343 Shares 2353 views

Gdzie można odpocząć w Rosji w okresie letnim? Morze Azowskie (Rosja) – gdzie reszta?

Kilka dni pozostało przed rozpoczęciem lata, a umysły wielu z nas już pełen myśli o reszcie. Ktoś musi myśleć z wyprzedzeniem planować swoje wakacje, podczas gdy inne są dopiero teraz wyznała, że ma przyjść nadszedł czas na plaże, strojach kąpielowych i spacery. Niestety, nie każdy ma możliwość pojechać gdzieś za granicą, a ktoś to jest całkiem zadowolony i dawania. Jednak czasami zapominamy, że nasza ojczyzna jest ogromna, i tych, którzy są zaznajomieni z geografii, nie powinno być żadnych wątpliwości, gdzie odpocząć w Rosji w okresie letnim. Ale konieczne jest wszystko jedno rozważyć ten temat bardziej szczegółowo.


Plaże, morze i piasek

Wielu mieszkańców centralnych regionach śnie przynajmniej raz w podróż życia na morzu, odpocząć na plaży i opalać lazur. Wszystko Rosjanie mają wiele możliwości, aby uzyskać dokładnie to, co chcą, bez formalności, aby pomóc w uzyskaniu wizy. Najbardziej znanym z naszych plaż znajdują się w Anapa, Gelendzhik, Soczi i Tuapse. Oczywiście, ośrodek Soczi nie mogą być przypisane do opcji opłacalny, ponieważ olimpiada uczynił i pozostawił znaczące zmiany, ale reszta ośrodków są bardzo przystępne dla wszystkich miłośników wypoczynku nad morzem. W Rosji, a mianowicie w regionie Krasnodar, preferowane przez turystów są Gelendzhik i Tuapse.

Funkcje, zalety i wady

Dostać się tam w każdym razie trzeba będzie jej przebieg, to nie jest trudne, ponieważ podróż w kraju mają. Ale szukaj i domy księga gości, domków letniskowych i pokoje w sektorze prywatnym mogą w pełni zaufać biuro podróży, za opłatą, można również zabezpieczyć spotkanie samochodu. Być może tylko żenujący moment – to jest nasza idea rosyjskiego plaża i ośrodek jako całość. Wiele oddają się spędzić wakacje w samej Rosji tylko dlatego, że wciąż wierzę, że nie ma usługi, a plaże są brudne. Nie wszystko jest dobrze, więc nie należy się martwić, ponieważ Morza Czarnego znajdują się nowoczesne hotele blisko morza, doskonała obsługa i przytulny hotel. Korzyści obejmują względną taniość wycieczkę do ośrodka; w zależności od wyboru obudowy cała podróż będzie kosztować od 8 do 20 tysięcy rubli. Teraz, gdy wiesz, gdzie można zrelaksować się w lecie.

Na fali

Wszyscy jesteśmy różni, a nie wszystko jak bierne leżenie na plaży w słońcu. Co o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek? tam jest miejsce dla tych, którzy w Rosji. Na przykład, w Anapa – mianowicie na centralnej plaży – znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie, od narciarstwa wodnego na windsurfing i kitesurfing newfangled. Na tym stadionie ma długie zawody wodne, ale również dla fanów zawsze jest miejsce. Następnie są niektóre stacje gdzie doświadczeni instruktorzy uczą, podstawowe techniki sportów wodnych. Że warto to miejsce , gdzie spoczywają w Rosji w okresie letnim, a nie tylko ładne, ale również zabawa.

Ale nie tylko Anapa można zadowolić turystów takie rozrywki, znajduje się miasto o nazwie Yeisk, położone nad brzegiem Morza Azowskiego. Athletic Club, nosi tytuł „interesującą wodach lato”, oferuje windsurfing, wspinaczka i wiele innych niekonwencjonalnych sportów. Jedyną wadą tego miejsca – jest to granica wieku, dzieci do lat 14 nie mogą tam pojechać. Zatem, aktywny wypoczynek mogą cię uszczęśliwić i Azowskiego Morza. Rosja, gdzie można zrelaksować się na wiele sposobów, jest ogromny i ogromne, więc każdy znajdzie odpoczynek dla duszy.

Romantyczne wędrówki

W uzupełnieniu do reszty morza, nasz kraj ma do zaoferowania i wiele innych rodzajów przyjemny letni rozrywką. Na przykład, są jeszcze wolne miejsca nietknięte przez cywilizację, że idealnie nadają się do uprawiania turystyki pieszej. I kampanie są różne. Może to być klasyczny wakacje w namiotach przy ognisku piosenek, można też wybrać coś bardziej interesującego. Republika Karelii słynie z rzek górskich, a to oznacza, że zawsze jest możliwe do zrobienia w regionie rafting, czyli zejście z rzeki w kajaków i pontonów. Wiele biur podróży organizuje takie imprezy, ale aby dostać się do miejsca, trzeba zebrać samodzielnie.

Jezioro Bajkał

Miejsca, gdzie można dobrze wypocząć, w Rosji dużo, ale jeśli jesteś miłośnikiem długie spacery w lesie i koneserem pięknej naturalnej scenerii, a następnie należy udać się do Bajkału. Jeśli wybór jest masz problemy, to chcesz i to, i to, biuro podróży może zaoferować łączną trasę, która obejmie również rafting i campingu i na rowerze, a nawet wspinaczki górskiej. Nie zapominaj, że istnieje inna gra, która jest dostępna dla mieszkańców Rosja jaskiń. Tylko w regionie Irkucka znajduje się co najmniej 200 jaskiń, które tylko czekają na odkrycie.

Rzeki i rejsy

Volga, Jenisej, Irtysz, Ob, Lena – jest to jeden z najbardziej znanych rosyjskich rzek, jest to dla nich idą co rejsy wiosnę. Co może być piękniejszego niż spacerów na łodzi, podczas których wiele jest do zobaczenia i do robienia zdjęć na różnych środowisk. Ten rodzaj wypoczynku jest odpowiedni dla emerytów i rodzin z dziećmi, którzy zastanawiają się, gdzie reszta w Rosji w okresie letnim. Najbardziej popularna trasa podróż z Saratowa do Wołgograd, trwa 3 dni i pozostawia dużo wrażeń za niewielką cenę. I jak widzisz ideę wszystkich „perła” na wybrzeżu Morza Czarnego, ponieważ istnieje rejsy? Można cieszyć się pięknymi widokami Odessa, Sewastopol, Ałuszta i Jałcie, odwiedź letnia rezydencja królewska. Można użyć rejs jako sposób dostać się do miejsca, w którym do wypoczynku w okresie letnim. Na Krymie, na przykład, wiele nadmorskich miast, słyną z urody. Ponadto, zazwyczaj cena obejmuje wycieczkę, z której dowiesz się wiele nowego i ciekawego.

Snowboard w lecie?

To nie jest fikcja, aw rzeczywistości w naszym kraju istnieją obszary, gdzie śnieg nie topi się przez cały rok. Weźmy, na przykład, najwyższy szczyt Rosji – Elbrus. To odnosi się do Wielkiego Kaukazu górski i ma wysokość 5642 metrów. Tutaj, na wysokości 3800 metrów, znajduje się stacja Gara-bashi, gdzie każdego lata będzie do miłośników snowboardu. Średnio taki urlop będzie kosztować 10-15 tysięcy rubli na tydzień.

Ktoś w zimie idzie się opalać na plaży, więc dlaczego nie zrobić odwrotnie? Wystarczy wyobrazić sobie, co z widokami z tej wysokości. Jeśli nie wiesz, jak jeździć, zawsze są instruktorzy, którzy będą uczyć się podstaw. I nie sądzę, że niewielu turystów tu, nawet jeśli nie jest Morze Azowskie. Rosja, gdzie latem można odpocząć, nawet podczas jazdy na nartach, jest ogromna, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

schroniska

Jeśli nie chcesz iść daleko lub święto ograniczona do kilku dni, to najlepszy wybór dla Ciebie spocznie na kempingu. Ponadto, jest to opcja dość oszczędny, ale to wszystko zależy od lokalizacji. Z reguły im osiedlenie się na brzegach rzek i jezior i tam od czasów radzieckich. Ale nie martw się, jak dotąd w większości są w dobrym stanie i mają wszystkie niezbędne udogodnienia. To jest świetnym rozwiązaniem, jeśli wciąż myśli gdzie spocząć w Rosji w okresie letnim. Kąpiel w stawie, długie leśne spacery, wędkowanie, jazda konna i pływanie łódką, zbieranie jagód i grzybów, piosenek przy ognisku i grillu – to tylko niewielka część tego, co można zaoferować ośrodek turystyczny. Wszystko to jest dodatek do świeżego powietrza i nieopisanych krajobrazów. Najbardziej popularne rekreacji można znaleźć na przedmieściach oraz w rejonie Wołgi, szczególnie wiele z nich w delcie rzeki Wołgi. To ostatnie jest szczególnie bogaty upodobanie wędkarzy zaczep. Jeśli nie chcesz iść daleko, spojrzeć na centrum turystycznego w regionie.

Gdzie lepiej zrelaksować się w lecie w Rosji, a co gorsze – to pytanie nie jest całkiem w porządku, ponieważ wszystko zależy od Twoich upodobań i pragnień. Dla wszystkich, w naszym kraju jest miejsce dla duszy, i nie trzeba nigdzie iść.