762 Shares 3962 views

Suszone owoce przydatnych do jelit – morele. Zabezpiecza lub słaby jest? Zobaczmy!

Wszystkie wysuszone owoce, w tym figi, śliwki, rodzynki, daty, oraz, oczywiście, suszonych moreli, znane są korzystne właściwości. Są one uważane za wartościowe produkty, ponieważ zawierają duże ilości mikro i makroelementów, witamin i minerałów. Suszone owoce mają pozytywny wpływ na wszystkich układów organizmu, przywrócić zasilanie, chronią przed anemią i niedoborem witamin. I dla ludzi, którzy chcą schudnąć, są one po prostu oszczędność, ponieważ zawierają niezbędne dla komórek mózgowych glukozy. Ponadto, suszone owoce, w przeciwieństwie do innych słodyczy, niemal nieszkodliwe dla figur. Jedną z najbardziej użytecznych jest suszone morele owocowe. Jeśli chcesz wiedzieć, co użyteczne właściwości ma, co jest jego wartość odżywcza, ten artykuł jest dla Ciebie. W nim, możemy odpowiedzieć na pytanie, czy morele umacnia słabych, a także zastanowić się, jak suszone owoce wpływa na organizm, co pomaga w zwalczaniu chorób.

Jak dostać suszone morele?

Kuraga reprezentuje drzewa owocowe moreli, który jest suszony na słońcu przez pewien czas. Aby uzyskać to wspaniałe owoce suszone wybrać tylko wysokiej jakości i dojrzałe owoce. Są one następnie dokładnie przemywa się i suszy. W zależności od rodzaju owoców, suszonych owoców przekształca się, przy użyciu różnych technologii. Małe morele nie są podzielone na pół i suszy w całości, wraz z nasionami. Jak się okazuje morele. Większe owoce wytwarzać po usunięciu kości. Kaisa jest jednoczęściowy nieprzycięta pół owoce, suszone i suche pestki moreli – uprzednio podzielone na pół. Aby te suszone owoce utrzymują ich doskonały smak i łaskę, są one suszone na słońcu w specjalnie wyznaczonych miejscach przez 6-8 dni. Na kilogram suszonych moreli lub Kaisa wymaga więcej niż 3 kg świeżej moreli.

Suszone morele do tabeli: wybierz go prawidłowo

Jakości suszonych owoców, powinny być czyste, średniej twardości i elastyczności. Można je odróżnić od matowych nie zbyt jasny kolor, a także umiarkowany pomarszczone. Zbyt jasny żółto-pomarańczowy nasycony kolor wskazuje morele przetwarzającego różnych substancji chemicznych, w tym tlenek siarki (E220). To może powodować reakcje alergiczne i mają negatywny wpływ na drogi oddechowe. Zalecamy zakup suszone morele, gotowane w naturalnych warunkach i nie traktuje z chemikaliami. Następny będziemy patrzeć na to, co jest wykorzystanie Kaisa i suszonych moreli, a także odpowiedzieć na pytanie, czy morele umacnia słabych.

Skład, właściwości i kaloryczność suszonych moreli

Jaka jest wartość z suszonych owoców moreli? Użyteczne właściwości suszonych moreli były badane przez długi czas. W czasie procesu suszenia jest głównie utraty witaminy C, jednak zachowuje niezbędne człowieka biologicznie czynne, mikroelementy i witaminy, celulozę i pektyny. Skład chemiczny zawiera morele, wodą (20 g), węglowodany (51 g), białka (5,2 g), błonnik pokarmowy (18 g), skrobi (3 g). To suszone owoce – magazyn cennych substancji, w tym beta-karoten, witaminy A, B1, B2, E, PP. Morele bogate i składniki mineralne, takie jak fosfor, sód, magnez, wapń, potas. Zawiera cenne minerały, w tym, żelaza, selenu, cynku, manganu i miedzi. Słodkości morele powodu wysokiej zawartości sacharozy, glukozy i fruktozy. Wartość odżywcza owoców suszonych moreli jest 214 kcal / 100 g Ze względu na wysoką zawartość składników mineralnych w makro- i mikroelementy morele witaminy stosowane nie tylko jako żywność, ale również jako lek, który pomaga w tym zaparcia.

Suszone morele zabezpiecza lub słabsze? Porozmawiajmy!

Każdy wie, że suszone morele słabsza. Ten przydatny produkt jest doskonale pomaga na zaparcia i niestrawność. Kuraga działa jako łagodny środek przeczyszczający. Pobudza proces trawienia. Dlaczego morele słaby? To proste: suszone owoce zawierają znaczne ilości błonnika, który ma pozytywny wpływ na cały układ pokarmowy. Włókno otacza i unosi niestrawionych i niestrawione resztki pokarmowe, zapewnia promocji jelita grubego i ułatwia ich usuwanie z organizmu.

Ze względu na wysoką zawartość błonnika i pektyn warzyw morele pokazanych w użyciu dla osób cierpiących na przewlekłe zaparcia. medycyny tradycyjnej sugeruje jedzenia 6-8 suszonych moreli do normalizacji przewodu pokarmowego. Suszone morele są słabe lub poprawki? Oczywiście, słaby i robi regularne krzesło! Innym ważnym czynnikiem jest to, że zmniejsza produkcję insuliny oraz hamuje przemianę cukru w tłuszcz. W związku z tym, systematyczne stosowanie owoców suszonych moreli pomaga normalizować funkcjonowania przewodu pokarmowego i równocześnie hamuje tworzenie się złogów tłuszczowych.

Skuteczne leczenie zaparć receptę

Tak więc, jeśli chcesz, aby regularne wypróżnienia, należy zastosować następujące popularne receptur. Bierze jeden kubek suszonych moreli, tę samą ilość orzechów, frezowane wcześniej i lekkie rodzynek. Zmieszać te składniki, i przesunąć je w szklanym pojemniku. Dodanie do nich miodu (pół litra), 1 filiżanka, mielonych nasion lnu mieszalniku. I w końcu, umieszcza się w mieszaninie pół filiżanki suchego ziela senesu.


Lek należy przechowywać w lodówce w szklanym pojemniku, pokrywa zamknięta. Do korzystania ze środków niezbędnych do raz dziennie, na pusty żołądek, jedną łyżkę. Teraz, gdy wiesz, jak odpowiedzieć na pytanie, czy morele umacnia słabych. Mamy nadzieję, że jeśli masz problem z regularnym wypróżnienia, skręcić w diecie bogatej w użyteczną Qaisra cennego błonnika, pektyny, witaminy, mikro- i makroelementów.

Na doskonałym zdrowiu jeść suszone morele

Suszone morele leczyć nie tylko przewodu pokarmowego. Oni pozbyć się ciała cholesterol, metale ciężkie i radionukleotydy. Także morele ułatwić anemię – chorób spowodowanych brakiem żelaza. Ponadto, morele poprawia odporność. Ponieważ wystarczającą ilość potasu i przedstawiono w chorobach układu sercowo-naczyniowego. Wywar z suszonych moreli ma znakomite działanie moczopędne, a więc stosuje się w funkcji nerek. Wlewy są na podstawie suszonych moreli, stosowanych w leczeniu cukrzycy, chorób tarczycy. Wysoka zawartość beta-karotenu zamienia ten produkt do środków, które mogą poprawić widzenie i chronić oczy przed zapaleniem.

W ten sposób regularne spożywanie suszonych moreli będzie oczyścić organizm z toksyn, a także w celu utrzymania normalnego funkcjonowania wszystkich narządów i poprawy ich zdrowia. Należy jednak pamiętać, że nadużywanie suszone morele, suszone morele i Kaisa niemożliwe. Pamiętając o odpowiedź na pytanie, czy morele są słabe, jeść suszone owoce w rozsądnych ilościach – nie więcej niż 6 owoców dziennie. Duża dawka suszonych moreli może powodować rozstrój żołądka. Bądź zdrowy!