514 Shares 3247 views

Popularne odzież w Wikimart, przeglądy zakupy online i poglądy odbiorców oferowanych produktów.


Trochę historii. Vikimart – internetowy sklep, który niedawno pojawił się na rosyjskim rynku sprzedaży online. Hipermarket skupia dużą liczbę ponad 3000 sklepów, które są dostawcami towarów konsumpcyjnych.

Dziś będziemy próbować analizować wydajność platformy obrotu Wikimart, zapoznać się z opinią swoich klientów wiedzieć o jakość i zakres oferowanych produktów.

Wikimart Odzież, opinie klientów

dość trudne do weryfikacji ważności każdej opinii, ale ogólny obraz sytuacji jest jeszcze możliwe, koncentrując się na rozpowszechnianiu opinii Vikimart i oceny klientów.

Korzyści

Range. Ubrania w Wikimart przedstawił szeroką gamę produktów najbardziej popularne marki Ameryki, Włoch, Francji, producenci, z których znane są z doskonałej jakości. Kupujący podkreślić różnorodność futra damskie, dobry wybór spodnie, bluzy, t-shirty i topy. Jest na sprzedaż strój wieczorowy, przypadkowy, lato, letnie sukienki, spódnice i kombinezony. Męskie kurtki i płaszcze interesujące modele są zgodne z nowymi trendami mody. Odzież dziecięca prezentuje asortyment odzieży zewnętrznej dla nastolatków suwaków dla niemowląt.

Ceny. Modele latające na ogół niższe niż w butikach. Zasadniczo, powodem spadku cen jest bezpośrednia współpraca z oficjalnymi przedstawicielami popularnych marek.

Usługa różni uprzejmy i dobroduszny postawy menedżerów, którzy otrzymują rozkazy. Przy niskiej jakości odzież lub rozmiar nepodoshedshey można zmienić produkt.

minusy

Range. Vikimart – płyta, która nie jest dobrze ugruntowana Aktualizacja katalogu produktów. Często informacje na stronie nie odpowiadają rzeczywistej dostępności produktów w sklepach i mogą różnić się znacząco na wartości.

Płatność. Niewygodna zlecenie płatnicze, nie ma możliwości obliczenia poprzez portfele elektroniczne.

Wymiana i Zwracany towar. O możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego ubrania Wikimart, opinie klientów są bardziej negatywne. Klienci mówią trudny, powolny i długotrwały proces wymiany lub zwrotu towaru.

Kontakt z nami. Według licznych opinii klientów zwrotnych od klientów jest po prostu nieobecny lub występuje jednostronnie. Klienci mają zadzwonić i wyjaśnić warunki zlecenia dostawy, która jest często tolerowany, aw niektórych przypadkach, dostawa jest całkowicie anulowane z powodu braku zapasów zamówionych produktów.

jakość usług. Po przyjęciu porządku obsługa klienta w ten często kończy. Jak wyjaśniono przez przedstawicieli firmy – ze względu na dużą ilość zleceń pracownicy nie zawsze mają czas, aby śledzić ścieżkę towaru do konsumenta od wyznaczonego sklepu.

Odzież. O rozmiarach odzieży Wikimart Opinie klientów zgodne z opinią jakichkolwiek zakupów odzieży przez Internet. Katalogi są przeznaczone dla kobiet o kształtach standardowych formularzy, a jeśli są jakieś odchylenia od zwykłego rozmiaru, to lepiej skorzystać z usług sklepu, gdzie istnieje możliwość montażu. Podczas kontaktu Vikimart (sklep internetowy), należy pamiętać, że zagraniczni producenci często różne wielkości kratki, które znacząco różnią się od rosyjskich standardów.

wyniki

Najczęściej skargi Vikimart klientów związane z opóźnionej dostawy zamówienia lub braku pożądanego produktu w magazynie. Nieodpowiednia komunikacja z partnerami sklepów i opóźnionej dostawy zamówień są istotnym mankamentem hipermarketu. Wyrazy pracowników spółki, system on-line pracy poprawi. W międzyczasie praca Wikimart opinie w większości negatywne i niezadowolonych klientów znacznie więcej niż zadowolony z pracy witryn klienta.