622 Shares 2892 views

Właściwa narty – klucz do braku urazów

Sprzęt narciarski narty – naprawdę nie rocket science, więc można opanować je w stosunkowo krótkim czasie. Głównym zadaniem dla początkujących – aby pozbyć się różnych systemów, gdyż omylny i może spaść nawet specjalistów, nikt nie jest wyjątkiem. Ponadto, w górach są tylko pozytywne emocje, ale także dla emocji, więc warto zwrócić uwagę na małych błędów, które mogą wystąpić zwłaszcza absolutnie wszystkich, nie tylko nowo przybyłych. Dlatego narty początek powinien być zadowolony.


Tak więc, jeśli masz już niezbędny sprzęt i narty, nie należy spieszyć się i od razu wspiął się na torze dla początkujących, przetestować własne siły. Narciarstwo nie toleruje pośpiech, to będzie konieczne. Na początek przed rozpoczęciem rozgrzewki jest konieczne, jeśli chcesz, aby Twój organizm był posłuszny asystent podczas opadania. Ważne jest, aby zrobić trochę ćwiczeń na mięśnie ramion i nóg, tak, że nie wydaje się drewniany. Warto również lekko rozciągnąć mięśnie ud i nóg, zrobić kilka ćwiczeń dla stawów rąk i stóp. Po tym, nachet ciała słuchać dużo lepiej. Na początek lepiej jest spróbować jazdy na nartach na płaskiej części lub równinie, wtedy można spróbować przesunąć w dół i nauczyć się skutecznie spadać.

Tak, to prawda, zanim nauczysz się jeździć, ważne jest, aby nauczyć się spadać, to uzasadnione będzie wolny od urazów. Najważniejszą rzeczą w upadku – jest terminowe przystanek niekontrolowany ruch w dół stoku. Dlatego też, jeśli narty kończy się uczucie, że jesteś o spadać, to najlepiej, aby wylądować na własną rękę. Podobna metoda jest najbezpieczniejsza jesieni. Najważniejszą rzeczą – mięśnie są jednocześnie zrelaksowany. Jeśli są one w napięciu, a następnie odjechał stąd nie działa, zwłaszcza jeśli już spadły, to nachylenie jest lepiej iść w dół głowę, tak będzie bezpieczniej. Nieco później można rozpocząć, aby zatrzymać jego ruch, nie rozpaczaj, jeśli nie dostać to zrobić tylko raz. Im częściej będą musiały spaść, tym szybciej będzie można nauczyć się wykonywać wszystkie czynności prawidłowo, a na nartach będzie dla was trochę sprawdzian męstwa.

Następnie trzeba nauczyć się właściwej postawy dla narciarza. Barku, kolana i stopy powinny znajdować się na tej samej linii pionowej, jeżeli obudowa jest przemieszczana, jest prawdopodobne, aby spadek lub uraz. Aby nie popełnić błąd, można wyobrazić sobie, że jesteś na pięcie kaktusa i to jest niemożliwe, aby usiąść. Stopy powinny być w pozycji zgiętej, ale cały stojak nie przesuwa się do tyłu i łokcie lekko dotknąć ciała. Przepis ten powinien pamiętać, od czasu do czasu, aby ćwiczyć nawet w domu, aby zachować swoje ręce w prawidłowej pozycji.

Gdy podstawy są opanowane do perfekcji można spróbować jazdy na swój własny sposób, rozwijając własną technikę ruchów. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że jednym z najpiękniejszych i prawie zapomnianej techniki – jazdy na nartach. Zasada tu jest taki sam jak na łyżwach, a jedyna różnica jest w sprzęt i terenu. Piękne i gładkie ruchy, piruety w powietrzu jest tak fascynujące, że wydaje się, że nie ma śniegu i narty pod stopami, a gładka powierzchnia podłogi w sali balowej. Podobna taniec na pokrywie śnieżnej wymaga długiego przygotowania i ostrzenie umiejętności, jednak wszystko zaczyna się od małych rzeczy.