759 Shares 4744 views

Kit elewacji: różnorodność gatunków

Dziś rynek prezentuje gamę materiałów budowlanych, większość osób, które nie są bezpośrednio związane z tego obszaru, nawet nie mają pojęcia o istnieniu niektórych z nich. Ten artykuł będzie zajmować się materiał wykończeniowy o nazwie Putty.

Nowoczesne producenci wytwarzają wiele rodzajów materiałów, z których każdy jest przeznaczony do użytku podczas określonego rodzaju pracy. W związku z tym istnieje pewna klasyfikacja. Rozważmy to w sposób bardziej szczegółowy.

fasada kit

Jak sama nazwa wskazuje, jest ona wykorzystywana do prac budowlanych na zewnątrz. Wykorzystywane do tworzenia gładką, ciągłą warstwę na powierzchni. Składa się on najczęściej obejmują różne napełniacze mineralne, plastyfikatory, mieszaniny cementu i wypełniacze. Z tego kit zewnątrz łatwo poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami uszkodzeń ścianek, takich jak pęknięcia, szwów i rozdrobnione ukryć drobne nierówności różnych materiałów budowlanych, takich jak gips, cegła, kamień i innych. Ponadto, taki materiał ma doskonałą odporność na wilgoć i wskaźniki mróz. Z tego powodu jest on powszechnie używany do zamrażarek dekoracja, wilgotne i nieogrzewanych pomieszczeniach.

W zależności od przeznaczenia i kategorii kit zewnątrz może składać się z różnych klejów, lakierów, kilku rodzajów mydła, gipsu, kredy i olej lniany. W związku z tym wyróżnić minerały, lateksu akrylowego, kleju, oleju i połączony kit.

Należy również zauważyć, że nawet w przypadku usterki uprzednio otynkowane ściany kit zewnętrzny pozwala na prace remontowe. Grubość warstwy nie jest wartością krytyczną tak nałożonej kompozycji nie Oderwij i ma wystarczająco wysoki wskaźnik plastyczności.

Jednym z gatunków o podobnym składzie mogą być traktowane jako wypełniacz do betonu. Składa się on z wielu substancji, w tym dodatki organiczne, cementu i niektórych wypełniaczy mineralnych. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom ma znaczący poziom przyczepności do powierzchni betonu, beton komórkowy i żelbetowych ścian. beton kit najczęściej dostarczane w postaci suchej. W celu dostosowania go do gotowy, tylko trzeba dodać podaną ilość wody i mieszać uzyskany roztwór.

Jednakże, jeśli trzeba wyrównać powierzchnię metalu, konwencjonalna struktura nie może zrobić tutaj. Przed członkiem uchwyt malowane lub odzyskać swoją poprzednią formę, musi być zastosowana do materiału warstwy wyrównującej. Dla takich celów jest idealny metalowa. Preparaty te są przeznaczone w szczególności do wygładzania nierówności wyrobów metalowych, maskowania różnych wad, napełnianie małych zadrapań i wióry. Ponadto, takie roztwory mają właściwości antykorozyjnych, które mogą chronić metalu niekorzystnych efektów.