354 Shares 3277 views

HIGHSCREEN Zwiększ 2 smartphone: przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Wizytówka rosyjskiej marki HIGHSCREEN, uważany jest przez wielu ekspertów rynkowych i użytkowników – duży akumulator i dużym wyświetlaczem. Eksperci pochwalił firmę za co tworzy urządzeń mobilnych z atrakcyjną ceną i w tym samym czasie zapewnia im wiele przydatnych funkcji. Smartfony Highscreen, jak niektórzy eksperci uważają, by móc konkurować z przetwórczych perspektywy marka premium.


Większość ekspertów potwierdza fakt, że rosyjska marka Highscreen produkuje głównie modele low-end, przeznaczone do masowej konsumpcji. Ale dla wielu cech, a to jest szczególnie ważne w aspekcie praktycznych wyników badań, niektóre zupy Highscreen nie przyznają, a nawet kilka przewyższyć analogi droższych segmentów.

Obecnie badamy funkcje urządzenia, takie jak HIGHSCREEN Boost, 2, który stał się jednym z najbardziej popularnych na rynku rosyjskim urządzeń mobilnych. Spójrz na jej kluczowych cech, bada poglądy ekspertów i zwykłych użytkowników. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy będzie to zupełnie w Rosji, mógł być godnym konkurentem dla największych światowych producentów elektroniki mobilnych. Lub zupy Highscreen – raczej jest to produkt wyłącznie do użytku wewnętrznego mało wymagające jeszcze nabywców prawie opanowali stosunkowo nowy na rynku smartfonów i tabletów?

Przegląd urządzenie

Telefon Highscreen doładowania 2 odnosi się do urządzeń mobilnych klasy średniej (niektórzy analitycy uważają, że jest to – model budżetu). Urządzenie wyposażone jest w ekran należącego do klasy IPS (rozmiar – 1280 x 720 pikseli) na dwie komory (czołowe – 2 megapiksele, podstawowe – 8). Telefon umożliwia jednoczesne zastosowanie dwóch kart SIM ma 1 GB pamięci RAM, a także mocny procesor Qualcomm, co jądro i cztery częstotliwości zegara 1,2 GHz. Telefon jest elegancki futerał wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu.

Zarządza system operacyjny Android w wersji 4.1.2 urządzenia (znanego jako Jelly Bean).

Charakterystyczną cechą smartfonu HIGHSCREEN Zwiększ 2 – konfiguracja dwóch akumulatorów o różnych pojemnościach. Po pierwsze -. 3000 mAh, drugi – dwa razy tyle. Jeśli akumulatory są używane zamiennie, smartfon, jak wspomniano przez niektórych ekspertów, może być używany przez około dwa tygodnie bez ładowania.

Konstrukcja, wygląd

Specjaliści przetestował telefonu HIGHSCREEN Boost, 2, mówić pozytywnie o jego konstrukcji. Urządzenie to ma prostokątny korpus z ostrymi krawędziami. Materiał – tworzywo sztuczne (w niektórych częściach – matowy, w drugiej – połysk). W związku z główną częścią korpusu za pomocą dwóch różnych osłon (każda jest przystosowana do dużych i małych baterii).

Z przodu telefonu jest elegancko głośnik, który jest zamknięty przez błyszczącą metalową siatką. Obok niego, dwa czujniki – światło i ruch (dojazdowe), jak również przedni typ aparatu.

Jeśli smartfon jest wart bateria pojemność . 3000 mAh, jego wymiary są następujące:

– długość: 14 cm;

– szerokość: 6,8 cm;

– grubość: 0,98 cm.

Waga devaysa zatem – 151 gramów.

Jeżeli urządzenie jest akumulator o podwójnej mocy grubość urządzenia jest zwiększona o około 8 mm.

devaysa zwiększenie masy ciała nieznacznie – do 203 gramów.

O sobie urządzenie komfort ekspertyzy różnią. Niektórzy mówią, że smartfon o grubości (zwłaszcza jeśli jest to warte akumulator o większej pojemności) niewygodne do noszenia w kieszeniach ubrania. Ale wielu ludzi, którzy opuścili charakteryzowania HIGHSCREEN impuls 2 opinii, uważa się, że ta osobliwość nie można uznać za wadę. Duże rozmiary urządzenia – to nie kosztuje.

Tuż poniżej ekranu znajduje się kilka przycisków dotykowych typu. Największy z nich – okrągły. Ma białe podświetlenie, miga, jeśli akumulator jest rozładowany. Lewy – klucz, z którym menu jest otwarte. Po prawej – przycisk z funkcją „Powrót”.

Na lewym boku smartfonu jest kluczem, który reguluje głośność. Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie urządzenia. Testerzy zauważyć, że jest wygodny w użyciu.

W dolnej części korpusu – mikrofonu z góry – złącze typu mikro-USB, oraz gniazdo do podłączenia urządzeń audio.

Z tyłu obudowy znajduje się główny aparat fotograficzny z lampą błyskową i innym mikrofon i głośnik. Jeśli smartfon jest dużej pojemności bateria jest włożona, aparat jest zanurzona kilka milimetrów głębokości w stosunku do pokrywy obudowy.

Tylny panel smartfon oferuje dość proste (wystarczy podłączyć go w dole po lewej). Po usunięciu go można znaleźć gniazdo kart pamięci typu micro-SD, a także gniazda dla kart SIM.

jakość wykonania

Specjaliści testowany telefon, czuł jakiś luz w poszczególnych pierwiastków w organizmie. Jednak, tworzywo sztuczne wykorzystywane do wytwarzania zewnętrznej osłony urządzenia nie jest zbyt wrażliwa na zarysowania. Mówi dobrze chroniony ekran ze szkłem. Wielu ludzi pozostawić na HIGHSCREEN BOOST2 opinii, wierzą, że jakość materiałów użytych do montażu smartphone, to naprawdę nie ma znaczenia. Co najważniejsze – funkcjonalność urządzenia.

pokaz

smartfon rozmiar wyświetlacza – 5 cali (odpowiadające 11 cm długości i szerokości 6.2). Rozdzielczość ekranu – 1280 x 720 pikseli. Gęstość jest 293 punktów na cal. Wyświetlacz jest szerokie ze względu na cienkie ramą: z lewej i prawej strony ich grubości około 3 mm, w stosunku do góry – 11 mm poniżej – 17 mm. Matryca technologia produkcji pozwala na oglądanie ekranu z każdego kąta i sprawdzić, czy to jest zawsze wysoka jakość obrazu. Wielu ekspertów, którzy zdecydowali się utworzyć dedykowany smartphone Highscreen Zwiększ 2 Przegląd chwalił urządzenie za miłe kolory obrazu na wyświetlaczu. matrycą podświetlany jest wystarczająco jasny. Jednak w bezpośrednim świetle słonecznym, obraz staje się, według ekspertów, którzy przeprowadzili badania, nie bardzo jasne.

baterie

Jak wspomniano powyżej, w opakowaniu urządzenia znajdują się dwa akumulatory o różnych pojemnościach. I różnią się wielkością. Kto ma więcej możliwości ma następujące wymiary:

– długość: 7,9 cm

– szerokość: 5,8 cm,

– grubość: 0,45 cm

Pozostałe wymiary dwa pierwsze parametry są takie same. Tylko grubość jest większa niż – 1 cm.

Eksperci pamiętać, że producent nie zdecydował smartfon bezpośrednio wskazywać oczekiwany czas pracy baterii. Naładować baterie jako uczonych specjalistów, mamy dużo czasu – około 20 godzin.

Aby ocenić jakość inteligentnych baterii używanej przez ekspertów w kilku trybach. W szczególności, niektóre testerów sprawdził przebieg baterii umieszczono na smartphone z następujących aplikacji:

– odtwarzacz wideo (utraty jakości wideo na 720 pikseli w różnych formatach, w tym maksymalny poziom jasności ekranu i wysokiej objętości);

– przeglądarka (który otwiera różnych stron internetowych).

Pojemność akumulatora z 6 tys. MAh w jednym z badań wykazało następujące rezultaty. Po uruchomieniu odtwarzacza wideo pracował przez około sześć godzin. Po uruchomieniu przeglądarki – około dwunastu.

Jeśli żadna z tych aplikacji nie został uruchomiony (ale telefon jest używany do komunikacji i wysyłania wiadomości SMS), akumulator o dużej pojemności zapewnia w urządzeniu testowym ciągłej pracy przez 40 godzin. Oczywiście, każdy, który jest skierowany na studia HIGHSCREEN impuls 2, zawiera przegląd różnych danych dotyczących autonomicznego życia baterii. Ale ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że baterie zapewniają bardzo długą pracę bez devaysa podrazyadki.

Wielu ekspertów również podkreślić, że po baterie zostały „skalibrowany” (czyli produkowane kilka procedur ładowania), a ich praca wzrosła o około 20%. Jednak eksperci zwracają uwagę, testerzy mają wystąpią inni użytkownicy smartfonów w różnych wyników podczas długotrwałej pracy urządzenia.

pamięć telefonu

HIGHSCREEN Zwiększ 2 moduł RAM Smartphone posiada wbudowany 1GB. Wśród nich jest około 500 MB w rzeczywistym dostępem. Wysokość wewnętrznej pamięci flash – 4 PL. W rzeczywistości nie jest mniej – około trzech. Ustawienia telefonu można określić lokalizację gdzie zainstalować pobraną aplikację: wbudowana pamięć flash, zewnętrzny karta micro-SD, lub powierzyć wybór optymalnego rozmieszczenia systemu operacyjnego pliki automatycznie. Maksymalna kwota dodatkowej pamięci, który obsługuje smartphone – 32GB.

kamera

Jak już wspomniano powyżej, telefon ma dwie komory: główny i dodatkowy (przód). W pierwszej rozdzielczości 8 Megapikselami na drugim – 2. Tam ustawić automatycznie, lampa jest obecny, której głównym elementem jest dioda emitująca światło (choć ich skuteczność jest obserwowana w odległości do przedmiotu, nie przekraczające 1,5 m). Photo Resolution – 3200 2400 pikseli, wideo, liczba ta wynosi 1280 x 720 (przy natężeniu strzelając 25 klatek na sekundę).

Eksperci uwagę wysokie szczegółowe zdjęcia zrobione aparatem fotograficznym smartphone. Wśród niektórych niedociągnięć – białej niestabilności bilansowego.

Funkcja wideo pozwala tworzyć filmy w formacie 3GP z kodekiem AVC. Jakość płyta – 96 kb / s.

wydajność telefonu

Jak wspomniano powyżej, smartfon działa w procesorze Cortex A5, w oparciu o technologię 45 nm. W tym układzie 4 rdzenie, każdy – 1,2 GHz.

wydajność urządzenia jest oceniany przez ekspertów jako wystarczające z punktu widzenia prowadzenia gier i większości zastosowań.

funkcje multimedialne

Smartfon ma wbudowany odtwarzacz audio oraz radio. Eksperci testerów docenić jakość reprodukcji dźwięku przy wysokim poziomie głośności.

Wbudowany odtwarzacz wideo można odtwarzać MP4 i 3GP plików.

streszczenie

Według ekspertów, główną zaletą telefonu – duży ekran i długa żywotność baterii aż do dwóch baterii o dużej pojemności. Jest to smartphone i przewagę technologiczną w matrycy utworzonej z IPS i stanie odtworzyć strumienia wideo w technologii HD mode.

Główna wada urządzenia znanego jako dużych wymiarach. Zauważa się, że telefon nie jest dużo bezpośredniej konkurencji. Wśród urządzeń, które mogą kwalifikować się do tego stanu – Lenovo P780, jak również Philips Xenium W8510 (zarówno pojemność baterii wynosi ponad 3000 mAh.).

Eksperci uważają, że wszelkie braki HIGHSCREEN Zwiększ 2 urządzenia cena więcej niż przesunięcie (z 10 500 rubli). Jest niższy niż wiele odpowiedników o podobnych funkcjach i cechach.

opinie użytkowników

Co ludzie mówią o użytkowników smartfonów?

Bardzo podobny sposób, jak mówią eksperci czas autonomicznej pracy ze względu na pojemność baterii. W testach przeprowadzonych przez niektórych użytkowników, nawet baterii głównej niedźwiedzia smartphone co najmniej 4 dni w wystarczająco intensywnego użytkowania urządzenia.

Wielu właścicieli telefon jest chwalony za swoją wysoką jakość, dobrą słyszalność rozmowy głosowej. Komunikacja w trybie Wi-Fi, jak użytkownicy zgłaszają płynnie. Chwalony za dobre wyniki.

Bardzo wielu użytkowników są pod wrażeniem faktu, że ten smartfon – rosyjskiego pochodzenia. Są zadowoleni widząc, że producent krajowy jest w stanie dostarczyć na rynek urządzeń elektronicznych, nie są gorsze od wielu zagranicznych odpowiedników.

Zaktualizowana wersja smartfona

Kilka miesięcy po wydaniu Highscreen doładowania 2 firmy „Vobis”, który produkuje tej linii smartfonów, wydała zaktualizowaną wersję urządzenia. W nim, mówią eksperci, wiele cech oryginalnego modelu zostały znacznie ulepszone. Mówimy o Boost smartphone HIGHSCREEN 2 SE. Opinii na temat tego urządzenia przez użytkownika, a także postawy ekspertów, pozwala nam powiedzieć, że firma „Vobis” wrażliwie słucha opinii rynku i jest w stanie dostosować swoje produkty pod żądań klientów.

Co nowego w tym modelu smartfona? Postaramy się, aby mały, charakteryzując główne zmiany, które są w Highscreen doładowania 2 SE, przeglądu.

smartphone wymiary pozostają niezmienione. Ale nadaje Highscreen doładowania 2 SE Case zawsze można odebrać w komunikacie sklepu.

Telefon poprawiła sprzętu. Zamontowany w szczególności układ wysokosprawnej lwia paszcza 400 dodaje RAM (teraz – 2 D), pamięć flash także być większy (zamiast 4 GB – jak 8). Poprawiona kamera: teraz jego rozdzielczość – 13 megapikseli.

Analitycy twierdzą, że fakt, iż Highscreen doładowania 2 SE cena nie wiele wyższa niż w poprzednim modelu (12 500 rubli).

Pojawienie się nowego modelu nie jest bardzo różni się od starej. Czy to zmienić kolor elementu przedniego panelu w dolnej części. W poprzedniej wersji telefonu był to ciemny odcień, nowy – lekki.

Wielu ekspertów i użytkowników, aby napisać o HIGHSCREEN BOOST2 opinii SE, uwierzyć, że urządzenie jest bardzo wysokiej jakości dźwięku. czujniki (światła i ruchu) działa bardzo dobrze.

Urządzenie ekran w sprzęcie nie zmieniła się znacząco. W programie – możliwość dostosowania jej kolorystykę, takie parametry jak nasycenia, jasności i kontrastu.

Dostawa nowego modelu smartfonu zawiera także dwie baterie, które różnią się mocą dwukrotnie. Testowane urządzenie eksperci twierdzą, że żywotność baterii urządzenia do nowej wersji wzrosła.

Oprócz lepszej głównej komory, lepsze właściwości przodu. Ona wzrosła kąta patrzenia. Również na HIGHSCREEN Zwiększ 2 Telefon w nowej modyfikacji mocniejszego błysku.

Wielu ekspertów uważa, że poprawiła się jakość zdjęć: stały się jaśniejsze, wzrosła jakość kolorów.

Według wielu ekspertów, smartphone HIGHSCREEN Zwiększ 2 SE radzi sobie z uruchomieniem gier i aplikacji. Urządzenie może zatem być opisana jako wysokiej wydajności. Wielu ekspertów stanowiących o Highscreen Boost, 2 SE Review, podkreślił fakt, że producent podjął właściwą decyzję, aby uaktualnić chipset odpowiedzialny za prędkość urządzenia.