567 Shares 3544 views

Home depilacji – po prostu

Dziś depilacji – jest tyle regularne procedura dla większości kobiet, jak mycie zębów czy stylizacji włosów. W ten czy inny sposób dysponowania zwiększonej shaggy evropeek 80%. Metody w tym przypadku może być inna, najbardziej popularne to rozważyć.

Golenie włosów

To usuwanie włosów – to szybkie, bezpieczne i łatwe. Jednak nie nadaje się do kobiecej twarzy, gdyż powoduje przyspieszenie wzrostu włosów i zagęszczania. Nóg, pach i okolic bikini najczęściej jest ogolony. Przez minusy to: cięcie, wrastających włosków, podrażnień. Nowoczesne noże są tak zaprojektowane, że ryzyko uszkodzenia jest minimalne, a aby zapobiec wrośnięty regularnie używać twardych gąbek lub oczyszczanie ciała. Po każdym goleniu należy zastosować specjalny krem lub balsam. Ponadto, istnieją narzędzia, które mogą spowolnić odrastanie włosków.

Wosk i shugaring

Metody te są odpowiednie do brwi, wąsy i wszystkich obszarów ciała. Po usunięciu włosy stają się cieńsze i mniej, rosną wolniej, ale to usuwanie włosów – jest to procedura dość bolesne i nieprzyjemne. Wosk jest w płytkach lub w bankach, do ogrzewania, itp Co lepiej wybrać -. Kwestia gustu, ale w każdym przypadku zaleca się bez barwników i środków zapachowych. Home woskowanie idzie lepiej, jeśli robisz to po kąpieli, gdy skóra jest parzona. Tak że włosy łatwiej jest wyjść i dyskomfort jest niemal namacalna. Dla tych, którzy kochają kosmetyki naturalne, będzie cieszył shugaring. Lepka masa stopionego cukru i soku z cytryny bezpiecznie usunąć wszystkie niechciane włosy, ale to uczucie nie będzie tak ostry jak przy użyciu wosku. Wady: długie procedury i jej czułości. Plusy: ścieńczenie włosów, powtórzenia manipulacji trzeba nie wcześniej niż w ciągu 2-3 tygodni.

Kremy

Krem do depilacji – jest prosty i bezpośredni sposób, aby szybko pozbyć się włosów na ciele lub twarzy. Wystarczy umieścić środki, czas oczekiwania wskazanego na opakowaniu i oczyścić swój specjalny łopatki-packi. Włosy pod wpływem chemicznego składu kremu łatwo ociera. Wady: Nie nadaje się dla ludzi, którzy mają reakcje alergiczne na składniki kremu. Plusy: szybkie, proste, uniwersalne.

depilatory

Urządzenia do depilacji na półkach sklepowych wielka różnorodność, można łatwo wybrać model, który jest odpowiedni do wydajności i ceny. Rolki masujące lub urządzenie chłodzące wycofania dyskomfort. Preferowane maszynę cęgowy z części roboczej, a tym bardziej jej pincety, część być przetwarzane wydajniej i szybciej. Prawidłowe usuwanie włosów – gwarancja, że podrażnienie odbędzie się w terminie, i rośnie do problemu można uniknąć kilka godzin. Nie można usunąć włosy w kierunku przeciwnym do ich wzrostu. Należy zwrócić uwagę na prędkość, z jaką działa urządzenie, należy zmniejszyć prędkość do minimum, więc nie złamie dla cienkiej i lekkiej włosy. Urządzenie nie nadaje się dla kobiet w kraju i tych, którzy mają problemy z naczyniami krwionośnymi, zwłaszcza żylaków. Wady: długi, dyskomfort, zaczerwienienie po zabiegu. Plusy: im więcej robisz, tym mniej czujesz dyskomfort, zaczerwienienie wystaje poza nocy i gładka skóra szczęśliwy przez miesiąc.

Z opcjami domu usuwania włosów na ciele każdej kobiety mogą wybrać dla siebie ten, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Po tym wszystkim, usuwanie włosów – nie jest torturą, ale sposób, aby stać się bardziej piękne.