791 Shares 7627 views

Lalka Winx Roxy ( "") – Earth Fairy

Animowana seria „Winx Club” jest bardzo popularny wśród dziewcząt w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To z przyjemnością nawet chłopcy oglądają. Ta fascynująca seria o przygodach sześciu wróżki dziewcząt uczęszczających czarownice szkolnych. Cartoon było bardzo kolorowe. Wydarzenia odbywają się w magicznym wymiarze Magix. Tam ciągle jest walka pomiędzy dobrem a złem.


Młode wróżki nauczyć się działać cuda. Oni regularnie mają do czynienia z siłami zła. Główną bohaterką chronić świat przed potworami i czarownic. Utworzenie klubu „Winx” Dziewczyny łączą siły i wiedzę do walki ze złem.

Stają się najlepszymi przyjaciółmi. Wróżki mają nie tylko magicznych zdolności, ale ich życie jest dalekie od bajki. Dziewczyny przeżywają frustrację, szczęśliwy, pomagać sobie nawzajem rady, i tak dalej.

Lalki „Winx”

Animowany serial o pięknych wróżek oglądanych przez miliony dzieci żyjących w różnych krajach. Każde wydanie wykazały bardzo wysokie oceny. Wkrótce zaczęły pojawiać się w sprzedaży produktów, stworzonych po kreskówki Winx Club. To jest inny kolorowanki, puzzle, naklejki, gry on-line, oraz, oczywiście, lalki „Czarodziejki Winx”. Asortyment towarów jest naprawdę imponująca.

Lalki „Winx” – to zabawki, które są replikami postacie z serialu animowanego Klub Winx. Teraz z ich ulubionych bohaterów można grać, wymyślić nową historię i iść na ekscytującą podróż.

Lalka Roxy ( "Winx")

Nie wiesz, co dać ukochaną córkę lub siostrzenicę? Świetnym rozwiązaniem byłoby lalka Roxie ( „Winx”). Fani serialu animowanego Klub Winx nie trzeba wyjaśniać, kim była. Ta lalka jest wykonana z pre-czarodziejki obrazu Roxy, ostatniej wróżki Ziemi. Ona nie tylko kocha zwierzęta, ale też wie, jak z nimi rozmawiać. Dlatego ta lalka pokochają dziewczyn, które kochają psy i koty. Młoda czarodziejka jest bardzo dzielny i odważny. Ona zawsze przychodzi z pomocą swoich przyjaciół i małego zwierzaka.

Roxy – urokliwy charakter z pięknym długie włosy i różowe. Ubrania ona preferuje sportowy styl. Jej ubrania dominują zielone i fioletowe kolory.

Opis Roxy Doll ( "Winx")

Jej głowa była spinning, a ciało można obracać w różnych kierunkach. To nie wszystko. Lalka Winx Roxy „z” jest również przeniesienie ramiona i nogi, które są zgięte. Dzięki temu można szybko i łatwo ukryć ją w nowym, pięknym stroje.

Roxy włosy długie, różowe. Są one łatwo się rozczesują. Można robić różne fryzury. Zazwyczaj w zestawie zawarte grzebień, lusterko i różne minizakolki. Należy odwołać się do młodych mody.

Skrzydełka z „Winx Roxy” w każdej chwili usunąć, a następnie nosić. Ale ona ma odłączaną buty.

Możliwość zmiany ubrania i lalki, aby jej fryzurę – wszystko to przyczynia się do rozwoju umiejętności motorycznych. W formie gry produkowane codziennych umiejętności opieki. Dziewczyny wyżywić swoje lalki, ubrania, grzebień, powiedz im historie i położyć do łóżka. Podczas tych gier rozwijać wyobraźnię i poczucie piękna.

Lalki z serii „Winx” – bardzo ciekawa zabawka, jasny, elegancki, podobnie jak ich wstępnych obrazów z filmu. W zestawie z nich są różne stroje, akcesoria i skrzydeł.

produktów licencjonowanych Winx mają ogromny popyt i popularność. Jest to trzeci najbardziej popularnych zabawek na świecie.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, co cechy i zalety Roxy ma lalkę „Winx”. Zdjęcie z koleżanek zostały również przedstawione w artykule. Leczyć dziecko kupując mu lalkę Winx.