585 Shares 9291 views

Fakt, że takie Świat Dodatek of Warcraft

Kiedy osoba najpierw przychodzi do gry World of Warcraft, zazwyczaj nie wie, co dodatek. W rzeczywistości, większość nowa wersja gry multiplayer obejmuje początkowo analogi takich poprzednio popularnych dodatków, takich jak, na przykład, „QuestHelper”. Więc to nie jest zbyt trudne gracz na niższych poziomach nie będzie cierpieć. W przyszłości, wraz z rozwojem postaci, to będzie coraz częściej do czynienia z graczy przeciwnej frakcji. Oto oczywistych korzyści, jakie dają dodatki w WoW.


Obecnie istnieje bardzo wiele rodzajów dodatków. Obejmują one prawie wszystkie aspekty World of Warcraft. Więc co jest dodatek? Jest to specjalna odmiana, której stosowanie przewidziane przez twórców tej gry wieloosobowej. W standardowym zestawie funkcji WoW nie są wliczone w cenę. Dlatego poszukiwanie i aktywacja użytkowników zajmuje się na własną rękę.

Wielu graczy, którzy rozpoczęli swoją drogę na całym świecie World of Warcraft tylko z tych wersji jako Lich King i Cataclysm, nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak wiele zmieniło się w komfortowym stronie interfejsu tej grze wieloosobowej. Wcześniej miał długie i żmudne poszukiwania rzeczy lub znaków określonych w tych lub innych miejsc pracy. Teraz, otwarta karta jest wystarczająca, a także informacje o lokalizacji ostatecznym celem jest wydawane niezwłocznie. W tym przypadku również oznaczony poziom postaci, która zaleca, aby wykonać to zadanie. Nic nie było w klasycznym World of Warcraft.

Co to jest dodatek, który wymaga bardzo dużo pracy i czasu, można powiedzieć twórców modyfikacji pod nazwą X-Perl. W historii World of Warcraft jest to najbardziej ambitny. Dzięki możliwości, jakie oferuje (od wersji Cataclysm przycięte jego analog obecne w grze podstawowej, a dodatek jest uważany za przestarzały), można dostosować interfejs w ten sposób, aby odtworzyć to było najbardziej wygodne. X-Perl dostarczyła możliwość zmiany ikony nalotów, grupy, charakter i cel, okazavaya możliwych uzdrowicieli pomocy (znaków spetsiliziruyuschiesya w leczeniu innych graczy) i wiele innych.

Ze zwykłymi Cataclysm skala addony praktycznie zniknął. Więc co jest nowa wersja dodatku w WoW? W zasadzie są modyfikacje pomocnicze, które pozwalają każdej klasy znaków, aby dostosować interfejs do siebie i sprawiają, że większość ich umiejętności. Na przykład, istnieją specjalne dodatki dla paladyna, maga, druida, wojownik, i innych klas postaci. Nie zapomnij twórców i modyfikacji na społeczny aspekt gry. Dlatego też istniejące wcześniej dodatki z serii „Chat” i zapisane w nowej wersji WoW. Oni nie straciły znaczenie i te dodatki, które poprawiają funkcjonowanie poczty, jak również z warunkami korzystania z torby i skrzynki depozytowej.

Dzięki tak szerokiej rozprzestrzenianie się różnych dodatkowych modyfikacji World of Warcraft stał się znacznie szerszy. Pozwalają one ułatwić grę i więcej zabawy. Dlatego każdy powinien wiedzieć, że ten dodatek i ile przydatna może przynieść, jeśli są prawidłowo stosowane.