294 Shares 8074 views

Natasha Stefanenko: biografia i ciekawostki

Natasha Stefanenko – Kobieta luksus z modelowych wyglądem i wysoką inteligencją. Dla wielu z nas to zna się na programie „usuń go natychmiast!” (KKK). Chcesz wiedzieć, gdzie studiowała i urodziła się nasza bohaterka? Skąd jej życie osobiste? Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w artykule.


Natasha Stefanenko: biografia, rodzina i dziecko

Urodziła się w 1971 (kwiecień 18) w zamkniętym mieście wojskowej Forest, znajduje się w regionie Swierdłowsku. W jaki rodzina została wychowana przyszłą gwiazdę podium i telewizji? matka Nataszy pracował jako nauczyciel w przedszkolu. Mój ojciec ukończył ze stopniem „inżynier nuklearny”.

Nasza bohaterka dorastał aktywną i żywą dziewczynę. Dziewczyny ona prawie nie było. Natasha Stefanenko preferowane chłopięcą firmę gdzie wszystko szanowane, a nawet obawiano.

W szkole uczyła się na cztery i pięć. Ulubiona tematyka Natalii zostały rysunek, wychowanie fizyczne i muzykę. Kilka razy w tygodniu dziewczynka odwiedził sekcję pływania. Ona osiągnęła znaczny sukces w tym sporcie. Natasza miała wszelkie szanse, aby dostać się do młodzieżowej reprezentacji olimpijskiej. Ale w pewnym momencie Stefanenko postanowił „zaangażowania” ze sportem.

Czas Studenta

Po ukończeniu liceum złożył dokumenty w IISS. Wybrała ten sam wydział, który kiedyś przeszkolony przez ojca. Natalia miała być inżynier metalurg. Ale żeby skończyć studia na uniwersytecie, i uzyskać dyplom nie miała szans.

modelowanie kariera

W 1991 roku, jeden z projektantów w Nowym Jorku zorganizował konkurs piękności w Moskwie. Nasza bohaterka dla spółki z przyjaciółmi udał się do niego. Konkurencja była dość wysoka. Natalia dziewczyna nie mogła przejść odlewania. Ale blondynka z jasnymi oczami natychmiast zidentyfikować członków komisji selekcyjnej. Oferowali pracę Stefanenko w Stanach Zjednoczonych. Rosyjska piękność trochę zdezorientowany. Po tym wszystkim, nigdy nie marzył o karierze modelki. I tu jest ona szansę. Jednak Natalia nie chciał podróżować do Stanów Zjednoczonych.

Skończyła pisać dyplom, bronił go, i udał się do Włoch. W naszym kraju, to nie była metalowa. I jest doskonale zrozumiałe. Milan był popyt te typy charakteru jak Natasha Stefanenko. Wzrost, waga dziewczynki pozwoliły jej stać się udany model. Z rosyjskiej piękności będzie działać najlepszych fotografów i projektantów we Włoszech. Wraz ze wzrostem 187cm ważyła 60 kg. Wszelkie ubrania wyglądały świetnie na nią. W krótkim czasie nauczyła się chodzić na wybiegu i pozować do fotografii.

telewizja

W 1992 roku Natasha Stefanenko (patrz zdjęcie. Powyżej) rozpoczęło rozwój nowego obszaru działalności. Wszystko zaczęło się od tego, że restauracja była podszedł solidnego człowieka w ostatnich latach i zaproponował piękno stać się prezenter telewizyjny. Więc Natalia wsiadł do popularnego talk show. Miała być sparowany z słynnego mistrza. Jedynym minusem był fakt, że nie znają języka włoskiego. Musiała zapisać się na kursy. W ciągu kilku tygodni Stefanenko pewnie odbędzie się w ramce.

W 2007 roku przedstawiciele rosyjskiego kanału CTC skontaktował Nataszę. Zaprosili ją stać się współgospodarzem Tashi Stern w programie „usuń go natychmiast!” Nasz rodak mieszkający we Włoszech, miała czas na przemyślenie. W rezultacie dała pozytywną odpowiedź.

Od kilku lat Natasza Stefanenko i Tasha Strogaya prowadzić ten wielki bieg. Pomagają zwykłych dziewcząt i kobiet, aby ubierać elegancko, podkreślając godność rysunku i maskując swoje wady.

Pozostałe projekty

W 2014 roku Natalia Stefanenko otrzymał kuszącą ofertę – aby stać się wiodącym projektu „Top Model po rosyjsku”. Podręcznik kanał CTC nie przypadkowo zatwierdził jej kandydaturę. Fakt, że blondynka rozpoczął nadawanie „Najwyższy model włoski” przez cztery sezony. Ona ma niezbędne doświadczenie. Poza Stefanenko jest bezpośrednio powiązany z działalnością modelowania. Zna go wewnątrz kuchni.

Kreacja świnka Natasha – kilka ról w filmach i serialach telewizyjnych. Wśród nich znajdują się takie filmy jak "big plum" (1999), «Gioco di Specchi» (2000), "W imię Maryi" (2010) i innych.

życie osobiste

Jako nastolatek Natasza Stefanenko którego wzrost był powyżej średniej, uważała się za brzydkie. Nie lubiła, że jest zbyt jasna skóra i niezgrabny rysunek. Jednak od 17 lat, nasza bohaterka ma chłopaka. Jest pięknie wyglądała po Natasha dał kwiaty, zaproszonych do kina, obsypany komplementami. Ich związek zakończył się, kiedy udał się do Moskwy na studia.

Jej przyszły mąż, Luca Sabbioni, Natalia spotkał we Włoszech. Stało się to w 1993 roku. Uczył się w szkole prawniczej, aw wolnym czasie pracował jako model. Wysoka blondynka o regularnych rysach lubił natychmiast. Luke starał się woo rosyjskiego piękno. Kilka lat kochankowie byli w małżeństwie cywilnym. A w 1995 roku, to sformalizowane ich związek.

Wkrótce Luke i Natalie zostać rodzicami. Urodził się ich córka Alexandra. Przez długi czas para marzył o drugie dziecko (najlepiej syna). Ale los miał swój własny sposób.

obecny

Natasha Stefanenko i jej mąż mieszkają we Włoszech. A w naszym kraju pochodzą one tylko na chwile roboczych. Luke został tworzenia modne ubrania i buty. Od kilku lat, on jest właścicielem własnej marki, który jest bardzo popularny w krajach europejskich.

Ich jedyna córka, Alexandra dorastał. Zna trzy języki (w tym rosyjskim). Dziewczyna odziedziczyła po ojcu punchy charakteru, a od matki – wysoki wzrost i atrakcyjny wygląd.

Rodzinny Sabbioni Stefanenko jest właścicielem nieruchomości nie tylko we Włoszech. Mają też duży dom w Brazylii. Możliwe jest, że w niedalekiej przyszłości Natalia nabywać mieszkania w stolicy Rosji.

Wielu ludzi są zazdrośni dobrego prezentera i jej męża. Po kilku z nich jest model szczęśliwej rodziny. Kochają siebie tyle, ile było 20 lat temu.

sekrety urody

Stefanenko Natalia wygląda niesamowicie. Ale jej 45 lat. Jaki jest sekret młodości i piękna? Kondycję prezentera pomaga uruchomić. Aby to spędza 1-1,5 godziny dziennie. Kilka razy w tygodniu, nasza bohaterka odwiedza siłownię oraz łaźnię turecką.

Co do jedzenia, to wybranie właściwego odżywiania. To przede wszystkim owoce, warzywa, sałatki, płatki owsiane i owoce morza. Niezwykle rzadki prezenter telewizyjny nie może sobie pozwolić, aby jeść makaron z serem i wypić kieliszek dobrego wina.

Aby skóra twarzy było świeże i zdrowe, Natalia próbuje zasnąć. I jeszcze trzeba pić wodę na 2-3 godziny przed snem, aby uniknąć obrzęków. W godzinach porannych, ona ociera twarz z lodu. Kilka razy w tygodniu robi maski prelegenta przy użyciu naturalnych produktów. Może to być ogórki, jagody i owoce.

Konkludując

Natasha Stefanenko kochająca żona i matka. I to jest – prawdziwy pracoholik. Piękna blondynka udaje się zagrać w kilku projektach telewizyjnych we Włoszech i Rosji. Pozostaje życzyć jej wielu sukcesów w swojej karierze i rodzinnego dobrego samopoczucia!