603 Shares 2978 views

Rozumiem sen What Dreams ukąszenia żmii?

Dlaczego marzenie ukąszenia żmii? To zły znak. Wszelkie marzenia udziałem trujące (i nie) z wężami – horror dla wielu ludzi. Ale lepiej niech to będzie sen niż rzeczywistość, będzie pozytywna. Takie sny ostrzegają, że w niedalekiej przyszłości czekamy na różne problemy, ponieważ wąż – jest przede wszystkim symbolem zła, a dopiero potem – lekarstwo! W ogóle, dziś przyjrzymy się, co śni ukąszenia węży.


U początków życia …

Od czasów starożytnych, ludzie zastanawiali się, co widzą jeden lub drugi sen. Zostały one porównane wszystkie obrazy widziane w królestwie Morfeusza, z prawdziwymi uczuciami i pojawiających się sytuacjach. Wszystko to przyczynia się do usunięcia tych lub innych praw. W przyszłości ta wiedza i wnioski przekazywane z pokolenia na pokolenie … Tak narodził na świat, jest jednym z najbardziej niezwykłych książek – dream książkę.

Dlaczego sen z wężem w sprawie interpretacji snu Morpheus

  1. Jeśli wąż we śnie jest w wodzie (na przykład, dużo czy anakonda) – spodziewać się kłopotów niepochodzące z gdzieś, a mianowicie od znajomych lub krewnych!
  2. Również książka Morpheus sen daje szeroką interpretację tego, co śni węże ugryzień – trujący czy nie! Ogólna interpretacja tego snu – oszustwo, leżąc lub choroba zbliżającym! Jeśli ugryziony przez non-jadowitego węża – w prawdziwym życiu, będzie tworzyć skandal! Jeśli czujesz się ją ugryźć – twoje stosunki z przełożonymi zauważalnie bardziej skomplikowane, możliwe jest zwolnień.
  3. Sen, w którym jadowity wąż zgryz nie ty, druga osoba mówi, że rzeczywistość jest staniesz inicjatorem niektórych plotek i intryg. W przyszłości będziesz tego żałować.
  4. Morfeusz Sen książka jest jednym z niewielu, wyjaśnia nam, co śni węża ukąszenie, które udało nam się uniknąć! Ten sen może być traktowany jako wyjątek od ogólnych zasad. Zbliża się dzień, kiedy wreszcie pogodzić się z przyjacielem lub krewnym. Wybacz siebie zadawnione żale, wznowienia dialogu pokojowego!
  5. Jeśli we śnie renderowania pierwszej pomocy ofiarą ukąszenia węża konkretnego – można szybko znaleźć jakąś zagubioną rzecz. Lady Luck otworzy swoje podwoje dla Ciebie w tej chwili, kiedy najmniej się go spodziewać.
  6. Jedną z najsmutniejszych morfeevyh interpretacji – What Dreams kęs węży, z którego nagle umarł. W rzeczywistości będzie cierpiał i cierpi z powodu powtarzających się zmian w bliskiej osoby, a następnie zerwanie stosunków lub fałszywej i okrutną zdradę!

Wąż gryzie Miller Sen Interpretacja

  1. Ukąszenia z ogromnymi wężami zapowiadać nadszarpnięta reputacja. Bądź przygotowany na to, że aby zdobyć szacunek utraconych bliskich, współpracowników i szefów można tylko otwarte i pokazując wszystkie możliwe potencjał!
  2. Jeśli marzysz jesteś atakowany przez małe węże, to istnieje ryzyko uszkodzenia Twojego biznesu lub pracy. Fakt, że jesteś dość łatwo poddają się czyjejś wpływów i inspiracji!
  3. Inne Millerovskiy interpretacja snu mówi nam, że kręci się wokół ogromnej liczby wieszaków-on i prawdziwych „smoków”, zgodnie z wolą, która wybuchnie ciągłe kłótnie, skandale i intrygi! Nie wykluczone i plotki od podstaw!