804 Shares 7529 views

Nawilżacze dla niemowląt: opinie. Jak wybrać nawilżacz dla noworodka

Wiele osób wie, uczucie suchości i dyskomfortu w domu. I uczucie może pojawić się w gorącym sezonie lub zimą. Powodem tego – suche powietrze w pomieszczeniu. Po tym wszystkim, jesteśmy zbawieni od ciepła za pomocą klimatyzacji i zimą mamy ciepłą centralne ogrzewanie. W wyniku tego, powietrze suche. W dodatku, zawiera ona różne alergeny – to pyłki, kurz, bakterie. Sytuacja ta związana jest z pojawieniem się różnych chorób. I dorośli mogą wciąż przyzwyczaić się do takich warunków, ale dla dzieci z niską wilgotnością i brudne powietrze niebezpieczne. Powodem jest to, że światło z navorozhonnyh dzieci nie są utworzone do końca, a są one trudno oddychać suche powietrze. Oczywiście, można to zrobić na mokro w przedszkolu, często wietrzenie, ale te metody są nieskuteczne.


Konieczne jest zatem, aby uzyskać dobry nawilżacz do noworodka. Takie urządzenia mają małe wymiary, to spędza niewielką ilość energii, cichej pracy, a wynik jest natychmiast zauważalne. Wątpisz w to? Następnie zwrócić uwagę na internecie, nawilżacze dla noworodków opinie są bardzo pozytywne.

przydatne zakup

Korzyści z pokoju nawilżania dzisiaj wiele powiedzieć. Jednak młode matki w pierwszym zastanawiać, czy nawilżacz jest potrzebny noworodka. Ale po jego zakupie wszelkie wątpliwości znikają. Po tym wszystkim, to urządzenie pomaga dzieciom oddychać i spać spokojnie w nocy. To zmniejsza ryzyko różnych chorób, począwszy od wszelkiego rodzaju alergii, a kończąc na SARS. Pozostaje tylko jedno pytanie, jak najlepiej wybrać nawilżacz dla Twojego domu.

Typ nawilżacz zimną parą

Wariant ten pojawił się jeden z pierwszych do walki z warunków klimatycznych w pomieszczeniu. Istotą jego pracy polega na przepuszczaniu powietrza w pomieszczeniu przez zwilżoną siatki. Później na nim są bakterie, kurz i inne mikroorganizmy.

godność

Główną zaletą takiego nawilżacza jest jej niski koszt. Ponadto wymiana filtra wtedy nie byłoby to kosztowne. Energii elektrycznej zużywa bardzo mało i mają możliwość wyboru własnego trybu pracy – niski, średni, wysoki. Co więcej, taki nawilżacz powietrza w pomieszczeniu może być stosowany noworodka, jak ma ograniczenie wiekowe.

braki

Oczywiście, posiada wady w użyciu, na przykład, gdy jest trudność regulacji wilgoci. Ponadto, w temperaturze pokojowej obniża się o kilka stopni ze względu na zimnej pary. Również sprzątanie pokoju efektywność jest niska, ale to naprawić, jeśli używamy model z antybakteryjnym impregnacji.

Typ nawilżacz z parą przegrzaną

Ten nawilżacz dla noworodka sprzężenia zwrotnego ma bardzo pozytywne. Jego zasada działania polega na ogrzewania wody, który jest przekształcany przegrzanej pary.

godność

Aby rozpocząć, koszt takiej małej nawilżacza, i nie ma potrzeby, aby stale zmieniać filtr. W związku z tym nie będzie dodatkowych kosztów. W trakcie pracy, gorąca para, która powstaje szybko nawilża powietrze.

braki

Pomimo swojej efektywności, wydatki muszą jeszcze, bo ta wersja nawilżacz zużywa dużo energii elektrycznej. Ponadto, istnieje potrzeba, aby kontrolować proces pracy, aby uniknąć podmokłych pokoju. Warto również zauważyć, że strumień gorącej pary mogą być spalane. Powstaje zatem pytanie, czy noworodek potrzebuje nawilżacz tego typu. Chociaż, jeśli przestrzegać zasad jej użytkowania, będzie to doskonałe narzędzie w walce o korzystnych warunkach klimatycznych panujących w pomieszczeniu. Zakup nawilżacza gorącą parą, to najlepiej wybrać urządzenie z wbudowanym higrostatem i higrometr. W przeciwnym razie trzeba będzie oddzielnie kupić te urządzenia do kontroli wilgotności. Ważne jest, aby pamiętać, że opcja ta będzie miała ogromny wpływ na dzieci, często cierpią z powodu chorób układu oddechowego. Wszystko dzięki możliwości dodawania olejki aromatyczne, które mogą sprawić, że powietrze w domu użyteczny. Najważniejsze jest to, aby znaleźć szczególne miejsce dla niego, tak aby nie przyciągnąć uwagę dziecka i uniknąć niechcianych oparzenia.

Wybór nawilżacz ultradźwiękowy

Ogromna popularność dzisiaj otrzymał ultradźwiękowego nawilżacza powietrza. nie jest pożądane, aby użyć dla niemowląt, ponieważ ich płuca mają specjalną strukturę. Działa poprzez drgania ultradźwiękowe, które z kolei spadek we mgle. Obecność dodatkowych filtrów pomaga oczyszczać wodę.

godność

Takie urządzenie jest ciche szybko wytwarza pożądany wilgotności w pomieszczeniu, wspiera określonego poziomu. Dodatkowo, istnieją różne funkcje – para czujnika natężenia przepisy, przedstawiające zmiany filtrów, automatyczne zamykanie, a także ma pilot zdalnego sterowania.

braki

Filtry zamienne koszt jest bardzo wysoki, co psuje wrażenie z tej jednostki. Ponadto, jeśli używasz wody surowej, może pozostać na meble białe płytki nazębnej.

Nawilżacz z jonizator

Wiele osób wie, że zjonizowane powietrze jest bardzo przydatne, więc są nawilżacze powietrza dla niemowląt są najbardziej entuzjastyczne recenzje. To jest tak wielkie, aby zasnąć, gdy pokój jest tworzony przez efekt, po deszczu. Bardzo ważne spokojny sen dla małych dzieci. Ponadto, są one prawie nie wpływa na alergie, a nie przeziębienie, przeziębienie i nie daje powikłań. Dlatego te dzieci dorastają silna, zdrowa i szybka w całym badaniu.

Usuwanie powietrza

Obecnie komercyjnie dostępne nawilżacze dla noworodków, których opinie zróżnicowane. Jedna maszyna może być przeziębiony pary, inni wolą gorące powietrze. Niemniej jednak problemy zdrowotne dziecka mogą być poważne, takie jak astma czy ciężką alergią. To komplikuje życie rodziców, zapobiega dziecko. Dlatego wśród ogromnej liczby nawilżaczy mają pewną kategorię, która po prostu mycie powietrza w pomieszczeniu. Taki nawilżacz dla nowonarodzonych ocenie ma większy stopień o charakterze doradczym. Po dodaniu do oczyszczania powietrza, ich jonizacji i nawilżanie odbywa się także dzięki dezynfekcji ultrafioletem. W rezultacie, wszystkie wirusy, bakterie po prostu zniszczone. Oczywiście, istnieją niuanse w zakupie takiego urządzenia, ponieważ jego wymiary nie są małe, a koszt jest dość wysoki. Niemniej jednak, prace takich urządzeń gospodarstwa domowego skutecznie wiele razy.

Co brać pod uwagę przy wyborze balsam

Przy zakupie urządzenia do nawilżania pokój dziecka, warto rozważyć kilka punktów.

1. Powierzchnia pokoju dziecka i powietrza, że konieczne jest, aby nawilżyć.

2. Wymagane jest, aby natychmiast ustalić, czy zwiększona sprzątanie pomieszczeń jest konieczne.

3. Jeżeli tam być dodatkowe funkcje, takie jak światło w nocy, barometru.

4. Zdolność wody do wyboru powinny być łatwe do mycia.

5. Konieczne jest, aby sprawdzić dostępność filtrów zamiennych i jak często należy je zmienić.

Dla tych, którzy chcą poprawić swoje życie, istnieją również możliwości dekoracyjne. Są one sprzedawane w postaci lamp, fontanny. Te nawilżacze do opinii noworodków są bardzo dobre.