203 Shares 9595 views

Turcja, Didim: Podróżni

Z dala od zgiełku nieograniczone i niestrudzony energii Marmaris kurortów i Fithie Turcji oferuje spokojny wypoczynek w Didim. Ten obszar turystyczny łączy rozsądne ceny i jakości usług europejskich.

lokalizacja

Didim Resort rozciąga się wzdłuż wybrzeża półwyspu o tej samej nazwie, w otoczeniu błękitnych wodach Morza Egejskiego. Jego bogaty obszar turystyczny rozciąga gruntowego łagodnych wzgórz na północnym wybrzeżu Zatoki Güllük. Obejmuje ona cały obszar ośrodek, który obejmuje centrum miasta i małe przytulne wioski Oren i GÜLLÜK w okolicy. Szeroki zakres terytorium Didim jest około 270 metrów kwadratowych. km obszar miejski z populacją 42 tys. W miejscowości Didim rozszerza typowy klimat śródziemnomorski. Średnia temperatura powietrza wzrasta do poziomu 35 ° C w maju, w środku lata może osiągnąć 38 ° C gorące, suche powietrze ośrodka miła morska bryza mięknie. Temperatura wody Egejskiego lipiec-sierpień może osiągnąć poziom +29 ° C

Turcja. Didim

Jest to ośrodek z bogatą historią. Pierwsze wiarygodne wzmianki o jego rozliczenia odnosi się do VI wieku pne. e. Jego aktywny rozwój małej tureckiej wsi do nowoczesny, komfortowy kompleks stanu Didim Turcja zaczęła z lat 90-tych 20 wieku. Nieoceniony wkład jego władz i zainteresowanych inwestorów. Obecnie jest to stosunkowo młody, ale szybko rośnie nadmorskie miasteczko. Znajduje się on w środkowej części wybrzeża Morza Egejskiego stanów Turcji. Didim każdy dzień jest coraz bardziej zyskuje na popularności i jest jego wiernych fanów.

Jak się tam dostać?

Informacja dla turystów planujących spędzić wakacje na wybrzeżu słoneczny Turcja: Didim posiada własne lotnisko. Ośrodek nadmorskie goście wziąć antenę port znajdujący się w przyległych obszarach otaczających. To, w szczególności, Bodrum-Milas Airport w odległości 70-85 km od Didim, Dalaman, w odległości 125 km i najdalszym lotniska – Izmir – 145 km. Czas lotu z Moskwy trwa 3 godziny.

wakacje na plaży

Pearl Resort Didim – ogromny piasek i żwir. Jego całkowita długość – 65 km wzdłuż lazurowego wybrzeża Morza Egejskiego. Didim – w tureckiej – „Twins terytorium” i słynnej plaży Altinkum przyznane poetycką nazwę „Złote Piaski”. Sandy Coast – cudowne stworzenie, stworzony przez samą naturę. Dzięki naturalnym, łagodnym wejściem do morza, jest bezpieczny dla rodzin, w tym małych dzieci. Tutaj, na północnym brzegu Zatoki Gulluk, ze względu na płytkiej wodzie, woda nagrzewa się bardzo szybko. Zadbane piaszczyste i żwirowe plaże i czyste wody Morza Egejskiego na wybrzeżu Didim zostały przyznane (International Znak Jakości) i różnice (Blue Flag). Wśród wielu tureckich plaż, jedna z najdłuższych – Altinkum. Sezon wakacyjny jest otwarty na początku – na początku maja i trwa do połowy października.

Funkcje rekreacyjne

Pomimo faktu, że kurort Didim pozycjonuje się jako idealne miejsce na relaksujący wypoczynek z rodziną, miłośników dynamicznej rozrywką tutaj będą mogli znaleźć zatrudnienie do smaku. Dla nich proponowana aktywnych form żeglarstwa, sportów wodnych i innych rozrywek. Turyści zainteresowani historią i archeologią, należy złapać fantazyjne różnorodność atrakcji Didim ośrodka, który należy do ośrodków religijnych starożytności. Wyprowadzanie turystyka, a także polowania i rybołówstwo zwolennicy nie może pozostać obojętny na imponującej urody miejscowych krajobrazów Morza Śródziemnego. Czysty piasek i żwir na wybrzeżu, duża liczba basenów krytych i odkrytych, różnorodne rozrywki i wszelkiego rodzaju zjeżdżalniami, niezrównane piękno i stosunkowo niską ceną kurortu Didim przyciągają dużą liczbę turystów każdego roku. Ośrodek ten obszar ponad 200 hoteli od 2 do 5 gwiazdek, co stanowi około 14 tys. Wolne pokoje, z których goście mogą zawsze wybrać najbardziej odpowiedni dla jego odpowiedniego wniosku opcji i dobrobytu. Zapewnia ona także wszystko, co niezbędne dla Ciekawym wakacje młodych turystów. Dla nich organizowane animacje, mini-kluby, parki wodne z atrakcjami wodnymi przy obniżonych cenach.

ośrodek historyczny Brink

Didim specjalnym znaczeniu historycznym spośród szerokiej gamy atrakcji turystycznych miasta są:

 1. Kompleks archeologiczne starożytnego miasta. Wśród nich należy wymienić świątyni Apollo (Apollo Temple). Jest to jeden z pierwszych interesujących miejsc, gdzie turyści pośpiechu, aby się tam dostać. Według starej legendy, miasto Didim – miejsce narodzin boga Apolla, który jest dlaczego świątynia uważana jest za główny i najbardziej interesujący atrakcją ośrodka. Ruiny majestatycznych budynków, zakonserwowane od czasów starożytnych cywilizacji, Elliyskoy zajmować powierzchnię 5 tys. M. km, o szerokości 60 m i długości 108 m. Budowę tyni Apollo zaczął około VIII-IV w BC. e. pod patronatem miasta Miletu. Budowa była powolna, to było kontynuowane przez dwa stulecia. Jednakże okazały Przeznaczony do nie są przeznaczone do realizacji – w wyniku budowania długiej kolumny 122 została wykonana z wysokości 20 m każdy. Dziś, odwiedzając ruiny świątyni można zobaczyć na własne oczy tylko 2 dobrze zachowane kolumny i ogromny, wspaniały podium z 7 olbrzymich schodach prowadzących do jej szczycie. Również tutaj można zobaczyć zawiłe płaskorzeźby na zachowanych resztek murów, pozostała część kamiennych rzeźb, fontann i ofiarnego ołtarza. Szczególnie interesujące są także ruiny starego stadionu. Tutaj, w starożytności, były gry, konkursy i pokazy obrzędowe.
 2. Altinkum Beach – laureat UNESCO znakiem jakości Europejskiej – "Blue Flag".
 3. Jezioro Bafa.
 4. Bodrum, Efez, Milet, Pamukkale, Wanny Fatsetiny, Priene i Gumuldur Kusadasi – wszystkie z tych zabytkowych miast i atrakcji przyrodniczych znajdują się w pobliżu miejscowości Didim.
 5. Morze wycieczka do greckiej wyspie Kos – to może trwać od portu międzynarodowego.

Turcja. Didim. Ośrodek hotele

Gdzie turyści ostanovitbsya? Malownicze krajobrazy, ekscytujące przygody – to wszystko sugeruje, Turcja, Didim. Najlepsze hotele w miejscowości słyną europejski standard usług i przyjazną obsługę. Wśród wszystkich hoteli w miejscowości, niektóre są bardzo popularne.

Didim Beach Elegance Aqua i Thermal Hotel

 • Data powstania hotelu – 2001.
 • Lokalizacja – Turcja. Didim. "Elegance Aqua Beach" znajduje się 90 km od lotniska Bodrum i 1 km od Altinkum Beach.
 • Całkowita powierzchnia zajmowana – 35 000 tys. m.
 • Wyposażenie hotelu:
  – 4 restauracje, z których 3 a la carte;
  – 6 barów;
  – 4 baseny, 3 z nich są otwarte, 1 – wewnątrz ogrzewany
  – 8 zjeżdżalni;
  – 2 sale konferencyjne o pojemności do 350 osób;
  – 1 kort tenisowy z twardą powłoką;
  – SPA-Centrum;
  – salon piękności;
  – usługi medyczne;
  – room service;
  – usługi pocztowe;
  – Kafejka internetowa za opłatą.

Hotel Club Okaliptus HV-2

 • Lokalizacja – Turcja, Didim. Klub Okaliptus 4 * znajduje się 12 km od centrum miasta, na pierwszej linii.
 • Plaża – piaszczysta, prywatna. Parasole i leżaki są bezpłatne zarówno na wybrzeżu i na basen. Materace i ręczniki nie są zapewnione.
 • Dystans – hotel znajduje się około 72 km od lotniska w Bodrum.
 • Numery portów:
  – balkon;
  – telefon;
  – telewizja satelitarna;
  – Split klimatyzacja;
  – mini-bar;
  – lodówka;
  – bezpieczny;
  – łazienka;
  – suszarka.

 • Budowa hotelu:
  – 1 główna restauracja;
  – 1 restauracja a la carte;
  – 2 bar;
  – Lekarz na telefon.
 • Wolny rozrywka:
  – łaźnię turecką;
  – odkryty basen;
  – brodzik dla dzieci;
  – Animacja;
  – pokaz;
  – dyskoteka.
 • Płatne Rozrywka:
  – masażu;
  – bilard;
  – aktywne sporty wodne na plaży;
  – wycieczki.