377 Shares 7838 views

Brwi: jak zrobić ładny?

Każdy typ odpowiada pewnej brwi kształtu twarzy. Na przykład, dla owalnych ścian są odpowiednie łukowate brwi, na placu – długie, wydłużone do – idealnie okrągły – podniesione do góry i zaokrąglone na końcówkach. Wysokość i długość brwi – jest również ważnym elementem korekty. Brwi – delikatna sprawa. Najpierw trzeba określić początek i koniec brwi.


Początek i koniec brwi powinny być umieszczone w dokładnej lokalizacji, aby określić, które trzeba psychicznie narysować linię prostą od skrzydła nosa do kącików oczu – wewnętrznego. Alternatywnie, można po prostu dołączyć ołówek na linii dla jasności W sam raz na kontynuację tej linii będzie początek brwi. A najwyżej położony punkt w korekcji potrzebne do umieszczenia na linii, która odbędzie się od górnej wargi (w środku) przez źrenicę oka. Koniec z naszą główną dekoracją jest gdzie linia układa się ze skrzydła nosa do zewnętrznego kącika samego oka, dotyka brwi.

Brwi wykonana z pęsety z zaokrąglonymi końcówkami i depilacji wymknąć z małym pędzelkiem. Wystarczy wacików. Przedtem korektę brwi, waciki zwilżone ciepłą wodą i zastosować do brwi. Dla złagodzenia bólu, można zwilżyć benzokainę wymazy z narkotykami i po prostu umieścić na brwiach. Po korekcie jest nakładany na skórę wacikiem nasączonym balsamem. Ulga zaczerwienienia następującej procedury zalecane nakładania waciki zwilżone zimną wodą.

Korekcja brwi przeprowadza się z czystymi rękami, pincety oczyszczonych z alkoholem, a brwi posmarowana kremem. Zrywać brwi wiele kobiet, ale nie wszystkie osiągnięcia pożądanego rezultatu, więc zanim odebrać pęsety, konieczne jest rozważenie zaleceń ostrożnie.

Naturalne dziś znowu w modzie, ale do uruchomienia brwi nadal niemożliwe. Jednak, gdy korekta jest wymagane, aby zachować naturalną linię wzrostu volosochkov, a górna linia lepiej nie dotykać go, ponieważ wysoka linia brwi sprawia, że osoby o wiele bardziej wyraziste. I znowu, nie jest to „standard” forma, która może zbliżyć każdą kobietę – nieco szerszy w okolicy nosa i zewnętrzną krawędź linii stopniowo zwęża.

Po pierwsze, ze specjalnym ołówkiem zastosowano obrys brwi i dopiero wtedy zacząć delikatnie wyciągnąć włosy w kierunku wzrostu, poruszając się na zewnątrz brwi. Skóra podczas korygowania trzeba trochę ciągnąć.

Po korekcie brwi podanych pożądany kolor. Można użyć naprawczych ołówek, cienie i tusz do rzęs, ale lepiej jest zrobić makijaż permanentny, zwłaszcza jeśli są one jasne i rzadkie. Mężczyźni mają również do czynienia z korektą brwi, zwłaszcza gdy występuje problem taki jak skondensowany włosy na nosie. Jeśli człowieka też bliskie lub głęboko osadzone oczy, twarz zamienia ponury i posępny.

Korekcja brwi męska różni się od kobiet, nie tylko w formie i sposobie korekcji, ale także dobór koloru. Najważniejsze w korekcie mężczyzny – to naturalne. Kolor brwi powinien dokładnie dopasować kolor włosów lub różnią się bardzo nieznacznie. Można to osiągnąć za pomocą barwienia chemicznej. wielkość brwi u mężczyzn jest ustalana w taki sam sposób jak u kobiet. Klasyczna forma mężczyzn będzie gładka, szeroka linia, i jest całkowicie niezależny od przelotnej modzie.

Wybierz właściwą żądaną ścieżkę nie jest łatwe – wymaga korekty brwi poważne i przemyślane pracy zawodowej. Najlepszą rzeczą w tym niełatwym zadaniem poradzi kosmetyczki, która będzie musiała odwiedzić raz na kilka miesięcy, ile potrzeba. I wtedy będzie można dokonać niewielkiej korekty na własną rękę.