385 Shares 4435 views

Botox w czoło, dezaprobatą lub za mało!

Botox – jedno z osiągnięć współczesnej kosmetologii z powodzeniem stosowane do zwalczania zmian związanych z wiekiem skóry ludzkiej twarzy. Niezwykła popularność procedury ze względu na łatwość obsługi, szybkość działania leku, a także jego nieszkodliwości, minimalnej liczby przeciwwskazań i skutków ubocznych.


Botox to seria zastrzyków, stosowanych do miejsc, które wymagają korekty. Wprowadzenie rozprzestrzenianie się narkotyków „Botox” w czoło, kąciki jej ust, obszar w pobliżu kącikach oczu, tj. E. W miejscu, z zastrzeżeniem powstawania zmarszczek na twarzy. Wtrysk „Botox” odnoszą się do procedur medycznych, więc nie warto ryzykować w celu ratowania, odnosząc się do mistrzów z wątpliwej reputacji. Powierzyć manipulacje konieczne tylko wyspecjalizowane ośrodki, w których pracownicy służby medycznej, którzy posiadają odpowiednią licencję.

Wpływ leku jest to, że przy podawaniu zgodnie z blokuje skóry funkcjonowanie mięśni, zapobiegając w ten sposób ich spadek i, w konsekwencji, powstawanie zmarszczek. . Oznacza to, że jeśli wpiszesz „Botox” na czole, można jeszcze podnieść brew ze zdziwienia lub Zmruż oczy, ale nie zmarszczka może być utworzona w obszarze brwi, dzięki czemu twarz młodszego i jego ekspresja – mniej ponury.

Sama procedura jest wprowadzenie „Botox” zapewnia minimum niedogodności: jest bezbolesny, ponieważ wtrysk nakłada się specjalnym narzędziem, które zapewnia znieczulenie i zajmuje minimum czasu – około 10 minut, po których można przejść do normalnego trybu życia. Działanie „Botox” zaczyna się kilka dni po zabiegu (zwykle termin ten wynosi trzy do czternastu dniach), po którym lek z powodzeniem całkowicie wydalany, co wskazuje jej całkowitą nieszkodliwość.

Największym ryzykiem przy użyciu tego narzędzia do korekcji zmarszczek jest psychiczne uzależnienie od magicznego efektu leku, który nie jest więc zaskakujące, bo to miły pobyt wiecznie młody i piękny.

Wpływ leku trwa przez 3-6 miesięcy. Czas jego trwania jest indywidualny dla każdej osoby i zależy od właściwości skóry i organizmu jako całości. Na zakończenie procedury mogą się powtarzać. Powtarzające częste stosowanie zabiegu przyczynia się do generowania zwyczaj nie używać problematyczne części powierzchni, która sama w sobie jest skutecznym sposobem pozbywania się zmarszczek.

Botox koszt jest stosunkowo niski, a zatem nie może służyć jako powód nie stosując procedurę. Jej wielkość zależy od liczby wstrzyknięć wymagana, która zmienia się w zależności od powierzchni, która ma być leczona. Na przykład, podczas przetwarzania podaje się zmarszczek między brwi „BOTOX” głowa jest w ilości około 15 iniekcji.

Więc jeśli nie może podjąć decyzję, rozważyć wszystkie „za” i „przeciw” i zastanowić się, czy chcesz zmienić swoje życie?

Ze względu na powszechne wprowadzenie procedur wtryskowych „Botox”, komentarze na temat tej procedury, tylko pozytywne. Jako przykład, jeden z nich:

„I nie były w stanie podjąć decyzję w sprawie wprowadzenia” Botox”, ale był bardzo zaniepokojony faktem, że moja twarz nagle zaczął wyglądać starszy zdałem sobie sprawę, że główną przyczyną tych zmian. – Pionowe zmarszczki środku czoła, bo zrobiłem zmarszczki z powodu słabej widok. po przeczytaniu wiele informacji, nadal podejmowane i realizowane „Botox” na czole. i nie żałuję! nie tylko w to nie wierzę, jestem szczęśliwy! Moje życie zmieniło się z powodu niektórych zmarszczek! to wytłumaczyć faktem, że mój twarz zaczęła szukać nie tylko atrakcyjne, ale również bardziej przyjazny. "