443 Shares 8449 views

Pieluchy, suwaki, slip, kamizelki dla noworodka – zbierać posag dla dziecka

Położony w przyjemnej czekania, kobieta może przekazać trochę czasu, zbierając posag dla dziecka. Poślizgu, suwaki, bodykit, pieluszka kamizelkę dla noworodka – co jeszcze powinno być zawarte w liście najbardziej potrzebne? Lista zależy od wielu czynników.


Rzeczy dla niemowląt

Zbieranie posag dla dziecka, przyszła mama musi budować swoją listę na „trzech filarów” – komfort, naturalne tkaniny i komfortu.

Pierwszy na liście mówców dla noworodka kamizelki. Nie myśl, że odziedziczone po przodkach przedmiotu szafę dzieci nie ma znaczenia. Wręcz przeciwnie, w pierwszych tygodniach życia kamizelka jest dla noworodka będzie najbardziej ubrać ciuch. Wynika to z faktu, że jest to bardzo łatwe do ubierania dziecka, gdy dziecko jest bardzo przyjemna w dotyku.

Ale podkoszulek dziecka i musi wybrać prawidłowo. Większość z nich ma standardową formę koszule z długimi rękawami, przednie pasy, które pokrywają blisko do klatki piersiowej dziecka. Przy zakupie wybór powinien mieszkać na tych modeli, które pozwalają nam naprawić paski na guziki, guziki lub koronek. Ponadto, ich preferencji jest dać opcje bawełny. Taka kamizelka dla noworodka zapewni mu doskonałą wymianę ciepła i przyjemny kontakt ze skórą.

Aby kamizelka powinna podnieść i suwaki. Powinny one również być wykonane z bawełny lub flaneli. W tym przypadku, najlepszym rozwiązaniem byłoby takie, które są stałe w pasie o szerokości dzianiny elastyczne.

Pod suwakami, można podnieść i bodykit. Ten ciuch jest idealny dla dziecka tylko wtedy, gdy jest ona wykonana z naturalnego materiału, a jeśli ma szeroką szyjkę, jest ustalona na spusty. Dziecko opcje bodykit zniżki, które są w raspashonok formie.

Lista powinna również zawierać wpadka mężczyzn. W rzeczywistości, jest to idealne połączenie kamizelki i suwaki, ale skutecznie chronić ciało dziecka przez obnażając. Nawiasem mówiąc, kamizelka dla noworodka może mówić w tym przypadku rodzaj bielizny, jeśli zbiór jest tworzony dla dziecka zimowym.

Uzupełnia podstawową listę kapelusz lub czapkę. Jeżeli pokrywa zostanie wybrana, musi ona być wykonana z bawełnianej koszulce, a jeśli najlepsza tkanina maski wystaje bawełny lub rower.

Warto zauważyć, że w zależności od gdy dziecko urodziło się, został dodany do listy kołdra pokrywy, ciepłym kapelusz, kombinezony. Wszystkie rzeczy niezbędne do wyboru w kategorii wzrostu 0-3 miesięcy.

Akcesoria dla niemowląt rządowy

Nie tylko odzież jest ważna dla dziecka w ciągu pierwszych kilku tygodni. Do listy niezbędnych zakupów mają być dodane i niektórych akcesoriów dla niemowląt. Są to elementy dla ochrony i komfortu przedmiotów, w tym higieny.

Pierwsza grupa zawiera minimalny zestaw, aby zapewnić opiekę higieniczną, a mianowicie, pieluchy, chusteczki, pieluchy jednorazowe i wielokrotnego użytku, apteczka, zioła do kąpieli i dla niej.

Druga grupa jest związana z zapewnieniem wygodnego spania: łóżko, materac, poduszka wsparcia, pościel i poduszki ortopedyczne.

Trzecia grupa zawiera środki do ochrony i łagodzeniu niemowląt: rękawice – Scratchy, skarpety, trzewiki, jonizator smoczka.

Powyższe zalecenia dotyczące sporządzania wykazu posag są uniwersalne i może zostać przedłużony w zależności od potrzeb matki i jej dziecka.