256 Shares 7170 views

Lambrekin do sali i szycia zasłon yourself

Pokój – pokój w nieco publicznych, ponieważ jest tutaj to, że często przyjmować gości. Dlatego, jego wnętrze powinno być traktowane bardzo ostrożnie. Oczywiście, przede wszystkim trzeba wkleić na ścianie tapety i mebliruete pokoju. Kolejny krok – wybór zasłon. Powinny one być idealnie łączy się z ogólnym stylu pomieszczenia, zamiast wyróżniać się od niego. Niezależnie od stylu rozwiązanie wybierzesz, lambrekin do hali będzie całkowicie właściwe.

wybierając zasłony

Tak więc, od czego zacząć wybór zasłon? Projektanci powinni opisać ogólny wygląd pokoju w jednym słowie. Jeśli to słowo jest „klasyczny”, to lambrekin jest idealny do pokoju. Materiał, z którego uszyte są zasłony powinny być ciężkie, soczysty. Niech to jest związane z pałacu lub muzeum. Należy zwrócić uwagę na materiały, takie jak aksamit, satyna, jedwab. Początkowo, cienka zasłona można pozwolić organzy, tiulu lub płytkim, ozdobny siateczkę. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że słowo „lambrekin” przyszedł do nas z francuskiego i oznacza krótką poziomą kurtyna wykonuje wyłącznie funkcję dekoracyjną? Dlatego ten rodzaj zasłony mają dużo chętnych plissirovok, obrzeża i inne elementy czysto dekoracyjne.

Lambrekin na hali – kolorystyka

Trafiłeś do salonu z mocnym zamiarem zakupu lambrekin na hali. Ale tu przed sobą naturalnie rodzi się pytanie: „A jaki kolor powinien mieć kurtyna?” Oczywiście, koloru i wzoru zasłony powinien być najpierw połączone ze tapety. Należy pamiętać, że barwy lambrekin powinna potrwać kilka odcieni ciemniejszy niż ściany i tapicerki. Bardzo oryginalne zasłony wyglądają naprzeciwko kolory: czarny i biały, czerwony i niebieski, żółty i fioletowy. Ponadto, klasyczny styl jest tradycyjnie wiąże się mnóstwo pędzli, frędzle, monumentalnych zgarnięcia.

styl

W zasadzie ciężko lambrekiny do hali organicznie pasuje do każdego stylu. Państwo apartament urządzony w duchu kraju? Doskonała. Wybrać naturalne materiały i neutralne zabarwienie. Na przykład, dobrze będzie wyglądać pastelowych odcieniach.

balkon

Jeśli masz pokój dzienny z balkonem, to z pewnością narzuca pewne ograniczenia. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że drzwi balkonowe będą zawsze otwarte i zamknięte, a zasłony nie powinny temu zapobiec. Jeżeli jesteś pewien, że chcesz ozdobić lambrekinów Hall, upewnij się, że nie było zbyt długie i bujne. Zasłony i lambrekiny za pokój z balkonem może być lekko asymetryczny (o nieco krótszym drzwi).

Szyć własne zasłony

Jeśli występują trudności finansowe lub zasadniczo nie chcą włączyć do stylistów, to może uszyć zasłony rękami. Trzeba będzie tkaniny, podszewki, wstążki, frędzle, i, oczywiście, maszynę do szycia. Nie zapominaj, że niektóre z materiałów „siad” w praniu, więc zasłony powinny być nieco dłuższe niż potrzeba. Zanim zaczniesz szyć, spróbuj kawałek żelaza do żelaza tkanin – zobacz jak reaguje na ciepło. Należy zwrócić szczególną uwagę na fałdy: upewnij się, że są one wyważone, zasłony inaczej będzie wyglądać delikatnie mówiąc, śmieszne.