89 Shares 6341 views

Kim jest Biała tygrysica ( „Marvel”)?

Wiesz, co dotyczy stosunku 1: 10000? Ten przykład częstotliwość, przy której w przyrodzie są białe tygrysy bengalskie. Dobrze, że przynajmniej we wszechświecie „Marvel” to nie jest problem, ponieważ istnieją aż pięć białych tygrysów, z których trzy tygrysica. O nich w tym czasie zostaną omówione.


Biała tygrysica ( „Bohaterowie do wynajęcia”)

Pierwszą bohaterką, nazywany Biała tygrysica ( „Marvel”), stał się prawdziwą biały tygrys bengalski. Został on stworzony przez genetyka nazwie Herbert Edgar Wyndham, wcześniej był już zaangażowany w takie rzeczy, ale wtedy jego człowiek-zwierzę było poza kontrolą i uciekła. Dlatego, aby poprawić ten błąd, to zostanie złapany w lesie białego tygrysa, odwróciła się do kobiety, i udał się w poszukiwaniu bestii.

Wkrótce poznała żelazną ręką, a stał się częścią zespołu „Bohaterowie do wynajęcia”. Dziewczynka w każdy sposób, aby ukryć swoje pochodzenie, ale przeciwko jego naturze nie deptać. Więc na jednym z treningów Iron Fist był na tyle nieostrożny drażnić swoją przyjaciółkę i straciła kontrolę, miały formę tygrysa. Była tak obawiają się, że cały zespół odwraca się od niej po incydencie, ale zabrali jej istotę.

Z biegiem czasu, zdała sobie sprawę, że zakochała się w żelaznej pięści. Był tylko jeden problem – jego dziewczyna Misti Nayt (Misty rycerz). Dlatego Biała tygrysica ( „Marvel”) wytropił i próbował ją zaatakować, aby pokazać swoją wyższość, jak wszystkie jej przyjaciół tygrysów. Ale Misty wyjaśnił jej, że w ludzkim świecie jest inaczej, i być z kimś, musi istnieć wzajemna miłość.

Później, kiedy złapał człowiek-zwierzę, a następnie poprosił ich twórcy, aby go z powrotem do tygrysa. Po tym wszystkim, nie mogła dłużej znieść emocji, które ją przeciążony, i dlatego zdecydował się na powrót do ich rodzimych lasów.

Biały tygrysa (Angela Del Toro)

Angela Del Toro próbował w kolorze Białym tygrysica niemal natychmiast po śmierci wuja Hector Ayala (pierwszy biały tygrys). Również ona ma amulet (rysunek tygrysa), zwiększenie wiedzy o sztukach walki. Po studiach w dziedzinie kryminologii, że służył przez kilka lat w policji, a następnie otrzymał odznakę FBI. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje ścigania Biała tygrysica ( „Marvel”) wykonywane, ale superbohater i była daleko. Amulet, że miała tylko go używać, nie wiedziała jak.

W „Daredevil”, a wszystko Biuro wrzącej sprawę. Matt Murdock złapany nawet maska ściągnął go, ale on trwał, aby udowodnić, że pod przykrywką „Piekielnej Kuchni Diabła”, ukrywanie kogoś innego. Z biegiem czasu, tych, którzy mu uwierzyli, wcale nie w lewo, ponieważ informacja była absolutna, tak Angela został poproszony o jego sprawy, aby zrozumieć, jak być superbohaterem.

Daredevil zgodził się pomóc z amuletem. Miał szczęście, student z Angela okazało się świetne, więc trening był szybki. Walki noc przestępstwo to tak długo, że nie mogła się powstrzymać. Nawet częste urazy nie może zmniejszyć jej entuzjazm, bo mój wujek amulet wyleczyć rany. Oczywiście, z biegiem czasu, Biała tygrysica ( „Marvel”) zapomnieć o bohaterskich rajdów, w związku z wydarzeniami z „Land of Shadows”, ale nie stanie się to szybko.

Biały tygrysa (Eva Ayyala)

Eva Ayala był kolejnym Biały tygrys, lub dokładniej, A tygrysica. O swoim wczesnym dzieciństwie, nie wiele do powiedzenia, ale w wieku szkolnym była stażystką w agencji SHIELD W tym czasie nie było już pracy "Iron Fist", Lyuk Keydzh i Nova (SEM Aleksandr), a dopiero później dołączył Spider-Man i White tygrysica. Marvel Heroes zostały ostatecznie włączone do zespołu i skierowany na studia w Midtown High School. Nie zrobiła swoje pierwsze wyczyny.

Raz mu się pod postacią nauczyciela szkoły PE dostał najemnikiem Taskmaster (Tony Masters), Otto Octavius zatrudniony uchwycić Spider-Man. W pewnym momencie, prawie wszyscy uczniowie zostali zamknięci w instytucji edukacyjnej. Potem Ewa nazywa Petera Parkera i razem byli w stanie zneutralizować złoczyńcę.

Ten sam los spotkał tytan Ice przypadkowo uwolniony podczas szkolnej wycieczki. Ona, wraz z innymi członkami zespołu rozbroił go. I po wizycie Asgard, Thor pomogło uspokoić brata Loki.

W przeciwieństwie do innych członków zespołu White Tiger (biała tygrysica „Marvel”) jest bardziej rozważny i ostrożny, stosowany myśleć, a potem działać. Więc nie lubi Sama i Piotra, który jest dokładnie odwrotnie.

Zdolności i umiejętności

W drugim i trzecim tygrysica zdradza zaczarowany figurkę. Biała tygrysica ( „Marvel”) za pomocą zwiększenia jego zwinność, szybkość, wytrzymałość i umiejętności bojowe. Długie pazury rękami cięcia metalu jak papier, a zdolność do „Camouflage” tworzy efekt maskujący.

Początkowo bohaterka nie było dane, ale ma podobne umiejętności. Jedyną różnicą jest to, że biała tygrysica, tylko w momencie zamienił się w kobietę, jest w stanie podjąć w określonych porach postaci bestii.