105 Shares 9145 views

Armeńskie papierosy: Opis produktu i opinie klientów

Kilka Rosjanie, którzy przynajmniej raz w życiu próbował palenie papierosów ormiański. Jednak w swoim regionie, są one bardzo popularne.


Producenci i marki

Dziś armeńskie papierosy produkuje kilka firm. Należą do nich:

  • LLC "International Masis Tabak";
  • Armenian kanadyjskiego JV GRAND TABACCO;
  • SPS Cigaronne LLC.

Firmy te stworzyły stosunkowo niedawno, ale w krótkim czasie udało im się osiągnąć wielki sukces. Proces produkcji rozpoczyna się od przetwarzania sklepy tytoniu. Następnie surowiec jest przetwarzany na nowoczesnych urządzeń technologii europejskich pod okiem doświadczonych ekspertów zagranicznych. Być może dlatego, że armeńskie papierosy chętnie kupują Przedstawiciela Handlu USA, Iranu, Rosji, Gruzji, Belgii, Afganistanie i niektórych krajach afrykańskich. Według specjalistów, produkt ten jest bardzo wysokiej jakości, który nie jest w żaden sposób gorsze od podobnych towarów produkowanych w Europie. Obecnie armeńskie papierosy są reprezentowane na rynku międzynarodowym przez wielu znanych marek:

  • Ararat;
  • MT;
  • Akhtamar;
  • gloria;
  • Cobra;
  • VIP;
  • Noy.

Każdy z nich ma kilka odmian, w zależności od parametrów podstawowych (smoła, CO i nikotyny).

Ormianin Akhtamar

O szczególnym znaczeniu dla doświadczonych palaczy papierosów powoduje słynny „Akhtamar”. Zasadniczo są one zaangażowane w produkcję JV GRAND Tabacco, roślin, które znajdują się w Erewaniu i Masis.

Do tej pory punkty sprzedaży detalicznej klienci mogą zakupić następujące rodzaje tej popularnej marki:

Zakres papierosów marki „Akhtamar”
№ p / s nazwa Ilość żywicy miligram / CIG. Ilość nikotyny mg / CIG.
1 czarny Płomień 5 0,5
2 srebrny Płomień 3 0,4
3 klasyczny 7 0,6
4 klasyczny 6 0,5
5 klasyczny 7 0,5
6 premia 6 0,5
7 Exclusive Czarny Płomień 8 0,5

Do produkcji tych produktów jako surowców wykorzystywanych za granicą ( „Burley”, „Khan Therwil” i „Samsun”), jak i lokalnym ( „Basma” i „Jubilee”) odmiany tytoniu, są uprawiane przez selekcję w dziedzinach pilotażowych. Niektóre rodzaje papierosów tej marki posiadają oryginalne elementy. Na przykład, „exclusive Aghtamar” zaopatrzona w unikalny filtra sztywny ustnikiem, której długość wynosi 56 cm. On radzi sobie z dużą zawartością żywicy i nie stwarza dyskomfortu dla palacza.

opinia konsumentów

Ci, którzy mieli szczęście spróbować ormiańskich papierosy z nich pozostawić najbardziej pozytywne opinie. Przede wszystkim zauważyć, doskonałej jakości worków. Dla każdego wybranego produktu tytoniowego indywidualnie. Skupia ona wszystkie rodzaje tylko najwyższej jakości surowca i doskonałej obsługi. Na przykład, „Akhtamar Classic” jest bardziej jak mężczyźni. Mają charakterystyczny smak z lekką goryczką. Ale to nie psuje ogólny obraz. Po palenia w ustach pozostaje zawsze przyjemny posmak. Kobiety preferują lżejsze papierosów w rozmiarze King Size. Wiele płci lubią kupować ormiański Cigaronne. Charakteryzują się umiarkowaną twierdzy, dobrej jakości tytoń, jak również bardzo dobre połączenie stylu i wizerunku. Weźmy, na przykład, Cigaronne Klasyczne długie White.

Dla nich specjalnego tytoniu, ostatni wielostopniowe oczyszczanie. W wyniku złożonego procesu całkowicie z niej usunięte toksycznych substancji, które mogą przyczyniać się do rozwoju raka. Ponadto, te papierosy używane oryginalne potrójny filtr perlitu ustnik. Jej powierzchnia jest pokryta przez obrzeże folii higienicznej, która zapobiega moczeniu. Ponadto, papieros tylko miłe w dotyku. Stylowa i elegancka, podkreśla status palaczy.