835 Shares 9579 views

Nauka francuskiego szybko

Uczenie się języka obcego, w tym francuskim, oparty na badaniu czterech umiejętności językowych: mówienia, słuchania, czytania i ortografii.


Jeśli zaczniesz uczyć się języka od podstaw, to najlepiej, aby zapisać się   kursy francuskiego w Tiumeń lub w mieście, w domu i na własną rękę i powtarza badanie. Kursy pomogą Ci nauczyć się podstaw gramatyki, będą Państwo mieli okazję wysłuchać w języku francuskim, w celu poprawy umiejętności wymowy i praktykowania języka mówionego z innymi studentami w grupie.

Tylko codzienne zajęcia i trwałe będzie udany. 7 lub więcej godzin tygodniowo spędzony na zapamiętywanie słów, gramatyki, słuchania, mówienia i czytania zezwolenie po pewnym czasie czytania i rozumienia prostych tekstów w języku francuskim na poziomie elementarnym i porozumiewania się z rodzimymi użytkownikami języka.

W przerwach między klasami w kursach wymagane do studiowania w domu, nauczyć się słów, czytać na głos, wielokrotnie powtarzające się konstrukcje słowne i gramatycznych.

Stale uzupełniać swoje słownictwo, rzeczowniki lepiej zapamiętać wraz z artykułu, który wskazywać na płeć. Należy zwrócić szczególną uwagę na przyimków oraz czasowników potrzebnych do zarządzania nimi. Czasowniki nieregularne w języku francuskim są najczęściej stosowane, więc zapamiętać je we wszystkich czasach.

Aby poprawić jego wymowa jest pożądane, aby zarejestrować się na zajęcia z native speakerem, czyli nauczyciela-Francuza. Ale na początku badania najlepszego rosyjskiego nauczyciela, ponieważ będzie mógł do was w swoim ojczystym języku, aby wyjaśnić wszystkie niuanse trudności językowych i Francuzów.

Zdalne kursy online zapewni Ci wygodny harmonogramem, dzięki czemu można używać i je, ale dopiero po opanowaniu podstaw gramatyki.

Komunikacja z przyjaciółmi francuskojęzycznych jest tak samo przydatna, więc należy używać żadnych szans mieć takich przyjaciół.

Pamiętaj, aby wziąć udział w spotkaniach z święta zbliża się do nich francuski. Posłuchaj francuskiego radia, oglądanie filmów w języku francuskim. Lepsze oglądać filmy z napisami, będą one pomóc dowiedzieć się, że nie można zrozumieć, dopóki nie słuchać aktorów.

Immersion, więc język francuski bardzo dobrze stymuluje naukę języka francuskiego, poprawę wymowy, można szybko nauczyć się języka, jeśli dla wszystkich powyżej będą tak często, jak można przeczytać na głos książek francuskich, zawarły przyjaciela – Francuz drogą korespondencyjną, które będą w stanie ćwiczyć język pisany ,

Oczywiście, najlepszym sposobem, aby szybko nauczyć się francuskiego jest przenieść się do Francji, by tak rzec zanurzyć się w środowisku językowym. Ale nauka języka na własną rękę, można go również do opanowania, szczególnie jeśli masz skłonność do języków i masz wystarczająco dużo wytrwałości i ciężkiej pracy.