127 Shares 2530 views

Najlepsze filmy o magików i iluzjonistów

Filmy o magików i iluzjonistów przyciągnąć ludzi z jego tajemnicy i rozrywki. Magowie – ludzie, którzy wiedzą, co zwykły śmiertelnik znać. Jednocześnie każdy rozumie, że to nie chodzi o magii, ale tylko na sprawności manualnej. Ale, aby rozwikłać tajemnicę iluzjonisty nie jest takie proste. Więc, co trzeba zobaczyć obraz wentylatora iluzję sztuki?


„Oz Wielki i Potężny”

Jeśli filmy listę dzieci o magików i iluzjonistów, lista musi zaczynać się filmowej adaptacji z 2013 roku „Oz Wielki i Potężny”.

Fabuła tej opowieści jest znany dzieciom na całym świecie. Historia o dziewczynie z Kansas, który przyniósł huragan do kraju Wizards żywo Longhorn i rozmawiać lwy, różnych pisarzy opowiadana wielokrotnie. Jednym z głównych bohaterów bajek – The Wizard of Oz, które uważają potężny i straszny maga. Ale w rzeczywistości, Oz – zwykły człowiek, który posiada sztukę iluzji.

reżyser Hollywood Sem Reymi postanowił dać drugie życie do tej historii, a firma Walt Disney Pictures obsługiwane swój pomysł. W nowej filmowej adaptacji baśni z udziałem takich gwiazd, jak Mila Kunis ( "Czarny łabędź"), Dzheyms Franko ( "Tristan i Izolda"), Reychel Vays ( "Constantine: Dark Lord") i Mishel Uilyams ( „7 dni i noce z Marilyn „). Aby odtworzyć przyciąganie złudzenie Oz na ekranie dużo efektów specjalnych potrzeb.

„Formuła Love”

Oczywiście, w filmy radzieckie nie używać grafiki komputerowej, ale ten film Mark Zacharow, „Formula of Love” nie staje się gorszy.

W 1984 roku legendarny radziecki reżyser nakręcił film kilka dni pobytu w Rosji znany prognostyk hrabiego Cagliostro. Nie wiadomo, czy licznik był, który jest prawdziwy charakter historyczny, prawdziwy mag, czy jest to po prostu sprytny iluzjonista. Mark Zacharow sam w filmie jest bardziej skłonny do tego, że Cagliostro był wielkim magiem. On bardzo sprytnie duril szlachty, zabierając pieniądze i biżuterię, a potem ledwo udało się uciec z miasta. Aby władze Petersburg nie obsadzone wykres w więzieniu, miał ukrywać się w głąb Rosji, i ćwiczyć swoje rytuały magiczne „nie”.

Hrabia Cagliostro w obrazie Zacharow odegrała gruzińskiego aktora Nodar Mgaloblishvili. Również na zdjęciu widać Aleksandra Abdulova ( "Carnival"), Elenu Valyushkinu ( "Czarna Błyskawica"), Semena Faradu ( "Magowie") i Aleksandru Zaharovu ( "cienkie rzeczy").

"Death Defying Dzieje"

Jeśli opiszemy filmy o magików i iluzjonistów, lista powinna również zawierać thriller Gillian Armstrong „Death Defying Dz”.

Ten obraz jest poświęcony biografii Garri Gudini, który był słynny amerykański magik. Przedstawia okres krótko przed śmiercią, podczas której Harry cieszył się największym powodzeniem. Podczas objazdu Szkocji Houdini spotyka uroczą kobietę. Związali namiętny romans, ale, jak się okazuje później, Maryja została wysłana dla pieniędzy, tylko dowiedzieć się od maga wszystkie swoje sekrety. Ostateczny obraz przedstawia scenę śmierci Houdini, do którego doszło w absurdalnym wypadku: trzy studenci postanowili przetestować nadprzyrodzone maga i uderzył go kilka śmiertelnych ciosów w brzuch.

Rola Houdini w taśmie Armstrong grał Gay Pirs ( "LA Confidential"). Fatal Beauty Mary powierzone zagrać Catherine Zeta-Jones ( "The Mask of Zorro").

"The Imaginarium of Doctor Parnassus"

Istnieje kilka filmów o magików i iluzjonistów, ale „The Imaginarium of Doctor Parnassus” – najbardziej znany z nich.

Chodzi o to, że główną rolę w nagrodzonym Oscarem filmie zaczął grać Hit Ledzher. Ale w środku kręcenia aktor zmarł z powodu przedawkowania leków antydepresyjnych. I jego rola miała grać pierwsze przystojniak Hollywood Johnny Depp, Jude Law i Colin Farrell.

Istotą taśm jest to, że cyrk wędrowny nazw Parnasu nauczył się ożywić swoją wyobraźnię widzów. Chodzą w jego Imaginarium, i zaczyna widzieć swoje najgłębsze pragnienia. Parnassus – nie tylko czarodziejem, że jest nieśmiertelny. Jednak za dar lekarz musi zapłacić własnych dzieci. Jeśli nie przyjdzie szybko uchwycić pięciodniowym duszom diabła, ten Pan Nick zajmie tylko córkę Parnasa valentinu.

Oprócz Heath Ledger w filmie można dostrzec także, Christopher Plummer ( "12 małp"), Endryu Garfilda ( "The Social Network") i Verne Troyer ( "Faceci w czerni").

"Prestige"

Najlepsze filmy o magików i iluzjonistów, zdaniem wielu krytyków – jest to film Kristofera Nolana „Prestiż” i dramat Nila Bergera „Iluzjonista”.

"Prestige" obraz Nolan został wydany w 2006 roku i zebrane w ramach pierwszych gwiazd Hollywood: Kristiana Beyla, Scarlett Johansson, Hyu Dzhekmana i Maykla Keyna.

Jesteśmy w filmie jest około dwóch żonglerów – Złość i Borden, którzy początkowo byli przyjaciółmi, a nawet grał razem. Ale w trakcie jednego z Anger sztuczek zabił swoją żonę, a on obwinia swojego partnera. Od tego czasu dwie drogi rozeszły magów, i stały się gorliwych przeciwników. Endzher Borden i intrygi przeciw sobie nawzajem, ale im dalej idą w ich sprzeciwu mylić i mylące fabuła staje.

Podobnie jak cały obraz Nolana, „Prestige” został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, jak i publiczności. Amerykańska Akademia Filmowa nawet wystawiony obraz w „Oscar” w dwóch nominacjach. W kasie film zarobił prawie 110 mln $, z budżetem w wysokości 40 mln.

„Iluzjonista”

Filmy o magików i iluzjonistów podejmowane są rzadziej. Ale 2006 był bogaty w taki premierą. W tym samym czasie co „Prestige” w kinie światowym dramacie poszedł Nila Bergera „Iluzjonista” z Edwardem Nortonem w roli głównej.

„Iluzjonista” – to opowieść o niezwykłym człowieku, magika, który był w stanie oszukać wszystkich i wszystko w imię miłości do kobiety. Eduard Abramovitz był jeszcze chłopcem, kiedy spotkał księżnę Zofię. Pierwsze dzieci znajomych, a następnie hodowano i przeniknął do siebie lżejsze uczucie. Ale nikt nigdy nie pozwoliłby dziewczynę z rodziny szlacheckiej kumać z ubogimi. Edward musiał zniknąć z jego rodzinnego miasta.

Abramowitz pod nową nazwą powrócił do Wiednia, wiele lat później, gdy był już znanym artystą-mag. Odnajduje Sophie, który stał się oblubienicą tronu i stara się wykorzystywać swoją sztukę, aby odsłonić szlachetny złoczyńcę, aby oszukać policję i dostać kolejną szansę żyć z kobietą, którą kochał.

Obsada w filmie grany przez Edwarda Nortona ( „Fight Club”) i Dzhessika Bil ( „Prorok”).

"The Incredible Burt Uanderstonun"

W 2013 roku na ekranach również pokazał nowe filmy o magików i iluzjonistów. 2013 Lista lat obejmuje przede wszystkim obraz „iluzji oszustwa” i „Niewiarygodny Burt Wonderstone”.

„Niewiarygodny Burt Wonderstone” – komedia Dona Skardino poświęcony przygodach dwóch magów z Las Vegas. Uanderstoun Burt i Stiv Szary skonfrontować siebie, zdobywając miejsce w słońcu. Obsada pierwszych komików w Hollywood – Dzhim Kerri i Steve Kerrell. Więc nudzić podczas oglądania widzowi obraz nie musiał.

Ponadto, w folii polega Steve Buscemi ( "zbiornik Dogs") Dzheyms Gandolfini ( "W") i Sopranos Oliviya Uayld ( "efekt Lazarus").

Filmy o magików i iluzjonistów – liście 2014. „Iluzji oszustwa”

Głośne premiery w 2014 roku był obraz Lui Letere „iluzji oszustwa.” Filmy o magików i iluzjonistów ponieść, ale „iluzja oszustwa” – w szczególności. Taśma jest usuwany w gatunku thrillera i do ostatniej chwili widz nie bardzo rozumiem, co się dzieje na ekranie.

Znikąd, w Las Vegas, istnieją cztery iluzjonista, którzy organizują pompatyczny show. Tylko podczas koncertów „4 Horsemen” nie jest prawdziwy napad na bank i manipulacji na prawdziwe pieniądze. W całym kraju dla utalentowanych oszustów goni agenta FBI DILAN Pręty. Nikt nie wie, że Rhodes – przywódcą z „4 Horsemen” i głównego inicjatora wszystkich przestępstw.

Filmy o magików i iluzjonistów – wykaz 2015 r. „Focus”

„Iluzja zakłamania” wywołał nową falę zainteresowania filmowców sztuki cyrkowej oraz iluzji. Filmy o magików i iluzjonistów w 2015 roku wyszło na ekranach często, ale dokładnie jeden projekt godny uwagi: jest to obraz z Willem Smithem, zatytułowany „Focus”. I znowu w środku działki – oszustów. Ale tym razem sztuczek używają oszukać siebie. Kto wygra w tej walce – oszustem lub złodziejem Nikki Jess – będzie jasne pod koniec filmu.