397 Shares 7105 views

Konwersja: Jak przekonwertować MP3 do WAV i vice versa

Jak przekonwertować mp3 do wav, lub odwrotnie? Ludzkość stara się tworzyć bardziej lub mniej doskonałe standardy, ale w końcu to często prowadzi do zwiększonej konkurencji. Oraz w dziedzinie komputerowego – istnieje wiele możliwości, które są stosowane równolegle, co komplikuje życie. Częściowo rozwiązuje ten problem przez przekształcenie danych w pożądanym formacie. Od mp3 do wav konwertować?

informacje ogólne

Konwertując zrozumieć transkodowanie plików do innych formatów, aby móc zapoznać się z odpowiednimi programami. Takie zjawisko powstało ze względu na fakt, że istnieje wiele sposobów prezentowania informacji. Cechą jest to, że w zależności od procesu zaangażowanych w formatach dane mogą zostać utracone. Istnieje wiele sposobów i możliwości dla tego zadania. Oprogramowanie, które zajmuje się tym, co do zasady, nie może tylko pomóc w jaki sposób przekonwertować plik mp3 do wav, ale również rozwiązać inne problemy. Należy zauważyć, że mogą być wolne. Znaczące różnice w jakości pracy nie są one przestrzegane. Ale płatnych programów zwykle są komplety złożone, które w dodatku do pracy z nagrania audio mieć więcej dodatkową szeroką funkcjonalność poza zakres tego artykułu. Pozwól nam o konkretnych zastosowaniach, konwertery, porozmawiamy.

WinLAME

Ten wolny interfejs programu, który jest urządzony w stylu mistrza. To pozwala zakodować krok po kroku rekord i bez doświadczenia zawodowego. Oprócz odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób przekonwertować mp3 do wav, to pomoże nawet z takich kierunkach:

  1. Obsługuje formaty AAC, FLAC, Ogg Vorbis, VOC, WMA, WAV, AIFF.
  2. Może przeprowadzać przetwarzanie wsadowe plików.
  3. To pomaga uzyskać rekord z dysku CD.
  4. Dzięki ustawień kodowania, można pracować na szybkość i jakość konwersji plików i, jeśli trzeba, aby zaznaczyć końcową objętość instrumentu muzycznego.
  5. Użyj optymalnych algorytmów, które pozwalają dobrze obsłużyć nagrywanie.

Free Studio

Posiada pakiet multimedialny. W nim, istnieje 41 aplikacji. Ale interesuje nas w ramach kwestii jak przerobić mp3 na wav, to tylko jeden z nich: swobodnego Audio Converter. Ta aplikacja może być bezproblemowo ponownie zakodować szeroką gamę formatów audio. Ponadto program obsługuje tryb przekształcenia partii i ma wbudowany ustawień, jak również edytor do zmiany już ustawione parametry. Pozwala nam to uzyskać bardziej dokładny wynik może być (bit rate i tak dalej. N.).