133 Shares 8662 views

MTZ 320: charakterystyka i opis, części zamienne, ceny i recenzje

„Białoruś-320” to uniwersalny sprzęt kultywator koła. Ze względu na małe rozmiary oraz możliwość zastosowania w różnych obszarach tej jednostki był w stanie zdobyć sporą popularność i popyt. MTZ-320 w rankingu klasy trakcji 0,6 i zdolne do wykonywania prac, które wymagają niskiej mocy. W wersji podstawowej wzorze 4 przez koła 4, a czołową osi.


Dostępne ciągnik w Mińsku Fabryka Traktorów. Urządzenie jest często używany w gospodarkach miejskich i wiejskich, ponieważ zakres zadań, który pozwala na wykonanie tej techniki jest bardzo szeroka.

aplikacja

Zastosuj ten wszechstronny ciągnik:

  • do prac rolnych (przedsiewne, uprawianej, zbieranie i siewem roślin i sadzenie roślin korzeniowych);
  • do ciągnięcia ciężki sprzęt;
  • leśnictwa;
  • w paszy dla zwierząt (, zbiorów i innych miejsc pracy);
  • w miejskich przedsiębiorstw użyteczności publicznej;
  • budownictwo (w trakcie transportu, maszyn, czyszczenia budowach, jako spychacz lub równiarka).

Ze względu na duży zakres sprzętu, który jest kompatybilny z ciągnika, wyposażonego w dodatkowe funkcje. W ten sposób, za pomocą dodatkowych urządzeń może wykonywać absolutnie żadnej pracy. Zakres „Białoruś-320” jest ograniczona tylko przez jego pojemności i wydajności.

Do pracy w małych przestrzeniach, gdzie niewygodne w użyciu ciężkiego sprzętu, mini ciągniki MTZ-320 jest idealna, ponieważ ten model jest bardzo zwinny i zwrotny. Ponadto, „Białoruś-320” porusza się dość szybko.

Ze względu na dobry system hydrauliczny, który wcześniej potwierdzona ich najwyższą jakość i lepsze wyposażenie maszyna zapewnia wyższą wydajność. W tym przypadku ciągnik jest w stanie wymieniasz ciężki sprzęt, wykonując swoje funkcje w gospodarstwach hodowlanych i ziemiańskich.

Model ten różni się od analogicznego sztuki kilka unikalnych funkcji. Zatem, jej siła ciągnąca wywierana jest równa około 6 kN, a jej wymiary znacznie mniej energii jak wymiary urządzeń.

parametry techniczne

  • Model 3100 mm, długości 2150 mm wysokości i 1150 mm szerokości. W związku z tym mini-ciągników mogą być używane nawet w obiektach produkcyjnych i szklarniach.
  • „Ukraina-320” ma wzdłużną podstawowy składnik 1700 mm, podczas gdy ciśnienie podłoża nie więcej niż 320 kPa.
  • Ciężar ciągnik 1720 kilogramów, jego ładowność – 1100 kg.
  • Model ten prześwit 320 mm, a minimalny promień obrotu 3700 mm.

Zakończono modelu motom 33,5 KM, w którym zużycie paliwa w 316 g / kWh. Pojemność zbiornika paliwa MTZ-320 – 32 litrów paliwa, co zapewnia długi czas eksploatacji urządzeń.

silnik

Model ten jest wyposażony w trzy-cylindrowym czterosuwowym silnikiem wysokoprężnym o mocy turbo. To LDW 1503 NR przez Lombardini. Moc silnika 7,12 litra wynosi 36 litrów. a., że absolutnie nie ogranicza funkcjonalności mini ciągnika. Silnik ma maksymalny moment obrotowy o wartości 97 Nm. MTZ-320, których cena jest łatwo dostępne, zgodnie z przepisami parametrów emisji szkodliwych substancji.

urządzenie

Ciągnik jest wyposażony w 8-biegową manualną skrzynią biegów i ma dzielnik. Również w technice zapewnia 2-biegowa tylny WOM. Przyspieszenie do przodu – do 25 km / h, z powrotem – do 13 km / h. Ze względu na wysokie parametry prędkości, model może być stosowany jako holownik.

MTZ wyposażony jest wiodącą oś przednią, która ma różnicowy o ograniczonym poślizgu, ze względu na to, co czuje się pewny siebie na mokrym i grząskim gruncie.

Siła hydrauliczna dostarczane przez system jednostkowej 750 kG. W tym modelu można zainstalować załączników, pakuły i semi-zamontowany sprzęt produkcji krajowej i zagranicznej. Model ten może doskonale współpracować z kultywatory, kosiarki, pługi śnieżne, buldożerów, sprzętu do kopania i pługi. To znacznie poszerza zakres stosowania mini ciągnika i zapewnia znacznie więcej możliwości. Tak więc, z pomocą MTP można wykonać niemal każdą pracę nad własnym gospodarstwo, rolnictwa, aw każdej porze roku i pogody.

MTZ- 320: Opinie

Mini ciągnik, według opinii, pokazuje dobre wyniki w pracy, w tym samym czasie w celu utrzymania go nie ma absolutnie wybredni. Jednostki i szyi, które są przeznaczone do dodawania i usług niezbędnych płynów zamienne, znajdują się w dostępnych miejscach.

Mini ciągnik przystosowany do użycia w różnych warunkach klimatycznych. Technika czuje się świetnie w różnych temperaturach.

W tym modelu, stworzył doskonałe warunki dla kierowcy. Urządzenie jest wyposażone w nowoczesne kabiny bezpieczeństwa, co jest odmienne systemy hałasu i wibracji, skuteczna wentylacja, szkło pochłaniające ciepło i ogrzewanie. Prawidłowe rozmieszczenie okien zapewnia pełną widoczność we wszystkich kierunkach i operator kontroli komfortu. Szyberdach jest, kierowca może również otworzyć boczne i tylne szyby. Wycieraczka elektryczna. Kabina wykonana jest w świetle obecnego stanu bezpieczeństwa i standardów środowiskowych. Zapewnia miejsce na montaż gaśnic i apteczek.

MTZ 320: Cena

Nowy MTZ, mimo swojej wszechstronności, jest on oferowany w bardzo przystępnej cenie. Model można kupić za 430-550 tysięcy rubli. Koszt mini ciągnika może się różnić w zależności od wyposażenia technicznego maszyny – bardziej zaawansowanych funkcji, tym wyższa cena. MTZ-320 Części zamienne i wymagają niskich kosztów.

Zaleca się, aby zapytać o swój sprzęt przed zakupem ciągnika. Oprócz podstawowego zestawu funkcji, producent oferuje możliwość zatrudnienia na życzenie kupującego. Mogą one obejmować: urządzenie do haka z obciążników przednich, przedni WOM, przedni podnośnik i dyszel. Dodatkowo, można ustawić siłownik hamulcowy przyczepy.

analogi

Wśród analogów MTZ-320 odnosi się ciągnik T-25. Ale MT ma większą funkcjonalność i niezawodność. Ponadto, istnieje wiele odpowiedników zagranicznych robione. Jest to przede wszystkim, model Xingtai.