407 Shares 3982 views

Jak mogę zmienić login „VKontakte”? Wskazówki

Aby uzyskać dostęp do witryny „VKontakte” wymaga wprowadzenia parę mandatów, czyli nazwę użytkownika i hasło. Zmiana Użytkownik może w dowolnym momencie. Jedynym warunkiem jest dostępność odpowiednich danych. Jak mogę zmienić login „VKontakte”? Że kwestia ta jest poświęcona aktualnym artykule.


Przyczyny tych zmian

 • Ich dostępność osobom trzecim.
 • Pragnienie, aby zastąpić go nowym logowaniu.
 • Uproszczenie procedury wydawania zezwoleń na stronie.
 • Zarejestrować nowy adres pocztowy, zakupić nowy numer.

Jak mogę zmienić login „VKontakte”?

 1. Użytkownik musi wejść na stronę pod poświadczeń, czyli wpisać nick użyty podczas rejestracji, adres e-mail lub numer telefonu przypisany do strony i hasła.
 2. Gdy użytkownik znajduje się na stronie głównej swojego profilu, konieczne jest, aby odwiedzić sekcję „Moje Ustawienia”.
 3. Pilna potrzeba, aby zakładkę „Ogólne”. To tutaj, że istnieją dwa sub-zmiana danych. Tutaj możesz:
 • zmienić swój adres e-mail;
 • Zmienić numer telefonu komórkowego.

A teraz bardziej szczegółowo. Jak mogę zmienić login „VKontakte”? Opcja 1: Jeśli masz nową skrzynkę e-mail, a chcesz wszyscy zauważyć z witryny przyszedł do niego, a także używać go jako wejście, a potem wszystko, co musisz zrobić – jest, aby wprowadzić nowy adres w odpowiednim polu nazwa. Po tym odwiedzić pocztę i potwierdzić zmianę adresu przekazując link podany w piśmie, które wpłynęło ze strony „VKontakte” w ciągu kilku minut. Są to wszystkie działania, które można podjąć. Jak mogę zmienić login „VKontakte”? Jeśli jest to numer telefonu komórkowego, będzie stawiać przed dwoma telefonami (jedna z bieżącym numerem podanym w systemie, a drugi z nowym numerem, którą zamierzasz link do strony). Następnie naciśnij przycisk „Zmień swój telefon” i wprowadzić nowy numer. Zauważ, że jeśli numer ten został już podłączony, lub jest jeszcze notowana na innych stronach na stronie „VKontakte”, a następnie użyć go ponownie, nie możesz. Po udanym wprowadzeniu danych na swoim starym telefonie przyjdzie wiadomość SMS zawierającą kod weryfikacyjny. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że system jest przekonany, że jesteś posiadaczem strony, a wszystkie działania są zgodne z prawem. Określony w rejestrze kodu wiadomość w miejscu i oczekiwać podobny komunikat, ale na drugi, nowy numer. Po zabiegu zrobisz wiadomość SMS z informacją o tym, jak zmiana danych została dokonana.

informacje dodatkowe

 • Jak mogę zmienić login na „VKontakte”, jeśli nie masz dostępu do starego numeru telefonu komórkowego? Niestety, nie. Jeśli nie, to wysłać e-mail na stronie pomocy technicznej, a asystenci daje instrukcje.
 • Jak usunąć „VKontakte” logowanie? To niemożliwe. Ponieważ logowanie jest wymagane do logowania. Można zmienić tylko przez siebie i zdecydować, co wpisać przy wejściu do serwisu: e-box lub numeru telefonu.