795 Shares 3637 views

Znajomość Kemerowo cyrku, jej historii, ciekawostki

Każdy dorosły, wracając do dzieciństwa, należy pamiętać wizytę w cyrku. Ile dzieci przynieść radość zabawne spektakle, kolorowe stroje tancerzy, zabawnych scen z małymi zwierzętami, zabawnych klaunów i akrobatów odważnych! Nawet dorośli pochodzące z show z ich dzieci, dzieci czują, radować się i klaskać głośno klaszcząc w dłonie.


Przekroczyć próg cyrku, znaleźć się w innym świecie, pełnym głośnych dźwięków i jasnych emocji. Czekają na występy, ludzie są już w dobrym nastroju. Wszystkie fotele wokół areny pełen uśmiechów i okrzyków. Podczas prezentacji słyszalnych dźwięków zaskoczenia na nadzwyczajnym akrobacje. Za to wszystko jest dziełem Titanic uczestników i ustawienia organizatorów.

Historia Kemerowo cyrku

Pierwszy cyrku w Kemerowo został wykonany z drewna. Został zbudowany na zimę 1932 na ulicy Kirowa. Budowę otrzymanych i przytrzymał 1602 miejsc, które według standardów tego czasu było naprawdę niesamowite. Kemerowo żył cyrku aż 40 lat, zachwycając zarówno dzieci jak i dorosłych. Wiele gwiazd odwiedził arenę syberyjskiego miasta.

Jednak 02 marca 1971 wybuchł pożar. Drewniany budynek został spalony na ziemię. Wszyscy ludzie są bardzo zdenerwowany. Dookoła spalonego budynku zebrało prawie całe miasto. Dzięki wysiłkom wielu w możliwie najkrótszym czasie, otwarcie nowego budynku Kemerowo State Circus. Stało się to znaczące wydarzenie w 1973 roku. Konstrukcja oszczędza żadnych środków. Został on zakupiony przez najnowszy sprzęt oświetleniowy, zainstalowanym nowoczesnym sprzętem i nagłośnieniem. Nowo wybudowany budynek wyglądał jak pałac. Mieszkańcy byli w ekstazie.

Co można zobaczyć w cyrku?

Po otwarciu nowego cyrku w mieście Kemerowo piękny pokój wyciągnął z koncertów gwiazd z całego Związku Radzieckiego. Były nie tylko prezentuje się Akopian i bracia rodzinnym Zapashny Bagdasarov i Gia Eradze. Na arenie były koncerty czołowych artystów, śpiewaków i zespołów rockowych.

występy sylwestrowe, który oferuje dzisiaj cyrk, dzieci pamiętał cały rok. Istnieje niepisana tradycja zaangażowania wszystkich młodych widzów z widowni do udziału w show. I ci ludzie, którzy przychodzą do prezentacji w stroju, należy dać prezenty na wakacje.

Dorośli przychodzą tu nie tylko zobaczyć cyrk z dziećmi. W godzinach wieczornych, mogą cieszyć się muzyką. Było już wiele znanych piosenkarzy, w tym Valeria Vaenga Kuzmin. Okazji zwycięstwa musi przejść koncertów poświęconych tej ważnej dacie.

występy cyrkowe

Działki dla współczesnych przedstawień cyrkowych zostały zaczerpnięte z popularnych filmów i kreskówek. Na arenie widać Harry'ego Pottera i transformatory. Latające wróżki i Ninja Turtles nadal zaskoczyć dzieci.

ICE rozrywki areny wylano lodu. Artystów, w tym zwierzęta, oddziaływać na łyżwy. Niedawno zakończył Circus wycieczkę na wodzie. Pamiętają wielu mieszkańców Kemerowo. Areną występów, w tym pierwszych rzędów siedzeń dla widzów, dosłownie zanurzonych w wodzie. W środku pokoju uderzając musujące fontanna z kolorowych świateł. Krokodyle i węże, śmieszne małpy i lwy morskie wykonywania niezwykle trudnych trików.

W przedziale między działaniami dzieci mogą jeść watę cukrową, kupić świecące różdżki i latarki. Takie piękno można kupić tylko w cyrku. A dzieci nie przegap tej okazji. Rodzice wstępnie przygotowany do nadchodzącego defraudacji.

Znani wykonawcy gości

W kasie Kemerowo cyrkowe plakaty są pełne tajemniczych nazw, z których dech. Na przykład, „Show ognia, wody i światła.” Moscow Circus on Tsvetnoy Boulevard przyniósł pomysł z tak wieloma efektami specjalnymi, że nawet dorośli byli pod wrażeniem. Od środka rzędu uniknęły ognia woda strumień wytryskiwania do sufitu. Na scenie również udział dużej liczby zwierząt egzotycznych.

Światowej sławy cyrk Filatov przyniósł nowy i niepowtarzalny widok stolicy. Filatov dynastia już w piątym pokoleniu podbija serca miłośników tej sztuki. Spider-Man niedawno poleciał pod kopułą i niedźwiedzie tańczył walca i jeździliśmy rowery, wrotki i motocykli. Widzów podbił laser show i działanie różnych mistrzów akrobacji, występy znanych iluzjonistów.

Kemerowo zaproszony Circus „pokaż gigantyczne słonie”. Ta wielka idea lubiący miłośników zwierząt. Na scenie było olbrzymi słoń indyjski, ogromne wielbłądy afrykańskie, kuce, osły i inne fauny. Nie bez najpotężniejszego człowieka na świecie, który w oczach tłumu zaczarowane ręce rozdarł łańcuchy i żonglował najcięższe ciężary.

Ciekawostką

W Kemerowo cyrku wiele lat temu, byłem na swoim pierwszym tournee Jurij Władimirowicz Nikulin. Jego towarzysz i oczywiście wezwani do uczestniczenia w jej skład znanej na klauna ołówkiem czasu. Mowa była poprzedzona długotrwałymi sale prób z końmi w Moskwie.

Przybywając w mieście, gdzie w tym czasie panowała w 40 stopni zimna, Jurij Nikulin całkowicie zamrożone w saniach. Jednak to nie przeszkodziło artyście wydać swoją pierwszą prawdziwą wydajność. Uczestniczył bezpośrednio we wszystkich powraca. Było wiele koni i scena „Avtokombinat”. Grał również dozorcy w miniaturze ze złamanym posąg Wenus. Ostatnia była szkic „Lake”, w którym ołówek wlewa wodą.

Informacja o Kemerowo cyrku

Plakat cyrkowy zmienia się co miesiąc. Bilety na nowej prezentacji można kupić w kasie. Znajduje się on pod adresem: Lenin Avenue, Kemerowo cena biletu 56. cyrk waha się od 800 do 1500 rubli. To wszystko zależy od lokalizacji miejsc na sali. Łatwo dostępny z każdego miejsca w mieście. Budynek autobusy jeżdżą minibusy, trolejbusy, a nawet tramwaje.