619 Shares 5011 views

Pasza „Sanabel” dla kotów – doskonałe jedzenie

Karma dla „Sanabel” koty stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników zwierząt dzisiaj. Ta elitarna linia jest uważana za „złoty kolekcja”. Produkowane posuwu „Sanabel” dla kotów w Niemczech. Kochający właściciele, którzy obawiają się o swoje zwierzęta, dać pierwszeństwo takiej diety.


Koty są drapieżnikami przez naturę. Ze względu paszowe zawierają jaja drobiu i mięsa, obok ścisłej kontroli jakości. Barwniki nie lubią sztuczne środki apetytu i białka sojowego.

Pasza „Sanabel” dla kotów: przegląd

Tak, trochę więcej. Pasza „Sanabel” dla kotów – pokarm dla klasy „Superpremium” zwierząt. Nie jest tajemnicą, że niemieckie produkty to gwarancja najwyższej jakości. I dla ich zwierząt przez ich właścicieli zawsze chcą jak najlepiej.

Pasza „Sanabel” dla kotów sprawiają, że łatwo znaleźć dokładnie to, co jest konieczne, Twój zwierzę. Możesz kupić ten pokarm, który będzie idealnie pasował do wielkości, wieku, upodobań i indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Składniki o wysokiej jakości są stosowane w paszy. Są wyważone i to w jej członkostwa wielu niezbędnych witamin i suplementów mineralnych.

plusy paszowe

Nawiasem mówiąc, o kompozycji. Karma dla kotów „Sanabel” otrzymała bardzo dobre recenzje, i nie bez powodu. W pierwszej kolejności na liście składników świeżego mięsa drobiowego. Ten składnik w diecie więcej niż inni. Ponadto stosuje się do gotowania mięsa i ryb posiłku jajko dehydrolyzed – główne źródło białka.

Ryż jest używany jako zboża, doskonale trawione zwierzęta zapewnia ich organizmowi niezbędną ilość węglowodanów. Liczba weterynarze twierdzą, że olej z ryb obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia mikrokrążenie, sprawia, że włosy lśniące i jedwabiste. Nasiona lnu przyczyniać się do zapobiegania chorobom przewodu pokarmowego i oczyszczania nerek. Zestaw zapobiega chorób cykorii. Ponadto, jest orzeźwiający tonik. Na budowę proszku chrząstki jest stosowany małży. Weterynarze twierdzą, że jest to szczególnie użyteczne dla kotów w trakcie intensywnego wzrostu. Due kwiatów nagietka poprawia apetyt u zwierząt. Buraki działa jako prebiotyk. Warto również zauważyć, część ekstraktu juki. Pomaga złagodzić zapach kału.

minusy

Oczywiście, podobnie jak inne produkty, to ma swoje wady kotów „Sanabel”. Liczba lekarzy weterynarii o tym zaświadczyć. Najważniejszym z minusów – jest obecność w miąższu. To nie jest trawiona przez mięsożerne ciała. Ale zapewnia, że Twój kot będzie załadować mniejszą ilość pokarmu. Nawiasem mówiąc, miazga może również powodować reakcje alergiczne u kotów. Innym alergen jest obecny w diecie – jest kukurydza. Jest również bardzo słabo trawiony przez koty, a często jest to wspomniano w przeglądzie.

Lekarze podkreślają, że skład użytych składników niedokładne nazwę. Na przykład, białko hydrolizowane, mączka z mięsa i tłuszczu zwierzęcego. Pochodzenie składników pozostaje niejasna. Korzystanie z wieprzowiną kota diety, na przykład, nie jest to zalecane. Wątroba jest użyteczna dla zwierząt w surowej postaci. Posiada bardzo wysoką wartość odżywczą. Jednakże, po obróbce cieplnej wszystkich korzystnych właściwości znacznie pogarsza. Ciągłe stosowanie jej na wątrobę cat wpływa negatywnie. w preparatach paszowych produktów ubocznych zazwyczaj zmniejszenie ich wartości odżywczych.

Używany jako węglowodany ziemniaków w zasadzie nieszkodliwe. Jednak w małych ilościach. Nadmierne korzystanie z niej prowadzi do niestrawności i procesów fermentacyjnych. Nic nie szkodzi, ale ciało nie przynosi jak skwarkami – produkt otrzymany po podpałkę tłuszczu. Zwierząt do jedzenia nie można ich zjeść.

I kolejny minus kompozycji. Na opakowaniu nie precyzuje konserwant stosowany w wybranym kanale.

wyniki

Podsumowując. Pasza „Bosh Sanabel” opinii koty otrzymał w większości bardzo dobre. Ta elitarna catering do elity zwierząt. Mają wiele zalet karmienia. Chociaż, oczywiście, istnieją również pewne wady. Dobrze, aby zdobyć taką karmić czy nie – do rozwiązywania ciebie.