672 Shares 2182 views

Tarot Osho: cechy, różnice, klasyfikacje

Tarot Osho pokład jest uważany za niekonwencjonalne, bo to nie jest odpowiedź na pytanie w prostym sensie, jak to ma miejsce w przypadku innych podobnych. Każda karta – rodzaj medytacji, ponieważ dekodowanie jest jednym z cytatów mistrza Osho. Dokładna odpowiedź nie i nigdy nie będzie to, bo tylko zrozumieć siebie, można go zobaczyć. Aby uzyskać więcej informacji na temat samego pokładu, jaki został utworzony, a także w jaki sposób z nim pracować i zostaną omówione w tym artykule.

Historia wystąpienia kart Osho

Taro pod nazwą indyjskiego filozofa pierwszy ujrzał światło w 1995 roku. Chociaż ta talia jest uważany za młody, to już zyskał reputację wśród doświadczonych tarologov. Same karty zostały przeniesione gdzieś na dwanaście języków, w tym czasie znalazły swoich wielbicieli.

Pomysł stworzenia pojawiły się w ciągu pięciu lat przed tym Osho sannyasin Ma Jivan Upasika. Była doświadczony czytelnik tarot z Niemiec, który został zainspirowany ideami mastera. Upasika został zatwierdzony przez Osho, a dopiero po tym, odwróciła się do artysty Ma Virgin Padme. Te ostatnie, w rzeczywistości, doprowadzony do końca pracy.

Kiedy Padma pracował z taro, żyła na terenie gminy Osho. Podczas gdy mistrz był żywy, artysta często rozmawiałem z nim i pokazał swoje szkice. Skończyła swoją pracę po śmierci Osho, chociaż, według niej, mistrz zawsze niewidzialnie obecny podczas pracy, podczas gdy nie jest zakończona.

Taro Osho struktura pokład

Natychmiast należy zauważyć, że wiele tarologi włączenia tego pokładu do wyroczni, jak niektórzy z jego karty są nieco różni się od tradycyjnej wersji w tytule oraz w interpretacji. Również sama talia nie jest odpowiedź na pytanie, konkretnie, ale raczej popycha ku medytacji, inspirując powiedzeń Osho.

Tarot w swoim składzie ma siedemdziesiąt osiem kart, jak w klasycznej wersji. Wielkie Arkana – dwadzieścia dwa lata i młodszych – pięćdziesiąt sześć. Pozew pokład nazwane nieco inaczej – pożar, tęcza, chmury i wody. Szczególną cechą jest też zupełnie inna nazwa każda karty Minor Arcana.

Na przykład, istnieją dwie karty, zwane „Z chwili na chwilę” i „doświadczenie”. Z klasycznym, można porównać tylko karty a asy Court. Jeśli mówimy o zasady funkcjonowania kart, możliwe jest, aby zaznaczyć ścieżkę, „Jester”, który znacznie różni się od klasycznych (nie idzie na spirali), ponieważ pokład dodaje specjalną kartę – „Master”. Że to sprawia, że możliwe, aby zatrzymać i wysiąść z spirali.

Na pokładzie jest też zupełnie inna nazwa Wielkie Arkana. Na przykład, „Cesarzowa” to nazwa „Creation” i „Cesarz” – „Rebel”. Uważa się, że ten deck jest bardzo łatwy do zrozumienia nawet bez dodawania leczenia, jak zdjęcia na kartach są bardzo proste, a ich znaczenie jest jasne, na poziomie intuicyjnym.

Jak pracować z kartami

Karty Osho Zen Tarot może dać odpowiedź na każde pytanie jest prawidłowo ustawiony. Pomimo faktu, że wielu uważa pokład niemal eteryczna, przy otrzymaniu właściwa odpowiedź podejście i czasami jest bardzo uderzające. Ale może to być nieco zawoalowane, i aby ją zrozumieć, trzeba będzie myśleć.

Cechą charakterystyczną tego pakietu jest to, że działa dobrze ze związków przyczynowo-skutkowych ludzkiej kondycji, a także emocje, które towarzyszą każdej sytuacji. Użyj tej talii, jeśli trzeba analizować stan fizyczny i psychiczny danej osoby. Można również zadać jej pytanie o ich związkach, awansu zawodowego lub w biznesie.

Bilans „instant”: najprostszy wyrównanie

Tarot Osho można przewidzieć datę wydarzenia lub po prostu odpowiedzieć na każde pytanie masz niepokojące. Jeśli popełnisz wróżbiarstwem jako medytacji, możliwe jest również wykorzystanie tych układów. On jest bardzo proste, trzeba tylko określić problem, wziąć jedną kartę z talii i oglądać jej interpretację.

Wyrównanie „Haga”

Trudne do zrozumienia i dość silny wyrównanie, które zaleca się zrobić raz w życiu. Dlatego, jeśli masz naprawdę ważne pytanie, leżał układów kart Osho Zen Tarot „Hagana”.

Tutaj widzimy związek dwóch wyrocznie, które są uważane za bardzo wydajny. To armantichesky Futhark i Zen Tarot. Runa się w swojej interpretacji znaczenia tworzenia i kreatywności, a także zmian i losu. Dlatego też, w połączeniu z mapami wyrównania Osho jest uważana za bardzo silny.

Wyrównanie jest układany w postaci run it osiem kart. Pierwsze mówi o wpływie na swoich poprzednich wcieleń, a druga karta może powiedzieć o tym, dlaczego pytający przyszedł tutaj. Trzecia mapa powie Ci o tym, co mamy teraz, a czwarty jest destrukcyjne, a więc cofa. można uzyskać od piątej karty, które pomogą w rozwoju i wzrostu, ale od szóstego – na pomoc istniejącą w życiu. Siódma karta pokaże destrukcyjne działania, a ósmy będzie mówić o medytacji wymagane.

Wyrównanie „ptak w locie”

Jest to kolejny wyrównanie Taro Osho. W formie, to naprawdę wygląda jak ptak w locie. Lewe skrzydło powie pytającego o kobiecej energii, która działa w tej chwili. Prawica jest symbolem aktywnej męskiej energii.

Scenariusz używany siedem kart, zaczyna się odliczanie do jednego w środku. Jest również uważany za męski karta. Następna karta się drugi dla kobiet, a więc kolejność obserwuje się aż do końca. Takie ustawienie może być porównana do drabiny, na której pytający podniesiona, ponieważ każdy aktualnie wybrana karta jest odpowiedzią na poprzedni.

Wyrównanie „Paradox”

W tym scenariuszu zaangażowany cały talii Osho Taro. Umieścić go przed sobą i skoncentrować się na swoich wewnętrznych problemów, lub po prostu medytować. Następnie podzielić talię na trzy części, a następnie wybierz jedną z nich. Zdjąć górną kartę – że ona będzie o tym mówić tu i teraz. Wyciągnij najniżej kartę – powie to o wpływie poprzednich wcieleń. Pozostaje wybrać dowolną kartę ze stosu – mianowicie jest to konieczne paradoks.

Bilans „Jedności”

Niektóre są tworzone przy pomocy klasyfikacji Tarot Osho są przeznaczone dla dwóch osób. Tak więc, jeśli używasz układów „jedności”, będzie w stanie zrozumieć obecnych stosunków (między Ciebie i Twojego partnera) i zrozumieć, dlaczego nie jest to nieporozumienie. Ewentualnie rozszerzając mapę, można zobaczyć, co może być wyrzucony z relacji, czy jest w stanie ustalić, co naprawdę potrzebne.

Dziesięć karty są zaangażowane scenariusz. Szerzyć je w półkolu (siedem kart) wokół trzech kart w sekwencji. Te położone w centrum (dwa na krzyż, a jeden na górze w normalnej pozycji), mówić o relacji między partnerami, a te, które są wokół nich (albo raczej, w przeciwieństwie do tego w środku) – to stan wewnętrzny partnera.

Bilans „klucz”

W tym scenariuszu użyć osiem kart, które ułożone są od góry do dołu. Używając go, można zobaczyć ukryte nieświadome bok swoje pytanie. Ponadto, może to być rozłożone, jeśli trzeba wiedzieć o życiu wewnętrznym, o tym, co dzieje się tu i teraz.

Bilans „Zwierciadło”

Kolejne relacje wyrównanie. Użyj go, aby dokonać szczegółowej analizy relacji z inną osobą (np męża, kochanka lub którykolwiek względna). Mapy będą mówić o energiach, które wypływają między wami, i ich sposobu interakcji.

W scenariuszu, dwunastu kart w użyciu. Oni raskpolagayutsya pionowych linii względem siebie. O tym, kto określającej karty, powiedz 1-3 i 7-9 kartek, o drugiej osobie – 4-5 i 10-11.

wniosek

Pokład Osho nadaje się dla tych ludzi, którzy są zawsze patrząc do wewnątrz, często medytować i angażować się w praktykę duchową. Ale to nie ma znaczenia, jeżeli pokład doszła do ciebie, ale nie czujesz się duchowym. Oznacza to, że stoisz na progu czegoś nowego i zaskakującego, że będzie całkowicie zmienić swoje życie. Nie na próżno w talii Osho Zen wyrównanie Tarota są dość liczne, a jednocześnie mają bardzo ciekawe i poetyckie nazwy, które odzwierciedlają ich istotę. Wybierz odpowiedni i odkrywać swój wewnętrzny świat, bo te karty będą mogli najdokładniej ujawniać je do Ciebie.