642 Shares 5856 views

Box Origami – klasa mistrz

Skrzynki pomóc nam zorganizować przechowywanie wielu rzeczy: kosmetyki, materiały piśmienne, kabli i tak dalej. Oczywiście, można skorzystać z pełnego pakietu produktów i technologii, a następnie ozdobić go. Ale proponujemy dowiedzieć się jak zrobić pudełko z origami. To nie tylko może służyć jako organizator, ale także opakowania na prezenty.

Papier Origami box

Każdy wie, że można złożyć origami z prawie każdym papierze. W przypadku takich dziedzinach jak pudełka, to zwykle trochę nie pasuje. dlaczego:

 • W procesie wytwarzania pudła tekturowe muszą kilkakrotnie zginane, a następnie drugiego, rozszerzają się tak, zbyt gruby papier nie jest odpowiedni.
 • Box – nie tylko hack. Będzie on używany jako organizator lub do pakowania prezentów. Dlatego, prześcieradła są zbyt cienkie, żeby cokolwiek.

Co się dzieje? Najlepiej jest wybrać gęstość papieru od 70 do 120 g / m². m. Co do rodzaju, jest możliwe, aby dodać zwykłe kolorowe arkusze, specjalnego opakowania lub do scrapbookingu. Główną rzeczą, która była odpowiednia gęstość.

proste pudełka

Weź kwadratowy lub prostokątny arkusz papieru, w zależności od pola trzeba origami. Składane na połowę razy (ilustracji 1 i 2). Rozwiń listę raz, zanim miał linię zgięcia i owinąć środku lewym i prawym rogu (zdjęcie 3).

Następnie dolna część krotnie dwukrotnie połowę uzyskania akordeon (Figura 4). Obróć postać (rysunek 5). Krotnie z prawej i lewej strony rysunku do linii zagięcia w środku (fig 6). Teraz trzeba dodać dolną połowę części w akordeonu (rysunek 7). Dodać do załamań na części figur, które są wskazane na Figurze 8, 9 i 10.

Teraz już tylko wdrożyć części lewej, schowany górny róg, jak na rysunku 11. Ta rubryka jest na tyle silna, nawet jeśli używasz go, aby utworzyć zwykły papier.

pudełka do pakowania

Odbiór piękne kwadratowe arkusz papieru. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę rozmiar, który chcesz tam umieścić. Oznacza to, że im większa będzie prezent, tym większa potrzeba arkusz.

Wez dwie linie zagięcia, tworząc krzyż. Tj krotnie papier w kształcie trójkąta, rozkładanie i składanie ponownie tylko przez połączenie dwóch innych kątów. Teraz należy na harmonijce, obracając liściowi trzykrotnie. Spłaszczyć papier. Powtórz na akordeonie, ale teraz po drugiej stronie, aby nowe zmarszczki są prostopadłe do poprzedniej.

Zbioru gotowych opakowań. To pozostawiło krotnie. Aby to zrobić, należy owinąć pierwszej czwórce, jak na zdjęciu powyżej, i zacząć zbierać postać linii zagięcia. Wszyscy muszą być po prostu dodany, bez wysiłku.

Boksować origami był pełny pakiet na prezent, trzeba wykonać krawędzie otworów i przewlec wstążkę.

Furgony

To pole origami z pokrywą wykonany jest w następujący sposób:

 1. Wziąć kwadratowy kawałek papieru i złożyć na pół razy, tworząc krzyż z liniami zagięcia (rysunek 1).
 2. Następnie spłaszczenia arkusza i każdy wierzchołek owijki w kierunku środka (Figura 2).
 3. Teraz krotnie przedmiotu na pół przez wygięcie jednej części pleców (Figura 3).
 4. Zapoznaj się z prawej strony do lewej, jak pokazano na rysunku 4.
 5. Teraz wystarczy ustanowić postać popychając kieszeń (rysunek 5).
 6. Obwody obrotu (figura 6).
 7. Powtórzyć kroki 4 i 5 tego boku (figura 7).
 8. Kieszenie, które są oznaczone czerwonymi strzałkami na rysunku 8.
 9. Rozszerzyć liczbę (Figura 9).
 10. Powtórzyć etap sześć na tym boku (figura 10).
 11. Krotnie kawałek na pół (fig. 11)
 12. Gdy ponownie złożyć postać pokazaną na rysunku 12.
 13. Teraz krotnie obie strony liniami przerywanymi na rysunku 13.
 14. Zwrócić kształt górnej skrzydeł (Figura 14).

Wspaniałe pudełko origami, które mogą być zamknięte, gotowe!