzy przyszli do miłości Alicia jako dumnego władcy żetonów z sensacyjnym projektu telewizyjnego „setkę”.

Aktorka w każdym wywiadzie mówi o tym, jak trudno przejść z roli bojowej w obrazie Królowa Lexa łagodnym Alicia. Jej postać – zwykła uczennica, całkowicie przystosowane do walki o życie w dotkniętej epidemią światowej. cierpi ono z powodu utraty kogoś bliskiego człowieka, byli wśród ofiar śmiertelnego wirusa. Alicia zawsze chciał uciec od zgiełku Los Angeles, do domu jej rodziny, ale zmuszony exodus z miasta z rodziną, nie ma domu, w którym można wrócić, nie ją zadowolić.

Chris Manawa

Alycia Debnam Carey nie jest jedynym, który dostał rolę słabego charakteru. Chris Manawa, syn Travis od jego pierwszej żony, grany przez Lorenzo Dzheyms Henryka, również czuje się zagubiony w nowym świecie.

Chris – zwykły uczeń, trudny nastolatek zły na ojca opuścił rodzinę i mieszka z inną kobietą. W wyniku śmierci, ofiara matki zombie, jest on zmuszony do pobytu z ojcem i jego nową rodziną, a wraz z nimi uciekać z miasta w poszukiwaniu schronienia. Doświadczenia stopniowo zmniejszać facet szalony, zaczyna robić dziwne rzeczy, przerażające jego towarzyszy.

Rola odgrywana przez Chris Lorenzo Dzheyms Henri – amerykański aktor urodzony w 1993 roku. To dzięki serii "Fear The Walking Dead", stał się znany opinii publicznej. Wcześniej chłopiec zaufany przeważnie nieco części, na przykład, można zobaczyć w filmie „Star Trek”.

rodzina Salazar

Mercedes Mason – mało znana aktorka ze Szwecji, urodzony w 1982 roku. W serii zdobyła rolę Ofelii Salazar, córka imigrantów z Salwadoru. Uciekajcie ich ojczyzny rodziców Ophelia zmuszony wojny domowej. Dziewczynka urodziła się w Stanach Zjednoczonych, mówi równie dobrze w języku angielskim i hiszpańskim. W pierwszych dniach po apokalipsie, traci matkę, co powoduje dodatkowe cierpienie Ophelia wiadomość o ciemnej przeszłości ojca. Wraz z Madison i rodziny Travis, ona i jej ojciec ucieka z Los Angeles, która jest wypełniona zombie.

Ekran "ojciec" Mercedes Mason – Ruben Bleyds. Hero aktor – Daniel Salazar, rodem z Salwadoru, gdy służył w osławionych „szwadronów śmierci”. Wszystkich zespołów tylko on wie, jak dobrze obsługiwać broń, z powodzeniem stosuje umiejętności przeszłego życia do uzyskania informacji od wroga. Głównym celem, który kładzie się przed Danielem po śmierci żony, jest uratować ukochaną córkę.

inne znaki

Oczywiście, powyższa lista nie jest wszystko ciekawe postacie, z którymi widzowie mogą się spotkać z cyklu „Fear The Walking Dead”. Aktorzy, którzy zagrali The Strand i Lisa, była żona Travis, jest również godne uwagi.

Strand – tajemniczy nieznajomy, którego Nick spotyka się podczas jego pobytu w obozie dla uchodźców. On ma plan, jak dostać się w Stanach Zjednoczonych, o szczegółach, które jednak nie chciał poświęcić swoje przypadkowych partnerów. Strand grał Colman Domingo.

Lisa Manawa – ex-żona Travisa i matka Chrisa, który występuje tylko w pierwszym sezonie. Ona – pielęgniarka, która określa przede wszystkim, aby pomóc ludziom. Było to po śmierci jego matki z psychicznym Chris zacząć robić straszne rzeczy.

Oglądać czy nie oglądać

Czy widz zasługuje cykl "Fear The Walking Dead"? Każda osoba będzie mogła podjąć tę decyzję po przeczytaniu pierwszej serii serialu. Recenzje serialu powiedzieć, że wydarzenia nabierają tempa stopniowo, powoli wprowadzając publiczność w świecie apokalipsy i są zaznajomieni z głównych bohaterów. Z każdej serii staje się coraz bardziej spektakularnych scen i nieoczekiwanych zwrotów akcji, nowe tajemnice w cyklu „Fear The Walking Dead”. 2 sezon staje się jeszcze bardziej dynamiczny.