709 Shares 5885 views

Czeczeński ślubne – zwyczaje i tradycje

Proces kojarzeń wśród Czeczenów jest to, że młody człowiek robi dziewczynie oświadczyny. Jeśli wyrazi zgodę, to daje pierścień lub szalik młodzieńca. Ten talizman oznacza, że ona jest teraz zaangażowany – zaręczona. Koniecznie w obecności krewnych młodej pary zgodni w sprawie powołania uroczystości ślubnej. Aby rozpocząć z wesela, która trwa trzy dni, wybierz środę, sobotę lub niedzielę, zwykle po siewie lub zbioru. Czeczeński Wedding – ważnym wydarzeniem w życiu nie tylko bohaterów i ich rodziców, ale cała wieś. Ostateczne zatwierdzenie dla swojego postępowania dać starszych. patrz też na to, że zwyczaje ślubne z czeczeńskiego zostały spełnione, który nazywa lovzar.


Jak tylko zgoda starszyzny otrzymał, zaczyna on swoją pracę to rodzaj centrali ślubnej, która obejmuje, co do zasady, krewnych i bliskich przyjaciół pary. Powinny one starannie pomalować cały scenariusz uroczystości w najdrobniejszych szczegółach. Czeczeński ślub – prawdziwy teatralne. I wszystkie role powinny być rozdzielane z góry. Do punktu, w którym wszyscy będą stać i co powiedzieć. Jest to konieczne, tak aby nie urazić żadnego z gości i utrzymanie prawidłowej tradycję.

Czeczeński ślub na zwyczaj zaczyna się z faktem, że przyjaciele panny młodej zabrać ją z domu rodzinnego. Jak to często bywa, w tradycji innych narodów, dla ubrana w luksusowe ślubny biały narzeczona okupu. Znajomi zapłacić swój pierwszy staruszka który wyznaczył starszych wsi, w domu panny młodej. Suma okupu posagu określone z góry. A potem przyjaciele i krewni panny stoją w linach sposób konwoju do momentu otrzymania okupu.

Następna panna młoda uroczyście przejechał samochodem przez całą wieś do domu pana młodego. Przechodząc przez czeczeńskiego ślub od dawna akceptowane powitać strzał w powietrze.

Na ganku narzeczona czeka na matkę swego przyszłego męża z filiżanką cukierkami w rękach. Ale przed spotkaniem z jej przyszłej teściowej, w oczekiwaniu na kolejną próbę. Na progu domu pana młodego specjalnie wyznaczonego Mata (poprzednio było to płaszcz) oraz miotłę. Uważa się, jeśli panna młoda będzie usunąć te elementy starannie z boku – to inteligentne. Jeśli tylko krok nad – coś głupiego. Wtedy matka pana młodego traktuje i zaprasza do domu w przyszłości córki, prysznica ją ze słodyczami. Tutaj Kobieta siedzi na honorowym miejscu i przynieść dziecko płci męskiej, co do zasady, pierworodnym z jednym z gości honorowych. Należy go podnieść i grać z nim. Zwyczaj ten czeczeński ślub jest symbolicznym życzenia dla młodych zdrowych dzieci, najlepiej chłopców.

Święto zaczyna, który nie bierze udziału pana młodego lub panny młodej. W pierwszym dniu młodzi tradycyjnie wykonuje, zabawy w gronie przyjaciół. Oblubienica jest dom pana młodego, ale to nie powinno być w ciągu dnia, aby usiąść i zacząć rozmawiać z przyjaciółmi i pierwszy krewnych pana młodego. Czeczeński ślub – to, przede wszystkim, nie święto, taniec wesele. Wszystko uroczystość towarzyszy artystów gości muzyką i tańcami gości. Każdy czeczeński człowiek uczy się tańczyć tak szybko zaczyna chodzić. Człowiek, który nie umie tańczyć jest uważany dziki, a nawet w pewnym stopniu błędne. Czeczeński ślub, ze względu na trudną sytuację po raz ostatni, starając się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Aby upewnić się, że nie było żadnych konfliktów wśród młodzieży, a następnego dyrektora honorowego gościa, jak i jego asystentów.

Czeczeński ślub tradycja trwa trzy dni. Rankiem trzeciego dnia, jesteś narzeczona do akwenu. Zwabić wody, groomsmen ciasta wrzucony do wody, a następnie strzelać do nich. Bride nabiera wodę i odnosi się do domu – to jest teraz chroniony zawsze z wody. Rejestracja małżeństwo jest tylko trzeci dzień ślubu. Panna młoda dostaje status żony i młoda pani domu.