569 Shares 7743 views

Dom w stylu angielskim: Cechy zewnętrzne projektowania i wystroju wnętrz

W angielskim stylu klasycznym nie fantazja technologiczny, celowe elegancja, ekstrawagancja i ostentacji. Anglik potrzebuje domu, aby nie wykazywać ich sytuacji finansowej, i do odpoczynku i relaksu, komfortu i czystości. Być może te proste wymagania i wyjaśnia popularność takich „klasyczny angielski cut” domów budowanych zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą.

Dom w stylu angielskim

Jest rzeczą naturalną, że nowoczesne domy są nieco różni się od swoich poprzedników. Wpływ na sposób życia współczesnego społeczeństwa, zmieniając poziom komfortu wymagania dotyczące mieszkań, pojawił się także i nowe materiały budowlane. Jednak wszystkie niuanse, ponieważ podstawowe zasady pozostają takie same jak przed wiekami.

Wcześniej domy wiktoriańskiej Anglii były bardziej zwarta niż jest teraz. W środkowej części domu był salon i ogromne schody na drugie piętro. Dziś tej wielkości pokój zmniejszona w jak największym stopniu. Jednakże, przedpokój i schody wciąż jest pierwszą rzeczą, którą widzi zalogowany. Wraz ze spadkiem poszczególnych pomieszczeń, reszta domu wzrosła. Wcześniej pokoje znajdują się na drugim piętrze, były tak małe, że ledwo pasuje do łóżka i jakieś meble pod ubraniem. Dziś dom w stylu angielskim z przestronnych i dużych sypialni. I zwiększył wysokość sufitu. W salonie stał się oddzielnym pokojem relaksacyjnym, a jeśli wcześniej znajdował się tylko na pierwszym piętrze, ale dzisiaj można znaleźć planowania, gdzie to jest na szczycie.
To było typowe dla stylu patio i oranżerii angielskim, gdzie można usiąść z filiżanką herbaty i książką w dłoniach.

Projektowanie wnętrz w stylu angielskim

Ten styl jest dość eklektyczny, ponieważ spadł pod wpływem dwóch epok: gregoriański i wiktoriańskiej. Odpowiada on takich cech jak okazałości proporcji i symetrii. Tak jak poprzednio, i teraz, ściany są pomalowane w jednym kolorze. Wcześniej jego wybór zależy od pokoju wyszedł z której strony świata. W preferencji południowe obszary wymagające kolory takie jak zielony lub błękitu, w północnej używane złota i różowych odcieniach.

Ściany usunięto jedną z głównych ról w stylu angielskim. Robią się ciężkie teksturowanej tapetę w połączeniu z powłoką z drewna. Ozdobić je z listwy, pilastry i listwy ozdobne. Ten styl jest odpowiednie podłogi z naturalnego drewna. To może być podłogową lub podłogi, a obecność dywanów musi! Jak podłogi, łazienki i przedpokoju płytki kuchenne używane.
Dom w stylu angielskim charakteryzuje się dużą liczbą dekoracji tekstylnych: Zasłony, firany, lambrekiny, obrusy, poduszki sofa i okładów. Dodatki powinny być wykonane z kryształu, zdjęcia są wyświetlane na starym złocenia, wszystkie lampy są przystosowane do stworzenia komfortowej atmosfery.

Dom w stylu angielskim: zdjęcia

Nawet złożone zdjęcia nie może przekazać urok domów w stylu wiktoriańskim, są tak niesamowite i piękne. Ten styl – wielki projekt domu na wsi, i to będzie właściwe w mieszkaniu miasta.