238 Shares 1742 views

Przekłuwanie uszu – to procedura, która wymaga uwagi

Przekłuwanie uszu – procedury przeprowadzane co powinno być tylko zaufanych specjalistów. Wcześniej kobiety zrobić sami lub hasła swoich bliskich. Oczywiście, to nieostrożne zachowanie może prowadzić do negatywnych konsekwencji. mogą wystąpić komplikacje. Jeśli chcesz tego uniknąć, przekłuwanie uszu powinien osoba, która zna wszystkich subtelności i niuanse procesu.


Teraz piercing jest bardzo popularny wśród młodych ludzi. Dla chłopców i dziewczynek jest – to świetny sposób na wyrażanie siebie, aby pokazać innym swoją miłość do wolności i niechęci spojrzenia, zgodnie z wszelkimi normami ogóle. Przekłuwanie uszu – to forma przekłuwania ciała. Teraz trudno jest spotkać kobietę bez kolczyków w uszach. Ozdobić, uczynić go bardziej atrakcyjnym i stylowy.

Przekłuwanie uszu – szerokie pole do eksperymentowania. Teraz Beauty ma bezbolesny sposób do popełnienia tej procedury. Że ucho przebijanie pistolet nie daje praktycznie żadnego dyskomfortu. To specjalne narzędzie jest wyposażone w medycznych kolczyki igieł są jednorazowego użytku. Właśnie z tego powodu, młode matki są rozwiązywane na przekłuwanie uszu swoim dzieciom, czasami wiek nie pomieścić do jednego roku. Jeśli zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby dostać w swoje kolczyki bułka tarta, należy znaleźć dobrego specjalistę, który odbędzie procedurę wysokim poziomie. nie powinno być wątpliwości co do jego kompetencji, kwalifikacji, a także sterylnych narzędzi używanych.

Dokonywanie nakłuć w uszach, nie zapomnij, że ich płaty są związane z aktywnością mózgu. medycyna orientalna mówi, że ucho nie jest tak inny, jak potężny system akupunktury, który reaguje na narządach wewnętrznych. Jest nawet kartografia ucha, które są wyszczególnione w odniesieniu do ciała i jest rzutowany na nich. Najczęściej przebijać się bliżej policzek, w dolnej części płatków uszu. W tej strefie znajduje się punkt, który jest „odpowiedzialny” za spojówek, jaskra, krótkowzroczność. Jeśli zaleca się zrobić w innym miejscu lub dziecka pojawiły się już problemy z widzeniem, piercing ucha.

Obecnie piercing jest dość zróżnicowana. Ludzie nie tylko przebić płat, a nawet uszy. Zgodnie z najnowszymi trendami, stosując grube cylindry. Oni są wkładane do ucha. Niektóre Pierce kilka dziur, po włożeniu do nich srebrny lub złoty łańcuch. To tworzy efekt „zszywane” ucha.

Ogólnie, nakłuwanie jest prowadzone za pomocą sterylnej igły. Powstały otwór vdevaetsya kolczyk, musi ona być wykonana z białego lub żółtego złota. Jeśli się do przekłuwania uszu pistoletu, wtedy będą kolczyki-stadniny. Są one wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej.

Nie trzeba usunąć kolczyki dla 5-6 tygodni po zabiegu. W tym przypadku muszą być okresowo przeniesione do wrastania nie stało. miejsca wkłucia codziennie przemywa się przy użyciu roztworu alkoholu. Ponadto około miesiąca jesteś lepiej nie pływać w wodach otwartych oraz basen. Nie należy używać cudzych telefonów komórkowych. Wszystko to może prowadzić do infekcji.

A jeśli istnieją przeciwwskazania do przekłuwania uszu? Tak, ale nie tak dużo. Jeśli masz wypryski, trądzik torbielowaty lub jakiekolwiek zaburzenia krwi, konieczne jest, aby odłożyć zakup nowych kolczyków. Ponadto, nie jest konieczne do przekłuwania uszu, jeśli masz skłonność do różnych reakcji alergicznych.

Więc postanowił ozdobić siebie? Uszy przebite? Następnie upewnij się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do tego zabiegu, nie masz. Następnie znaleźć dobrego specjalistę. Trzeba ściśle stosować się do wszystkich jego wskazówek, w jaki sposób dbać o miejscu wkłucia. Po kilku miesiącach będzie walczyć na miejscu wokół jej uszy z eleganckich i błyszczącymi kolczykami w nich.