819 Shares 3943 views

Wzory ubrać-shirty. Jak zaprojektować i co nosić modne rzeczy

Dress-shirt – stylowy strój, który dał kobietom Koko Shanel. W dniach gorsetów i krynolinach, która nienawidziła, stylowy rzeczą był prawdziwy przełom i szczery bunt w świecie mody.

Wzory dress-shirty są dość skomplikowane i budować je z ziemi będzie tylko profesjonalny seamstress. W tym artykule pokrótce omówić, jak to zrobić. A gdy dojdziesz do szycia wzór, wzór zatrzyma dress-shirty wydaje ci się nieco zdezorientowany.

Z historii mody Coco od Yves Saint Laurent

Pierwszy strój-shirt został opublikowany w 1916 roku. Jak wspomniano powyżej, wprowadził modę Koko Shanel. Uważała, że elementy stroju męskiego w kobiecych ubraniach – to niezwykle seksowne. Dress-shirt spełnione całkowicie różne funkcje. W zależności od stylu, nosić go w domu, na spacerze. Strój, wraz z krynoliny, nadaje się na specjalne okazje.

Po II wojnie światowej sukienka-shirt uszyty, głównie w stylu „wojskowych”. Można to łatwo wytłumaczyć faktem, że magazyny lewej dużą liczbę mundurów wojskowych, które zmieniają kobiety. Takie scharakteryzowano wzdłuż prostych linii. Wzory sukienki, koszule mają epolety, kieszenie dużo. Produkt musi występować stojący kołnierz.

Christian Dior w 1950 roku wprowadził świat do nowej sukienki projektowych. Był to symbioza klasycznych koszul i spódnic z krynoliny. Strój miał nosić pas skórzany lub lakier. Lot fantazji projektanta w żaden sposób ograniczony. Rzecz męskiej garderoby uzupełnione ogromny rękawy latarnie lub plisowana spódnica. Najnowsze kolekcje znanych projektantów była tuż poniżej kolana, a sukienki mają rękawy do łokcia długości.

W ZSRR, koszula sukienka stała się popularna po filmie „Nocny Carnival”. Główną bohaterką Ludmiła Gurczenko pojawił się w tej sukience na obchody Nowego Roku. Sowieckie dziewczyny kochają ten elegancki design. Szyła suknię-shirt z własnymi rękami. Wzory były budowane głównie przy użyciu importowanych wyrobów gotowych.

Autorytatywny wśród mody Vogue opublikował w 1957 roku w modelu centerfold w sukni-shirt. Stało się prawdziwym dobrodziejstwem dla gwiazd filmowych i słynnej pani. Oraz cięcia i szycia rozpoczął wydawanie czasopisma wzór dress-shirty.

W ciągu 80 lat zyskała popularność w stylu „Safari”. To promował młodego Yves Saint Laurent. Styl ma tendencję do sportu, i to doskonale miesza zwięzły strój koszula z pagonami i kieszeniami. Kolory modne sukienki zróżnicowane. Uczestniczyli piaszczyste odcienie khaki, animalistyczne drukuje. Dress-shirt w stylu „Safari”, a dziś jest rzeczywista strój.

Wybrać model w zależności od budowy

Przed dokonaniem dress-shirt, wzór powinien być zbudowany zgodnie z cerą przyszłej kochanki produktu. Jeśli masz wyrzeźbiona postać, ale niski wzrost, będzie zbliżać się do skróconego koszulę z nadrukiem geometrycznym. Wybierz cienki materiał i prostą sylwetkę.

Tendencja do nadwagi należy unikać kwadratowe odciski i poziome pasy. Optymalnie – monochromatyczny strój z zaostrzonym kołnierzem i długimi rękawami.

Masz wysoki wzrost i długie smukłe nogi, ale chcę, aby wyglądały bardziej wątła? Odpowiedni model do wolnego cięte, długość do uda. Czy o czymś takim z legginsami lub Jeggings.

Denim Dress-shirt: Wzór

W tej klasie mistrzowskiej dowiesz się, jak skonstruować strój-shirt wzór.

Zacznij budować go od tyłu. Z tyłu sukienka ma jarzmo. W środku tej części struktury, poczynając od wierzchołka szyjki, określa 8-12 cm. Od tego poziomu narysować linię poziomą.

Dopełniają wzór linii armhole, umieścić jeden centymetr. Długość naszych produktów będzie aż do kolan. Należy zauważyć, na wzór.

Aby końca bocznego szwu rundzie, pomiar wzdłuż krawędzi na stronie 8-10 cm.

Przód sukienki

Określić, gdzie znajduje się strzałka w przedniej części wzoru. będzie musiała zostać przełożone na bocznym szwie.

Dalsze nakładka kroim. W dolnej części tego wzoru jest zbudowany tak samo jak z przodu i z dołu.

Wzór koszulki sukienki dla kobiet i dziewcząt, nie może obyć się bez kołnierza. Będzie można zobaczyć poniżej.

Ale wzór dress-shirt dla dziewcząt różni się od samicy przez fakt, że dzieci nie potrzebują dart na wysokości klatki piersiowej.

Gdzie umieścić na strój-shirt

Denim dress-shirt jest najbardziej aktualny model. Nosi się z wąskim skórzanym pasem. Krótkie sukienki można nosić z skinny jeans lub legginsy.

Wspaniały model rekreacji w nadmorskiej restauracji – długa suknia-shirt wykonany z lekkiego materiału z nacięciami na bokach. Również, na wycieczkę do plaży odpowiedniego półprzezroczystego krótkim modelu, który znalazł się na strój kąpielowy.

Lakoniczny-kolorowe sukienki w stylu safari kolorze dla kobiet, które pracują w biurze. Ponadto, model będzie wyglądać świetnie na nauczyciela lub ucznia. Prosty krój produkt daje dużo miejsca do eksperymentowania z akcesoriami.

Suknia uzupełnieniem

Dress-shirt noszony z masywnych ozdoby. W zimnie, model obcisłe dżinsy mogą być uzupełniane z kołnierzykiem futra lub kamizelki.

Wysokości obcasa pod urządzeniem, wybrać w zasadzie: dolną przepony, tym większa pięty, i vice versa. Ta rada od projektantów należy wziąć pod uwagę przy wyborze obuwia pod każdym stroju. Oznaką braku smaku jest wysoki obcas plus krótka spódnica.

Więc teraz wiesz, co sukienka-shirt, któremu zawdzięcza swój wygląd i sposób podobny model szyć swoje ręce. Tworzenie z przyjemnością!