871 Shares 9010 views

Zielony Pająk. Jakie zielone pająki tam?

Na świecie istnieje ponad 40.000 gatunków pająków. Są powszechne w prawie wszystkich zakątkach naszej planety. Zielony pająk – nieformalna nazwa rodzajowa dla pająka z charakterystycznym kolorze. Co to jest? Dowiadujemy się o tym następnego.


Zielony Pająk: fotografie, gatunek

Wbrew powszechnemu przekonaniu, „vosmilapye” nie są owady. Są one uważane za dalekich krewnych krabów i połączone w jednej klasy pajęczaków. rozprzestrzeniać się one wszędzie, nawet w wodzie. Pająki nie mieszkają tylko w obszarach, które są pokryte lodem przez cały rok.

Mają zupełnie inny kolor, w zależności od środowiska. Pomaga to w celu ukrycia się podczas polowania. W swoim arsenale są żółty, biały, brązowy, czarny i inne kolory. Zielony pająk – typowy mieszkaniec trawy i runa leśnego. To doskonale wtapia się w tło i stać się niewidzialnym wrogom i drapieżny.

Zielony to największe podgatunek skoki pająk. Polują w ciągu dnia i przenieść się skokowo. Spełniają konie mogą być w tropikach Nowej Gwinei i Australii Zachodniej. Podobnie ubarwienie ma jeden typ pogońcowate, australijskiej stoczni-web Pająk, jak również niektóre pająki kraby. Ostatnie ruchy na boki, dlatego są one nazywane „bokohodami”.

Spachacz zielonawy

Ten zielony pająk w Rosji jest powszechne, szczególnie na Syberii i na Dalekim Wschodzie. Obszar obejmuje całą Palearktyce (region biogeograficzny, która obejmuje Europę, Azja, Afryka Północna). Ich jad jest zbyt słaby, więc nie są niebezpieczne dla ludzi.

Mikromata podobny do pogońcowate. To nie buduje łapania sieci z sieci, ale woli żyć na polowanie. Przyszłość żywności ona czeka, ukryty za źdźbło trawy lub gałęzi. Potem łapie ostry skok. O jak zielony pająk zachowuje się podczas kopulacji, samica skoków i unieruchomienie uchwycenie jej szczękę.

Na szczycie ich kolor jasna zieleń, jasnozielony i brzucha. U kobiet, znajduje się mała ciemna plamka w diament. Mężczyźni są godne czerwone i żółte paski na ciele. Wielkość pająki – od 1 do 1,5 cm. Oczy krążyły z białymi włoskami. Dorośli mikromaty nastąpić latem i wczesną jesienią.

Spider-kłus

Kolejny zielony pająk – kłus. Większość członków rodziny są mniej prowokacyjny kolor, malowane w kolorze szarym lub brązowym. Wolą obszary tropikalne, chociaż żyją niemal wszędzie.

Zielone członkowie rodziny mają jasny kolor. Ich nogi są pokryte wielu małych włosków, a kończy się z trzema pazurami. Korpus zwęża się nieznacznie z tyłu, pokryte paskami czerwonych w dwóch rzędach. Na nogach mogą być czarne kropki.

Pająki nie budują pajęczyny, polowanie na zdobycz, ukrywa się w kwiat lub miodu w trawie. Szybko i sprawnie przeniesione przez długie skoki, za który otrzymał swoją nazwę. Ich cechą jest strzelanie truciznę że natryskiem w czasach zagrożenia.

Żyjących przedstawicieli tego gatunku jest nie więcej niż rok. Żywią się owadami, ale może polować na ptaki. Dla człowieka pająka lynx ugryzienie nie jest śmiertelne, jest równoważne w siłę na pszczołę.