305 Shares 4394 views

Prosta odpowiedź na pytanie, jak przelać pieniądze z "Kiwi" na kartę oszczędnościową

Internetowe systemy płatnicze stały się godną alternatywą dla wielu instytucji finansowych, w tym banków. Ale nie zawsze i nie wszystko można kupić na stronach witryn. Wiele usług do dziś jest dostępnych tylko w trybie offline. Jest taka kategoria osób, które codziennie zarabiają na chleb . A niektóre portale internetowe działają tylko z normalnym systemem bankowym. Jednym z jego liderów jest Sberbank. Współpracuje z wieloma internetowymi systemami płatniczymi. To nie wyjątek w tym "Kiwi". System ten stał się wiarygodnym pośrednikiem w transakcjach finansowych: transfery środków, płatności w sklepach internetowych, uzupełnianie kont graczy. A jednak, aby spłacić pożyczkę, wycofać gotówkę, kupić papiery wartościowe i wykonywać wiele innych czynności, użytkownicy muszą się zastanawiać: "Jak przekazać pieniądze z Kiwi do karty oszczędnościowej?"

Krok pierwszy – powiązanie kont

Właściciel karty identyfikacyjnej banku oszczędnościowego powinien najpierw podłączyć do elektronicznej torebki. Aby to zrobić, musisz podać swoje konto osobiste. Na pierwszej stronie znajduje się ikona "Podłącz bankomat". To jest to, a następnie musisz przejść do rejestracji swojej karty kredytowej w systemie płatności. Oferuje klientowi trzy opcje. Pierwsze dwa to niektóre banki o znanych imieniach. Ale na początku pytanie brzmi: "Jak przekazać pieniądze z Kiwi do karty oszczędnościowej?" Dlatego też użytkownik musi wybrać trzecią opcję, czyli menu "Inne banki". Za nim znajduje się dość prosta rejestracja instrumentu finansowego.

Wprowadzanie danych osobowych

Podczas wypełniania formularza należy podać numer karty. Zazwyczaj znajduje się na przedniej stronie i zawiera od 12 do 16 cyfr. W następnym oknie nazwa użytkownika zostanie wprowadzona literami łacińskimi. Wygaśnięcie "plastiku" wypełnia się w formacie miesiąca i roku. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie specjalnego, trzycyfrowego kodu znajdującego się z tyłu karty.

Po naciśnięciu przycisku "Zarejestruj" użytkownik musi poczekać, aż końcówka kończy się przez około jedną minutę. Po wygaśnięciu kont e-wallet i karty będą synchronizowane. Na tym etapie można przejść do rozwiązania głównego pytania: "Jak przekazać pieniądze z Kiwi do karty oszczędnościowej?"

Krok drugi

Klient musi wrócić do strony głównej swojej osobistej szafki. W górnej linii menu znajduje się przycisk "Pokaż". To ona poprowadzi właściciela elektronicznego portfela na stronę witryny, z którą tłumaczą klienci. "Kiwi" daje taką możliwość posiadaczom kart kredytowych, pensji, emerytur i innych typów banków. Również taka operacja jest dostępna za pośrednictwem systemów tłumaczeniowych. Ale ponieważ początkowo interesowało nas pytanie, jak przelać pieniądze z Kiwi do karty oszczędnościowej, to jego właściciel powinien wybrać to samo menu. Znajduje się on na liście najpopularniejszych sposobów wypłaty środków.

Pozostaje najwięcej cierpliwości, a pieniądze minus małe prowizje niemal natychmiast wchodzą na konto posiadacza karty. W tym celu klient wystarczy wypełnić formularz i kliknąć przycisk "Zapłać".

Jak "Kiwi" – uzupełnić kartę Sberbank?

Operacja ta jest wykonywana dokładnie w takiej samej kolejności, jak opisano powyżej. Jedyną różnicą krok po kroku jest wybór sekcji. Klient z głównej strony powinien przejść do menu "Napełnij". Wybierz opcję "Karta bankowa". Następnie wszystkie etapy zostaną powtórzone dokładnie wraz z opisem wycofania środków.

Odpowiedź na pytanie, jak przelać pieniądze z "Kiwi" na kartę oszczędnościową, jest tak samo prosta, jak prawie każda operacja z tym gospodarstwem. Spośród wszystkich systemów płatniczych działających w sieci online, ma on najbardziej dostępny interfejs, jasne zasady i zapewnia krótki czas transferu.