338 Shares 9788 views

Jest tam trawa trawnik, które nie powinny być cięte?

Brytyjczycy twierdzą, że prawdziwa murawa uprawiane przez trzysta lat. W nim, można w to uwierzyć, widząc zdjęcia bez skazy brytyjski krajobrazu. Z braku trzystu lat w rezerwie, w świetle tego, co krajobraz projekt wszedł w rosyjskiej rzeczywistości nie jest tak dawno temu, nikt nie powinien być zaskoczony, że nasi współobywatele korzystne rośnie trawa trawnik, który nie trzeba wyciąć lub konieczne, ale bardzo rzadko. Ale istnieje wiele odmian tych. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pierwszych pytań, a potem kupić nasiona.


Gdzie będzie trawnik?

Backyard można zobaczyć w zasadzie małe trawniki przed domem. Zazwyczaj jest dobrze oświetlone miejsce do jakichkolwiek pożytecznych ziół. Jeśli trawnik jest sadzić pod drzewami – są nasiona odmian, które są słabo kiełkują cieniu. A w niektórych drzew, takich jak sosna lub pół-krzewów takich jak dereń, trawa ledwo rośnie. Jeśli dwór w lesie – są zawiłości: liście, drzewa, nasiona, gałązki i inne zanieczyszczenia nigdy przybyć na trawniku i przynieść sporo kłopotów. Niektóre położyć trawnik do gier sportowych w dowolnym miejscu w ogrodzie, a co trawnik trawa jest lepiej w tym przypadku – również muszą konsultować. Nie każda roślina jest inna trwałość.

Jak wybrać trawa trawnik?

Oglądając celów, dla których posadzone trawnik. Trawniki są głównie z czterech typów: sport, park, na parterze i Maurów, który jest również różnorodny. Jeśli zaczniesz od naszego zapytania – trawa trawnik, który nie trzeba kosić, – istnieje możliwość wyboru nisko rosnące bluegrass łąka, miękka, daje dobrą zielne i stabilny nawet w silnym mrozem. Również odpowiednie wygięte cienkie lub pobegonosnaya. Jest to, nawiasem mówiąc, może rozwijać się w zacienionych miejscach, trawa jest jej delikatne i miękkie, więc dzieci mogą biegać na niej boso. Oprócz Bent trawy – trawa jest piękne samo w sobie i może być ozdobą witryny. Jest jedno „ale”: to jest niemożliwe, aby dać w ucho, a więc co najmniej raz w sezonie, konieczne jest, aby wyciąć. Popularne teraz i importowane odmiany, w szczególności, „Canadian Green” – krótki i skromny, dając gęsty trawnik. Ale konieczne jest również, aby wyciąć co najmniej raz na dwa tygodnie, a on zatrzymał się na wysokości 10-12 cm. Ale odmiana jest odporna na kochkovaniyu, w przeciwieństwie do wielu krajowych. I jeszcze jedna istotna zaleta: trawa jest lepiej niż inni radzi sobie z chwastami.

„Trawniki dla leniwych”

Jest tak są nazywane. Dla takich lądowań zalecanych trawnik trawa, która nie trzeba wyciąć w ogóle, a nie zawsze z powodu niskiego wzrostu. Na przykład, sadzenie koniczyny lub mieszanki traw, koniczyny, gdzie będzie co najmniej 40-50%, można zapomnieć o wszystkich kłopotach. Trawa wyrośnie jako ozdobnych sadzenia, nie jest z krzewu, a sezon będzie w małych kwiatów – białe, różowe lub czerwone. Jednak koniczyna mnoży się szybko, a to przyniesie to będzie bardzo trudne, jeśli jest to pożądane. Przez „trawnik” leniwe rangi i mauretańskim – specjalna mieszanka odmian najbardziej bezpretensjonalny i słabo rośnie.

A można jeszcze łatwiej?

Można: kupić darń. I umieścić to nie jest konieczne, a oto gotowy trawnik trawa, która nie trzeba wyciąć. Ale tutaj, jak wszędzie, są wady. Po pierwsze, jest to bardzo drogie. Po drugie, murawa jest bardzo ciężki i należy umieścić go kilka par rąk. I zdolność żyć jest krótszy niż normalny siewu trawy. I karmienia potrzebuje jest taka sama jak innych rodzajów trawników. Szczerze mówiąc, to po prostu mówi, że murawa nie trzeba wyciąć – opiekę nad nim, też muszą.

Albo po prostu kupić kosiarkę, roślin rodzimych kostrzewa łąkowa lub wiechlina – i czerpać przyjemność z koszenia trawnika, zapach skoszonej trawy oraz wyniki ich pracy?