828 Shares 2284 views

Kamil Gadzhiev: sportowiec, promotor, lider

ziemia rosyjska od wieków słynął ze swoich żołnierzy. Dziś, Federacja Rosyjska regularnie dostarcza na arenie światowej zwalcza wielu mistrzów walki wręcz. W tym artykule skupimy się na byłego sportowca, obecnie lider jednego z czołowych rosyjskich promocjami, których nazwa – Gadzhiev Kamil Abdurashidovich.

informacje biograficzne

Nasz bohater urodził się 25 czerwca 1978 w Moskwie. Jego ojciec – Hajiyev Abdurashid Gadzhievich – bardzo wykształconym człowiekiem i jest profesorem i doktorem nauk historycznych. Mama Camila – Gadzhieva Eleonora – pracował jako lekarz. Również edinobortsev ma ginekolog pracuje siostra Siana. Należy zauważyć, że Kamil Gadzhiev w tym czasie był bardzo dobrym uczniem i ukończył szkołę ze złotym medalem. Potem poszedłem na Uniwersytet na Wydziale Prawa, gdzie ukończył w 2004 roku. W 2012 roku został przeszkolony w Instytucie Studiów Zaawansowanych, jest zaangażowany w przekwalifikowaniu.

osiągnięcia sportowe

Od lat szkolnych Kamil Gadzhiev zainteresował się sztukami walki. Począwszy od szóstej klasy, on regularnie i sumiennie praktykowana. Zwracał szczególną uwagę i Sambo karate. A rezultaty nie trzeba było długo czekać. W 2003 roku zawodnik zdobył mistrzostwo świata w jiu-jitsu. To zwycięstwo udało się zaszczepić zaufanie do faceta, a on zaczął trenować jeszcze ciężej. Nieco później, klasa międzynarodowa, został uhonorowany tytułem Mistrza Sportu w jiu-jitsu i Mistrza Sportu w Sambo kochany przez wielu.

W 2006 roku Kamil Gadzhiev udział w otwartych mistrzostwach Moskwy w walce sambo i był w stanie dostać się tam pierwszy. W tym nadano mu nowy tytuł mistrzowski puchar i nagrodzony.

Zajęcia sportowe i społeczne

Kamil Gadzhiev – nie tylko sukcesy sportowcem, ale w miarę upływu czasu wykazały, wielki organizator. W 2010 roku stworzył teraz popularne w spółce Rosyjskiej walki Fight Nights. Jego własna kreacja, poświęca dużo czasu, co ostatecznie doprowadziło do tego, że organizacja miała wiodącą pozycję w Europie i Azji w zakresie walk mieszanych. Wiele turniejów nie zrobi bez udziału najbardziej znanych i doświadczonych bojowników Starego i Nowego Świata. To pomysł Hajiyev do tworzenia wieczór walce z każdym prawdziwym show. Według niego, jasne i kolorowe wyjścia sportowców w klatce Octagon – jest integralną częścią, obowiązkowy atrybut zawodowych walk.

W 2012 roku Kamil Gadzhiev, którego biografia budzi respekt od nikogo, uruchomiła nowy projekt społeczny mający na celu zachowanie zdrowia narodu, a zwłaszcza młodych ludzi. Pomaga mu w tym jego długoletniego przyjaciela i partnera biznesowego, legendarnego kickboxer Batu Hasikov.

Hajiyev zarządza również i nauczać. On jest szefem Departamentu Zarządzania w dziedzinie sztuk walki, który działa w finansowym i Akademii Przemysłowej w Moskwie.

W jednym ze swoich wielu wywiadach Kamil emisji obowiązkowe jakości organizacji fighter Fight Nights odpowiedział, że każdy sportowiec chcąc konkurować pod auspicjami tej promocji musi być nie tylko silny i jasny wojownikiem, ale także stale doskonalić swoje umiejętności jako wojownik i aktor. Ponadto, być przygotowane do nauki języków obcych, jak regularne wyjazdy za granicę tego wymagają.

Ponadto, bohater tego artykułu mają czas, aby wziąć udział w rozmaitych produkcjach telewizyjnych i filmowych. W szczególności, powierzono mu zagrać małą scenę w filmie zatytułowanym „Walka z cieniem 3D. Ostatnia runda” Innym cameo Hajiyev prace można zobaczyć w serialu „kuchni”, gdzie zagrał samego siebie w filmie popularnego rosyjskiego reżysera Fedora Bondarczuk „Wojownika”.

wyróżnieniem

Aktywna pozycja życie i ogromna ilość pracy wykonanej nie przeszedł niezauważony przez specjalistów, ponieważ Kamil został wielokrotnie nagrodzony dyplomami Moskiewskiego Sambo Federacji za jego wkład w rozwój sztuki, jak on został przedstawiony z nagrodami z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rosji. Kamil ma medal i Federal Drug Service Control Federacji Rosyjskiej. Ponadto Kamil wygrał nagrodę dla „Promotor Roku” przez wiodącego kanału telewizyjnego sportowy „Fighter”.

Status związku

Kamil Gadzhiev i jego żona mieszkali przez dłuższy czas. Para ma troje dzieci.