116 Shares 3251 views

Kilka sposobów, aby wpłacić pieniądze na Webmoney

System płatności «Webmoney» ( «WebMoney") – to najbardziej popularne do tej pory, usługi, który jest przeznaczony dla płatności elektronicznych. Komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo przyciąga ogromną liczbę użytkowników na całym świecie. Trudno jest bawić się i pracować w sieci, bez możliwości łatwo zapłacić za produkt lub usługę, jak ma to miejsce w rzeczywistości. Lokowania pieniędzy w internecie, chcesz mieć pewność, że są one odpowiednio zabezpieczone i nikt, ale właściciel nie ma do nich dostępu. W celu zaspokojenia potrzeb wszystkich tych, skonfigurować tę usługę. Ta łatwość obsługi i bezpieczeństwo każdej operacji: Jak wpłacić pieniądze na «» Webmoney, jak przechowywać i używać ich.


Co to jest usługa „WebMoney”?

„WebMoney” – to nie tylko usług płatniczych. W tym środowisku, obsługujących wszystkie transakcje płatnicze w sieci i poza nią. Rozsianych po całym świecie, obsługuje transakcje pomiędzy użytkownikami w euro, dolary, ruble i innych walutach. Użytkownik tworzy konto i otrzymuje e-portfel. Nie może być kilka. Każdy użytkownik ma przypisany numer ID. Wysoki stopień ochrony, weryfikacji tożsamości, poważne ograniczenia możliwości dla tych ludzi, którzy nie chcą zgłosić swoje dane – wszystko to sprawia, że można myśleć o odpowiedzialnych programistów do projektu. Usługa jest obsługiwana przez wszystkie systemy operacyjne, to jest możliwe, aby uzyskać dostęp z urządzeń mobilnych. Bankowość elektroniczna „WebMoney” od momentu jej powstania (w 1998 roku) nie brał udziału w żadnych skandali związanych z utratą lub kradzieżą użytkowników pieniężnych. «Webmoney» reputację jako niedrogie i łatwe usługi płatniczej, wspieranej przez prostotę dodawania lub wycofaniu środków. Dla tych osób, które dopiero zamierzają rozpocząć współpracę z e-banku, że będzie użyteczny, aby dowiedzieć się, jak przenieść pieniądze do «» Webmoney i wyprowadź.

Jakie są sposoby można zarabiać pieniądze

Zarabiać pieniądze i wypełnić rachunek elektroniczny jest dość prosta. Istnieje wiele sposobów na realizację tych działań, różnią się tylko ilością komisji, która zajmuje system i czas oczekiwania. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób umieścić pieniądze na «» Webmoney, musisz zalogować się na swoje konto i przejdź do odpowiedniej sekcji menu. Dodanie do sfinansowania można zrobić na różne sposoby. Najbardziej popularne opcje do wypełnienia elektronicznej portmonetki – do terminali samoobsługowych oraz transfer środków z konta telefonu komórkowego. Konieczne jest jedynie, aby ustalić, jak przelać pieniądze do «Webmoney» będzie bardziej wygodne. Tak więc, wszystkie metody w kolejności.

Naładować korzystając z konta telefonu komórkowego

Fundusze dla portfela elektronicznego może tłumaczyć z dowolnego telefonu rachunki telefoniczne. Aby to zrobić na koncie musi być dołączony do numeru torebce. Operacje przeprowadzane są w rublach i UAH. W celu dokonania transferu funduszy musi być poniżej swój login i hasło, aby wejść do prywatnego biura i tworzenia aplikacji dla depozytu. W tym samym czasie, co numer telefonu komórkowego źródłowego. System przetwarza żądanie i wysyła alarm SMS z instrukcją podaną liczbę. Według niej jest to konieczne, aby potwierdzić operację.

Do tej pory klienci mogą dokonać płatności takich dostawców komunikacji komórkowej „Beeline”, „MTS” i „Megafon”. Ponadto, system jest obciążony prowizję od 8 do 13% ilości przenoszonego. To jest główną wadą, jak wpłacić pieniądze na szybko to możliwe tylko z poważnymi Komisji «» Webmoney.

Finansowania poprzez zaciski

Inną możliwością, aby natychmiast zaktualizować konto na „WebMoney” – Program terminali samoobsługowych. Prawie wszystkie z tych urządzeń obsługuje tej funkcji. można dowiedzieć się, jak „rzucać” pieniądze na „Webmoney” na przykładzie „QIWI” systemu płatniczego. W celu zapewnienia wymaganej ilości, trzeba wejść do menu. Wybierz odpowiedni Radel: "E-commerce". Następnie należy wybrać z listy nazwę „Webmoney” usługi ( „WebMoney”), jest wpisany w odpowiedniej ilości i numeru telefonu. Działania te mają tylko kilka minut. Ważne jest, aby wprowadzić swój pokój, ten, który został rozwiązany w systemie, ponieważ będzie ona otrzymać potwierdzenie transakcji. Dlaczego to jest ważne? Tylko wtedy, gdy istnieje taki dowód może w przyszłości, w przypadku braku złożenia wniosku. Po zakończeniu w ciągu zaledwie pięciu minut procedury i naciśnięcie przycisku „OK”, trafiają pieniądze na konto. System pobiera również opłatę, zwykle nie więcej niż trzy procent.

Zarabianie pieniędzy w sklepach detalicznych gotówka

We wszystkich miastach systemowej Rosji „WebMoney” współpracuje z kilkoma detalistów, w kasie, która może przenosić się również uzupełnianie torebce. Zazwyczaj jako zbiór punktów są sklepy komórkowe i urzędy pocztowe. Wystarczy przyjść do każdego z tych miejsc i wyrazić chęć, aby dokonać płatności i zgłosić liczbę torebki i pieniędzy. Metoda ta często ułatwia osobie i daje odpowiedź na pytanie, w jaki sposób umieścić pieniądze na «Webmoney» -koshelek.

przekazy

Usługa zapewnia wiele sposobów w celu wykonywania w jego granicach. Postanowieniem pieniędzy, można również wypełnić torebkę elektroniczny. To nie jest najprostszym sposobem, aby przelać pieniądze do «» Webmoney. Aby rozpocząć pracę na koncie tworzony jest wniosek o uzupełnianie torebce. Wtedy, po system wygeneruje żądanie i przypisać unikalny kod aplikacji, trzeba przyjść do banku z paszportem, używane do nazwy systemu płatniczego i kod aplikacji. Po zarabiać Twoje konto zostanie przelana. Rekrutacja jest natychmiastowy. Bez wychodzenia z budynku banku, można sprawdzić, czy ładowanie zostało za pomocą urządzenia mobilnego.

Płatność «Webmoney” karta ( "WebMoney")

Wszystko my przyzwyczajeni do faktu, że specjalne karty płatnicze są wykorzystywane do ładowania równowagę telefonu komórkowego. Jest to bardzo wygodne. Po tym wszystkim, prawie każdy sklep lub kiosk może nabyć taką kartę, należy wprowadzić kod w systemie – i zasilić konto. Elektroniczny „WebMoney” bank nie stać się wyjątkiem. Można po prostu kupić kartę, należy wprowadzić kod, a na pytanie, jak umieścić na «Webmoney» pieniędzy zostanie rozwiązany. Fundusze są naliczane natychmiast. Dlatego wielu użytkowników wybiera właśnie taki sposób, aby sfinansować swój e-portfel. To nie wymaga specjalnych umiejętności.

Przekazy pocztowe na portfel „WebMoney”

Innym (nie tak łatwo) sposób, ale czasem jest to możliwe tylko jeden. Jak również przekazów, najpierw tworzy żądanie do konta osobistego właściciela, system generuje dokument płatności, który jest drukowany i płatną na poczcie. W ciągu jednego dnia można zobaczyć pieniądze na koncie. Ponieważ urzędy pocztowe mają w ogóle, nawet te najbardziej odległe, części kraju, problem taki jak „umieścić pieniądze w Webmoney», może rozwiązać nawet tam.

Czas, jak wiemy, jest kosztowne dla nas wszystkich. Korzystanie z „WebMoney” system płatności i podobne usługi ułatwia życie, daje możliwość swobodnego surfowania po sieci i czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe. Tak, w tym wygody i rachunków prędkości często zapłacić więcej. Ale jeśli wybrać najbardziej komfortowe i odpowiednie rozliczenie opcji, korzyści z oszczędności czasu przekroczy utratę opłat. Ponadto, decydując się na wykonywanie różnych transakcji finansowych, to jest ta usługa, nie można się martwić o bezpieczeństwo swoich funduszy.