816 Shares 9156 views

BELCANDO RSS dla psów: użytecznych właściwości, cena, opinie właścicieli

Zdrowie Twojego ulubionego czworonożnego przyjaciela zależy od jakości i zdrowej żywności. Posiłki dla psa powinna być zrównoważona, nie zawierają konserwantów i barwników. Dieta powinna zawierać naturalne zwierząt mięso, ryby, drób, warzywa i owoce. Co gotowej paszy, która jest obecnie prezentowany w ogromnym zakresie w sklepach zoologicznych, spełnia te wymagania?


BELCANDO Karma dla psów Super Premium odnosi się do żywności, ponieważ składa się tylko z naturalnych składników najwyższej jakości.

Opis produktu, skład

BELCANDO RSS dla psów jest produkowana w Niemczech. On okazał się na rynku rosyjskim. Wielu właścicieli czworonożnych zwierząt od wielu lat przy użyciu tych pasz zarówno suche i stałe.

Ten doskonale wyważony produkt zapewnia zwierzętom wszystkich niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych. Wszelkie niemieckie psy BELCANDO żywności na bazie naturalnych surowców najwyższej jakości.

Produkty stosowane w produkcji, są uprawiane w gospodarstwach niemieckich. Są one poddawane miękkiego i delikatnego traktowania. W ten sposób składniki odżywcze przechowywane w maksymalnym stopniu.

Kolejną zaletą jest brak w postaci ich składników soi składu, środki konserwujące i środki smakowe, jak również genetycznie modyfikowane spożywczych produktów ubocznych. Niezbędne przeciwutleniacze paszy BELCANDO jest rozmaryn oleju i witaminę E.

Niezaprzeczalną zaletą tej marki jest zawartość podawania więcej niż 80% białka zwierzęcego, w której żywność jest trawiony i zbliżone doskonale.

Sucha karma dla psów BELCANDO: Rodzaje

Podobnie jak wiele innych produktów Super Premium suchej karmy ten znany z niemieckiego producenta ma kilka typów, które są zalecane do psów różnych ras, w różnym wieku, skłonność do pewnych chorób.

Na przykład, szczenięta zbliży dwa rodzaje pasz. Jedna – bardziej uniwersalne, można je karmić przedstawicieli wszystkich ras. Jest dobrze wyważone, bogate w minerały i witaminy, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju organizmu nie silny dzieciak szczeniak pomaga bezboleśnie tłumaczyć z mlekiem matki zwykłego suche jedzenie dla niego.

Innym rodzajem suchej karmy dla dużych szczeniąt, co wymaga dużej zawartości mięsa (ponad 70%) dla szybko rosnących zwierząt.

Bardzo popularne BELCANDO karma dla aktywnych psów z wysoką zawartością białka, łatwo przyswajalnego tłuszczu i aminokwasów. Ponadto, zawiera kolejny ważny składnik – ekstrakt z juki, który pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i nasion winogron, które chronią organizm przed zapaleniem.

Dla bardzo aktywnych zwierząt niemieccy producenci wydali specjalną żywność wysokiej energii. Zawiera on dużą zawartość mięsa i siemienia lnianego. Są one źródło omega-3.

Producenci zadbali o starszych oraz psów cierpiących na choroby układu pokarmowego lub otyłości. Ten kanał jest łatwo przyswajalny. Zawiera ona jagnięcina, owsa i ryżu. Produkty te nie powodują podrażnień i alergii.

BELCANDO RSS dla psów obejmuje nasion lnu, kwas linolowy, drożdże lecytynę. Składniki te pomagają poprawić jakość wyglądu sierści i skóry zdrowia.

Taka pasza zapewnia zwierzęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych przez organizm, a także dbanie o swojego zwierzaka w nadchodzących latach.

hipoalergiczny RSS

Karma BELCANDO godne szczególnej uwagi. Nie ma pszenica, żyto, produkty mleczne, jaja. Głównym źródłem węglowodanów w produkcie jest amarant – kultura, która ma wysoką zawartość białka. Składa się on z wielu ziół, które wspomagają układ odpornościowy i normalizuje przemianę materii.

cena

Być może zastanawiasz się, ile to kosztuje BELCANDO karmy dla psów? Opakowanie o wadze jeden kilogram kosztuje od 250 do 300 rubli. Dla dużych psów bardziej opłaca się kupić duży pakiet. Waga w opakowaniu 15 kg będzie kosztować od 3000 do 3200 rubli. Średnia opakowania (5 kg) wynosi od 1250 do 1400 rubli.

BELCANDO (karma) – Opinie

Według wielu właścicieli, ten rodzaj żywności ma korzystny wpływ na zdrowie zwierząt. Właściciele psów różnych ras pamiętać, że po BELCANDO karmić spożycia w ciągu miesiąca znacząco ulepszonego wełny. Jest błyszcząca, gładka, łupież znika. Poprawy czynności jelit.

Właściciele twierdzą, że korzystają z obecności dużej sprzedaży przewodów zasilających o różnych smakach, w tym karmienie zwierząt wybredny. Dla większych właścicieli zwierząt domowych, ważne jest, że karma BELCANDO ich gatunek jest bardzo przydatna, ponieważ wzmacnia mięśnie i tkanki.