899 Shares 1242 views

obiekty ID, Skyrim: lista. Jak sprawdzić identyfikator obiektów w Skyrim?

ID obiektów Skyrim teraz interesuje wielu graczy, którzy rozpoczynają grę, lub, wręcz przeciwnie, musiał przejść przez wszystkie questy historię i po prostu chcą się dobrze bawić.


Jak dodać elementy?

Aby dodać obiekt w Skyrim na ID, trzeba najpierw otworzyć panel konsoli (~ przycisk domyślnie), a następnie wpisz polecenie: player.additem, identyfikator obiektu i ilość. Pomiędzy wszystkie wartości w obowiązkowym szczeliny muszą być obecne.

Dlaczego warto korzystać z poleceń konsoli?

W przeważającej większości przypadków użytkownicy korzystają badani ID Skyrim użyć specjalnego polecenia konsoli dać sobie dostęp do niektórych tematów. Nie powinniśmy zapominać, że Skyrim – to niezwykle rozbudowana gra z ogromną liczbą możliwości i dlatego wszystkie polecenia konsoli użyć do różnych celów.

Niektórzy ludzie wolą używać przedmiotów ID Skyrim wyłącznie do jednostek pewne elementy. Każda osoba, która natknąłem craftingu w tej grze wie, że im bardziej wartościowy jest przedmiot, tym trudniej jest to zrobić, a tym bardziej różne składniki potrzebne do jego rzemiosła. W tym samym czasie dość często zdarza się, że dla niektórych cennych przedmiotów potrzebne takie przedmioty, które są bardzo trudne do osiągnięcia, a które w zasadzie mogą być wyodrębnione tylko kilka razy w całej grze. W szczególności odnosi się to do broni i pancerza Daedryczne, które wymagają Daedra serce i smok zbroja jest wykonana z łusek i kości smoków. Spełniać stworzeń w grze jest niezwykle trudne, a więc konieczne jest, aby przejść do konkretnego łańcucha Quest. Szczególnie trudno jest uzyskać składniki do tych, którzy grają na najwyższym poziomie trudności, ale tacy ludzie rzadko są aktywowane poleceń konsoli, ponieważ wysoka złożoność – to świadomy wybór tych, którzy chcą stworzyć dla siebie prawdziwy konkurs.

Łatwo jest być bogiem

Inni używają przedmiotów ID Skyrim od razu zarejestrować wszystkie niezbędne elementy. Dlatego przez długi czas pobierania kowalstwa, dostać wszelkiego rodzaju składników i męczyć wykonywania nawet dużą liczbę dodatkowych etapów, jeśli można po prostu to wszystko na raz i całkowicie? Top broń, sprzęt i najlepsze mikstury w dowolnej ilości – to pozostaje tylko znaleźć przeciwników, przeciwko któremu będzie naprawdę interesujący walczyć w taki sprzęt. Jednak obecnie istnieje spora liczba różnych modów, które zwiększają poziom trudności gry, lub dodawać różne rzeczy, więc zawsze można zrobić grę tak złożone, jak to konieczne.

Warto zauważyć, że za pomocą konsoli poleceń na tyle często, aby dodać inny sprzęt, który można uzyskać tylko poprzez przepuszczanie różnych zadań. Skyrim jest niezwykle rozległy świat, w którym gracz wykonać absolutnie wszystkich zadań jest prawie niemożliwe, dlatego, aby zobaczyć obcy do niego zestaw lub część tego zbioru, człowiek natychmiast budzi zainteresowanie jak zestaw wygląda i co to daje charakterystykę , W związku z tym, zamiast długo szukać w Internecie, jaką dążeniu trzeba iść i jak to zrobić, możesz po prostu dodać polecenia konsoli aktualnie pożądanych elementów wyposażenia i zacząć z nich korzystać.

mod dodaje, nie zapomnij o stroju

Również należy zauważyć, i tych, którzy używają przedmiotów ID w Skyrim, wyznaczając inną modę. Ponieważ sposób opracowany w przeważającej większości przypadków przez samych graczy, czasami zrobić tak, że umacnianie nowo dodane elementy, takie składniki są używane, które gracze zazwyczaj pominąć go podczas gry. Z jednej strony takie rozwiązanie jest bardzo celowe, ponieważ to sprawia, że wiele rzeczy, które są wstrzykiwane programiści naprawdę użyteczne. Z drugiej jednak strony, dostać tych elementów jest niezwykle trudne, ponieważ niewiele osób wie, gdzie one są, a następnie zainstalować mod przedmioty dostać podobne. W związku z tym, po prostu dużo łatwiej znaleźć identyfikator w pozycji Skyrim i dodać je do mojego ekwipunku za pomocą polecenia konsoli.

Wielu zapyta, dlaczego nie są tak po prostu nie dodać te elementy, które chcę uzyskać? Ale w rzeczywistości ich oryginalny identyfikator nie jest zarejestrowany w bazie danych, a modmeykerov rzadko same kłopoty z opisem sposób Dodaj, aby dodać identyfikator obiektu. Zwłaszcza nie zapomnij, że przedmioty mogą być całkiem sporo, aw tym przypadku już dodać je w dużych ilościach.

Ponadto, należy zauważyć, że niektóre mody, dodaje się osobno do gry, pozwala graczom, aby uzyskać nowe satelity, i w dużych ilościach. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy szukają Skyrim Legendary Edition elementów identyfikacyjnych. Jednak wielu graczy słusznie chcą umieścić swoje satelity na kilka ciekawych narzędzi dla nich mają atrakcyjny wygląd i były skuteczne w walkach, ale, na przykład, daje wszystkie bronie Daedry w grze nie działa, ponieważ jest dostępny w jednym egzemplarzu , To tutaj, że pomaga konsolę za pomocą którego można dodać dowolną liczbę przedmiotów.

funkcje

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że, na przykład, w Skyrim Dawnguard obiektów ID pewnego rodzaju nieznacznie różni się od kodu tych samych elementów w innych grach. Wynika to z faktu, że pewne cechy każdej grze powodować inny korzystania z różnych przedmiotów, a zatem jeśli identyfikator bazy danych na ten temat na początku jest „XX”, należy wymienić je na „02”. Jeśli jesteś zainteresowany w pozycji ID Skyrim Dragonborn, a następnie „XX” powinien zostać zastąpiony przez „03”. Wielu graczy nie wiem o zawiłości poleceń konsoli, tak że błędy w kodzie i nie mogą dodawać interesujące im.

Warto też wspomnieć, że wielu nie wie, w jaki sposób wejść do elementów identyfikacyjnych Skyrim. W rzeczywistości, wszystko jest dość prosta – po wprowadzeniu ID zespołu player.additem wpisany dokładnie tak, jak pojawi się na liście. Oczywiście, konieczne jest rozważenie powyższej „XX”, aby wejść do obiektów ID w Skyrim Hearthfire. Ponadto, liczba rejestrów niezbędnych elementów, a następnie naciśnij klawisz Enter.

Jak znaleźć identyfikator obiektu?

Istnieje kilka sposobów, w Skyrim, jak znaleźć identyfikator obiektu.

Najprostszym – to tylko aby odwiedzić oficjalną stronę gry w „Wikipedii”, który znajduje się pełna lista potrzebnych przedmiotów. Tutaj można po prostu wpisać szukanie własnego imienia, lub ręcznie szukać różnych przedmiotów. Jak wspomniano powyżej, niektórzy z zawodników, w pełni przechodzących gry (lub po prostu przekonują się, że nie), w trosce zainteresowania zaczynają badać obiekty bazy danych, aby tam znaleźć kilka ciekawych i nowych dla siebie opcje wyposażenia, które są w jakiś sposób lub jakiegokolwiek powodu nie dostać się w trakcie gry.

Ale wiele z nich po prostu patrząc na Skyrim, jak znaleźć identyfikator obiektu, a następnie dodać go do konsoli. Często, znając drogę do ID rozpoznawania, gracz może łatwo dodawać różne elementy do swojego ekwipunku bez konieczności wznoszenia w różnych bazach danych. W celu zidentyfikowania niezależnie identyfikator obiektu, trzeba najpierw przejść do konsoli (naciśnij przycisk „~” domyślnie), a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy. Po tych działaniach w nawiasach na panelu konsoli będzie przedmiotem ID, które następnie można użyć, aby dodać go do swojego ekwipunku lub bezpośrednim otoczeniu. Warto zauważyć, że jest to niezwykle ważne, jak najdokładniej, aby wcisnąć kursor na żądanym obiekcie, ponieważ identyfikator zostanie wyświetlona w prawie każdym przypadku, ponieważ okolica jest pełen różnorodnych przedmiotów (kamienie, zwierzęta, drzewa, tabele, kubki, etc.) a nie fakt, że kliknąłeś poprawnie. Najlepiej jest, aby ponownie zweryfikować poprawność ich działania, a następnie kliknij ponownie na obiekcie, który Cię interesuje.

lista przedmiotów

Wśród najbardziej niezbędnych elementów, które są wymagane wszystko, co niezbędne, aby przeznaczyć więcej. O nich wyjaśnimy poniżej.

Najważniejszą rzeczą

Złote monety (0000000F). Gold – jest najważniejszym zasobem w grze TES V Skyrim, więc zdecydowana większość graczy wygląda jak to, aby zarejestrować się. Decydując się na złoto jest wtedy, gdy nie chcesz zbyt złośliwie użyciu komendy konsoli, ale jednocześnie chcesz kupić pewien element, który może po prostu zniknąć.

Latchkey (0000000A). Mistrz klucze wymagane do otwierania różnych zamków. Warto zauważyć, że to jest klucz główny, są najbardziej rozpowszechnione, ponieważ stosowanie nawet najbardziej „złośliwych” konsoli poleceń użytkownika. Po obejrzeniu niektórych pierś miał na pewno nie wiem, co jest w jej środku, a zatem przepisać zawartość i nie będzie działać. Oczywiście, istnieje możliwość korzystania z szeregu zespołów jeszcze uporać się z bagażnika tak, ale o wiele łatwiejsze i bardziej zabawy wystarczy dodać trochę akcji z kluczy podstawowych za pomocą kodów identyfikacyjnych Skyrim przedmiotów i otwórz go samodzielnie. Zwłaszcza, że tych ludzi często ukraść pompowanych na pełnych obrotach.

Inspirujące i Kraft

Wielki kamień prysznic (0002E4FF). kamienie dusz są jednym z najbardziej istotnych elementów i trudnodostavaemyh w TES V Skyrim. Cel ten jest stosowany w celu rozszerzenia specjalne działania ich broni (wyczerpanie życia w ataku, elementy dodatkowe uszkodzenia, etc.), jak i rzemieślniczych różne przedmioty w celu rokowań im różne bonusy. Jednakże, w celu uzyskania kamienia początkowo niezbędnych do otrzymania fragmentu, a następnie wypełnić je serca, przy czym odpowiedni serca. Dlatego, aby zmaksymalizować urok lub przedłużyć działanie najpotężniejszych broni wymaga wielkiego kamienia, który jest prysznic niezwykle trudne do uzyskania, nie wspominając fakt, że jest to niezbędne do wypełnienia dusze najpotężniejszych potworów.

daedrą serca (0003AD5B). Spośród wszystkich przedmiotów w Skyrim ID 5 jest szczególnie cenny korzysta Daedra Serce, który jest stosowany w procesie umacnianie sprzętu Daedryczne, jak również różne rzeczy z domowych modów.

Wlewek. Wlewki są wykorzystywane do różnych kucia zbroi i broni, a tym samym korzystających wielki popyt. Przechowywać propozycje Traders jest trudne – w tym tygodniu oczekiwania, natomiast będą musieli dokładnie wlewek, który jest niezbędny do ciebie. W związku z tym, można po prostu zarejestrować się kilka barów, dodaj je do ekwipunku i rzemiosła, co trzeba.

Skóra. Skóra różnych zwierząt jest niezbędna do produkcji skóry, jak również do produkcji różnych przedmiotów z domowymi modów od graczy. Jednocześnie znacznie łatwiej przepisać w inwentarzu jest skóra, ponieważ oprócz używając go za tworzenie różnych przedmiotów, w razie potrzeby, można również zrobić to w głąb skóry i paski, które są również przydatne do craftingu.

Przedmioty wyszukiwanie

Poniżej znajduje się lista najbardziej popularnych i poszukiwanych przedmiotów. Trzeba po prostu umieścić te elementy w poszukiwaniu, listę elementów w Skyrim ID na oficjalnej stronie „Wikipedia” przewijanie.

Broń i pancerz

Armor. Różne rodzaje zaczarowanej zbroi, który zapukał w procesie realizacji różnych zadań lub wychodzi z kryjówek, dość często dają całkiem ciekawe bonusy i przede wszystkim inny atrakcyjny wygląd.

Daedryczne broni. Najpotężniejsza broń w grze, która oferuje atrakcyjny wygląd, a także najwyższe możliwe uszkodzenie. Warto zauważyć, że Forge takiej broni jest znacznie trudniejsze niż inne, ponieważ wymaga, aby serce Daedry, aby dostać co może być tylko w trakcie wykonywania różnych zadań książąt Daedr, a także niewielką liczbę innych sposobów znanych nie dla wszystkich.

Daedryczne pancerz. To daje maksymalną ilość ochrony, ale w tym samym czasie jest bardzo trudne dzieje, ponieważ w tym przypadku wymagane jest serce Daedry dla każdego poszczególnego elementów wyposażenia.

Ramiona szkła. Nie najpotężniejszą bronią, ale ma bardzo atrakcyjny wygląd. Zgodnie z jego cech jest drugi tylko do broni typu Daedryczne (jak smok w nowszych wersjach), ale jest powszechnie używany przez tych, którzy nadal preferują oddział w rzemiosła kowalskiego do pompowania średnio sprzętu niż ciężki. W związku z tym jest on często stosowany łuki i złodziei, dla których mobilność i Stealth jest ważniejsza świetną ochronę przed atakami wroga.

Szkło Armor. Pancerz z atrakcyjnym wyglądem, który jest jednym z najlepszych zestawów zwykłą czcionką, która jest obecna w grze. Zgodnie z jego cech gorsze wyłącznie Nastawienie typu smok, ale on jest najlepszy w branży rzemieślniczej lekkiej zbroi, więc jest wysoce rozprzestrzeniać wśród graczy.

questy

Pazur. Różne rodzaje pazury są wymagane do otwarcia drzwi w trakcie realizacji fabuły i bocznych questów. W przeważającej większości przypadków pazur trzeba gdzieś odebrać lub odebrać jako łup z niektórych NPC, tak często zdarza się, że do drzwi, można zauważyć, że ten pazur nie masz w ogóle. Aby nie wrócić i nie ponownie zrobić lokalizację wełny w poszukiwaniu pożądanego obiektu, wystarczy zalogować się do bazy danych i dodać go samodzielnie, zwłaszcza, że nie sprawi, że niektóre „oszust”, z pominięciem reguł gry, ale po prostu oszczędza czas i pozwala szybko skorygować przyznał błąd.

Materiały eksploatacyjne

Eliksir zdrowia / magia / wytrzymałości. Podobnie jak to, czy nie, i niezależnie od użytego sprzętu zawsze może znaleźć się w sytuacji, która może cię zabić, i to jest tutaj, że istnieje rzeczywiste wykorzystanie mikstur przywrócenia zdrowia. Jednocześnie musimy ich używać w dużych ilościach na tyle często, ponieważ przeciwnicy są szczególnie silne. Ponadto w walkach często kończy się wytrzymałość i mana, który również trzeba stale uzupełniać.

. Elixir strzałka / niszczyciel / berserk, itd. W obliczu szczególnie silnym przeciwnikiem, początkowo trzeba starannie przygotować i alchemicy coś tu proszę was – to różne mikstury, które zwiększają różnorodnych cech swojej postaci. Niezależnie od tego, z kim grać, można znaleźć tutaj rzeczywistą wersję eliksiru, czego potrzebujesz wzmacnianie zdolności.

Eliksir kowal. Spośród wszystkich eliksirów warto szczególną uwagę zwrócić na to jest eliksir kowala, który jest niezbędny dla tych, którzy chcą osiągnąć najwyższą możliwą efektywność swojego charakteru. Zatem picia tego eliksiru, można zmaksymalizować efektywność poprawy ich broni, co w połączeniu z biżuterią uczynią ją znacznie silniejsze w porównaniu z opcją akcji.

Ponadto, przewijając listę różnych obiektów ID można znaleźć dużą liczbę zaczarowanej zbroi, biżuterii, broni i innych przedmiotów. Wśród najbardziej interesujących elementów wyposażenia jest dostarczanie broni i zbroi z Daedry Nightingale zbroję, maskę smoka (od pierwotnej wersji, a dodane do Dragonborn), jak również wielu innych ciekawych opcji wyposażenia. Wiele opcji użytkowania takiego sprzętu w celu uzyskania tylko atrakcyjny wygląd, ponieważ w przeważającej większości przypadków przepisywania kilka poleceń konsoli, można skorzystać z uroku zmienić dodatkowe bonusy broni i opancerzenia, zastępując je z tymi, które są konieczne.

Twoje przedmioty, które nie są na liście ID

Warto zauważyć, że istnieje pewna liczba elementów, które nie są pierwotnie obecne w liście ID Nie, ale są one bardzo potrzebne dla każdego gracza. W tym przypadku mówimy o tożsamości zaczarowane przedmioty w Skyrim, a zwłaszcza biżuterii.

W związku z powyższym konieczne jest najbardziej myśleć o tym, jak można zrobić taką biżuterię, ale ułatwiają wystarczy. Początkowo trzeba znaleźć opcję trzeba biżuterię, w której znajduje się funkcja premii, nawet jeśli w mniejszym stopniu. Po tym, należy spryskać biżuterię nauczyć się umiejętności urok tego bonusu. Ostatecznie, trzeba zarejestrować się wielki kamień prysznic, pożądaną wersję biżuterii mody i wielkiej umiejętności oczarowania. W ten sposób można bardzo szybko dostać rzeczy, których potrzebujesz.

Szczególnie ważne jest, aby zrobić biżuterię, która zwiększa umiejętności gracza w kowalstwa. Noszenie go, to znacznie zwiększyć poprawę efektywności urządzeń, tak że w końcu dostać broń i zbroję z wystarczająco wysoką wydajność, znacznie przekraczające normę. Jeśli staramy się maksymalizować złożoność gry, w tym przypadku, w celu maksymalizacji skuteczności dla kowalstwa wystarczy, ponieważ ze standardową przekładnią przetrwać w takich warunkach jest dość trudne.

W ten sposób, znając w pozycji Skyrim Nieumarłych ID, można łatwo sprawiają, że gra będzie co widać pasuje, i jest to jeden z najważniejszych korzyści z niego, który przyciąga miłośników wszystkich obszarach izolowanych. Dodanie różnych elementów, jesteś pozbawiając się z koniecznością poszukiwania dla nich przez długi czas lub do wykonywania różnych zadań, które nie są absolutnie zainteresowany, co jest szczególnie ważne dla tych ludzi, którzy są przyzwyczajeni do gry, aby po prostu odpocząć i docenić swój cenny czas.