893 Shares 3223 views

Huawei Y5C smartphone: opinie, recenzje, opisy, specyfikacje i ceny

Huawei Y5C – to smartfon z małym ekranie, ale wielki potencjał. System operacyjny „Android” w tym modelu sprawia, że dość szybko uruchamiać aplikacje o znaczeniu krytycznym. Rozdzielczość tego urządzenia – 854 x 480 pikseli.


Główny aparat jest podłączony do nawet 8 megapikseli, więc Huawei Y5C Czarny smartphone ma dobre recenzje. Model posiada następujące wymiary: szerokość – 129 mm, szerokość – 66,3 mm, a grubość wynosi dokładnie 10 mm. Według dzisiejszych standardów uważa się całkiem normalne. Jednak główną zaletą modelu, oczywiście, jest cena. Warto smartphone na rynku około 7500 rubli.

urządzenie napełniające

Oprócz procesora wysokiej jakości, to należy zauważyć, smartphone modulator dość wydajne. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, styki stosowane w nim z okładziną. Filtry są dwupoziomowe.

Sygnał wykonuje urządzenia, takiego jak przetwornik. Ustaw go w modelu typu połączenia. Również na wydajność systemu zależy od zespołu tyrystorowego. W tym przypadku, zapewnia wysoką jakość, więc Huawei Y5C Czarny smartphone posiada pozytywne opinie.

Narzędzia do komunikacji

W ten sygnał smartphone do wygodnego komunikowania złapany dobrze. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, zainstalowano mikrofon w jakości urządzenia. Również do komunikacji, model jest wspierany przez szybki internet. W tym przypadku, przeglądarka może być dowolny. Domyślnie, w niniejszej sprawie nie ma „Google Chrome”. W razie potrzeby użytkownik może obsługiwać kart bez większych trudności. Ponadto, właściciel ma możliwość szybkiego poruszania się po stronach. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie interfejs przeglądarki jest bardzo łatwy w obsłudze. Standardowe komunikaty z telefonu wysłać łatwo.

Huawei Y5C Czarny ma również dobre opinie z faktu, że model obsługuje Flash SMS. Jeśli to konieczne, funkcja wstawia przeznaczenia przewidzianego przez producenta. Ponadto, model ten można łatwo wysyłać zdjęcia w wiadomościach. Zawijanie tekstu jest następnie wykonywane dość szybko.

Nawet Huawei Y5C otrzymuje pozytywne opinie na okazję, aby wyodrębnić adresy e-mail z korespondencji. Szczególną uwagę zwraca się na jakość bluetooth. Dzięki niemu można przesyłać pliki o różnych rozmiarach. Zmiany parametrów jego właściciel ma możliwość za pośrednictwem zakładki ustawień sprzętowych.

Jaki rodzaj aparatu jest zainstalowany?

Cech aparatu należy zauważyć dobrą lampę błyskową. Jasność modelu, można dostosować. Funkcja balansu bieli w devayse obecnej. Kontrast można regulować za pomocą menu aparatu. W zakładce Effects, użytkownik jest w stanie ustawić ostrość obrazu. Zwiększenie zdjęć w tym przypadku przewidzianym. Szczególną uwagę zwraca się do urządzeń mikrofonów. Brzmi całkiem dobrze, pisze.

Co ludzie mówią o tym aparacie?

Za smartphone kamery Huawei Y5C opinie na ogół dostaje dobre. Unoszące się w urządzeniu występują rzadko. Przejście do aparatu jest wykonywane bez żadnych problemów. Nocą, obrazy są jasne. Aparat krajobrazy pozwala robić wspaniałe.

Również Huawei Y5C sprzężenie zwrotne jest dodatnie na obecność funkcji rozpoznawania twarzy. Zatem definicja na zdjęciu dość dobrze. Tylko powolne obrazy oszczędności można przypisać do niedoboru. W tym przypadku, rolki, które są dłuższe niż 20 godzin, może zanikać całkowicie.

Funkcje odtwarzacza multimedialnego

W odtwarzaczu multimediów w tym telefon ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego torów odsłuchowych. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, ciekawy interfejs. funkcję modelu toczenia jest dostępna. Jednocześnie, aby udostępniać muzykę w wielkości są również dozwolone. Listy użytkownik jest w stanie tworzyć na drodze gatunków. Jeśli to konieczne, należy pobrać nowe utwory jest możliwe. Przyciski sterujące mają wyświetlacz odtwarzacz jest dość duży.

Co sprzężenie zwrotne na odtwarzaczu multimedialnym?

Dla gracza Huawei Ascend Y5C dostaje dobre recenzje. Wizualizacje model ma możliwość wyboru. Ponadto, gracze kochał do szybkich torach startowych. Listy są tworzone szybko. Utwory mogą być widoczne od czasu wyświetlania. Znajdź swoją ulubioną muzykę z listy szybko i łatwo.

Huawei Y5C ma również dobre recenzje za to, że gracz zamarza są rzadkie. Teledyski z pomocą tego urządzenia można również przeglądać. Aby uaktywnić tryb odtwarzania w kolejności losowej, należy przejść do ustawień odtwarzacza. Aby powtórzyć utwór ma specjalny przycisk.

Co znajduje się w zestawie?

Telefonicznie, w tym przypadku sterownik jest podłączony, jak również ładowanie baterii. Jeśli wierzyć opinii klientów, instrukcja w smartfonie jest włączone jasne. Z powodu słabych baterii smartfon Huawei Ascend Y5C opinii nie jest bardzo dobra. Sprawa przedstawia się w zestawie brakuje. W tym przypadku, słuchawki są standardowe pudełko. Według właścicieli, specjalnym dźwiękiem, nie różnią.

ustawienia ogólne

Model ten może z powodzeniem działać prawie wszystkie procesy w telefonie. W szczególności, użytkownik jest w stanie wyświetlić informacje na temat zabezpieczeń urządzenia. W tym przypadku dostępne są opcje synchronizacji, więc Huawei Y5C Telefon posiada pozytywne opinie ze strony konsumentów.

Wystarczy dostroić do rozmowy, aby załadować użytkownik ma możliwość. Informacja o nieodebranych połączeniach mogą być przeglądane. listy kontaktów w telefonie zaprezentowane w wygodnej formie. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie ustawić parametry blyutuza dość prosta.

Na szczególną uwagę zasługuje w modelu opcji odbioru auto. Jest to ustawione w tym przypadku domyślnie. Jeśli to konieczne, zawierać ograniczenia dotyczące możliwych połączeń. Dla telefonu internetowego włączone w różnych konfiguracjach. Tryby słuchawkowe są dostępne do wyboru. Punkty dostępowe są wyświetlane na karcie urządzenia. parowanie funkcja devayse tam. Sygnały dla grup użytkownik jest w stanie wybrać z karty pamięci.

Ustawienia wyświetlacza

W niniejszym smartphone ma wszystko, czego potrzeba, aby poprawnie skonfigurować panel wyświetlacza. Tła w tym przypadku, można umieścić dowolny rozmiar. Funkcja wyrównania w tym urządzeniu jest świadczona. Główne zastosowania wyświetlacza może być przeniesiony. W tym przypadku, ikony wyświetlane na to jest dość interesująca. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, a następnie powiesić ekran są bardzo rzadkie.

urządzenie organizator

ten telefon organizator zawiera zegar i kalendarz. W ten konwerter ma różne jednostki. Ustawienie zegara w niniejszym smartfonem za pomocą menu głównego. Kalendarz na Huawei Ascend Y5C Czarne mają różne opinie. Aby zrozumieć swoje notatki, to zajmuje trochę czasu. Jeśli wierzyć opinii klientów, stoper jest bardzo prosty w użyciu.

aplikacje

Aplikacje tego urządzenia jest dość dużo. Sklep internetowy w telefonie zapewnia. Oprócz systemu antywirusowego, użytkownik ma możliwość samodzielnego testowania urządzenia. Aby to zrobić, model zapewnia "Edishen". Rozwój tej aplikacji jest bardzo prosta. Testowanie przy użyciu go jest bardzo szybki.

Inne aplikacje dla smartfona zeskanować określonych modeli podpór. Jeśli mówimy o menedżerze plików, to „Astro” znajduje się w urządzeniu. Dzięki niemu właściciel jest w stanie łatwo monitorować wszystkie uruchomione aplikacje. W tym przypadku, polecenie, aby anulować „Astro” pozwala. Program „Facebook” i „Twitter” służą do komunikacji. Do wymiany danych z nimi jest dość prosta. Jeśli mówimy o przeniesienie dużych plików, właściciel lepiej uruchomić „Superba” aplikacji. Użyj go na wysokich obrotach wysłać znajomych plików muzycznych. W tym przypadku obraz jest podatny na różne formaty.

Jak zrobić firmware?

Te smartfony często wymagają firmware. Mając to na uwadze, Huawei Y5C czasami dostaje negatywne opinie od właścicieli. Istnieje zapotrzebowanie na firmware z powodu niższych wydajności urządzeń. Wynika to z zasady, z uszkodzonych plików systemowych. W tym przypadku zwykle aktualizować je po prostu nie może pomóc w tej sytuacji. Aby rozwiązać ten problem, wielu ekspertów zaleca, aby zainstalować specjalny program „One”. Został on stworzony, aby zastąpić pliki systemowe na smartfonie. W tym przypadku trzeba mieć dobry komputer. Jednak przede wszystkim trzeba podłączyć urządzenie poprzez yusb kabla. Aby proces lampa błyskowa nie jest przerwana, bateria powinna być sprawdzana przed podłączeniem. Zaleca się również, aby usunąć wszystkie pliki z urządzenia. Po podłączeniu telefonu jest wymagany do uruchomienia programu „One”.

Ponadto urządzenie chcesz przetestować. W tym celu, w oknie programu jest chekinga przycisk. Potrzeba czasu, testując telefon nie więcej niż dwie minuty. Istnieją jednak wyjątki od tej reguły. Po zakończeniu testu systemu można zacząć migać. W tej sytuacji ryzyko jest również obecny. Nieprawidłowa instalacja systemu plików inteligentny telefon nie może być włączony. W tym przypadku, aby wznowić wcześniejsze ustawienia nie będzie możliwe.

Aby uruchomić oprogramowanie już kopanie w dolnej części okna programu. Następny będzie czekać tylko do instalacji i usunąć urządzenie bezpiecznie. Następnie, telefon musi być włączony i sprawdzić samemu. Jeśli znaleźliśmy żadnych problemów zaleca się oddać urządzenie do centrum serwisowego lub warsztatu w celu dalszego wyjaśnienia przyczyn awarii.